Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Jak oczyścić siebie i otoczenie z negatywnych energii

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Jak oczyścić siebie i otoczenie z negatywnych energii
Wróżka Malwina Wróżka Malwina 2018-02-23 00:00

Kryształy - oczyszczają energię. Warto je nosić przy sobie, najlepiej w niewidocznym miejscu. Wtedy lepiej działają. Kryształy w domu lepiej działają, gdy są wystawione na światło słoneczne. Warto je czasem oczyścić z nagromadzonej złej energii w wodzie z solą.

Okadzanie pomieszczeń - oczyszczanie najlepiej przeprowadzić z użyciem białej szałwii lub kadzidła bursztynowego. Dym oczyszcza, jest to metoda stosowana od wieków. Dawniej stosowano ją nawet podczas dezynfekcji szpitali. Wierzono, że w ten sposób usuwane są bakterie i wirusy. Szałwią można oczyścić również siebie samego. W tym celu po chwili medytacji, skupienia powiedzieć należy od czego się odcinamy. Może to być problem w pracy, problemy rodzinne itp. Po czym spalić liście szałwii lub zapalić kadzidełko bursztynowe. Ważne jest by dopilnować, aby szałwia lub kadzidło wypaliło się do końca. Jeśli zgaśnie - odpalić je ponownie. I tak aż do całkowitego wypalenia. Po jakimś czasie powinna przyjść ulga. Jeżeli nie, warto powtórzyć ten rytuał. Czasami nawet potrzeba wykonać go kilka razy.

Sól - ma działanie silnie oczyszczające. Wystarczy trochę soli dodać do ciepłej kąpieli. Lub też rozpuścić trochę w dzbanku z ciepłą wodą i oblać ciało po prysznicu. Potem normalnie osuszyć ręcznikiem. To oczyszcza nie tylko nas, ale jeśli ktoś nam złorzeczy, to ochraniamy siebie.

Runa Thurisaz - runa potocznie zwana runą ochrony. Patronem tej runy jest Thor. Runa służy nam jako talizman.

Po wyciszeniu, medytacji, zapalamy świecę. Piszemy tę runę czerwonym pisakiem, długopisem na kartce papieru, zachowując przy tym powagę i skupienie. Tak zapisaną runę nosimy przy sobie.

Fioletowa świeca - jest to kolejna bardzo skuteczna metoda oczyszczania od negatywnych energii, wibracji, czy też nieżyczliwej nam osoby. Do oczyszczenia ze złej energii wystarczy podpalenie świecy intencyjnej z myślą o konkretnej sytuacji. Jeżeli jednak chcemy odciąć się od nieżyczliwej nam osoby, należy napisać jej imię na świecy, podpalić i wypalić do końca. Oczyszczamy w ten sposób przestrzeń z negatywnej energii. W tym przypadku jednak koniecznie obok świecy fioletowej palimy jednocześnie świecę białą. Wypełniamy w ten sposób przestrzeń energetyczną nową i czystą energią. Taki rytuał odcinający najlepiej przeprowadzić, kiedy księżyc jest malejący.

Na co dzień dbamy o czystość w naszym mieszkaniu, o czystość w relacjach międzyludzkich. Warto też zadbać o czystość energetyczną i co jakiś czas powtarzać taki rytuał oczyszczający.