Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Jak dobrze żyć we własnym domu?

Jak dobrze żyć we własnym domu?
Wróżbita Jakub Wróżbita Jakub 2019-01-10 12:53

Do wody, którą myjesz meble, podłogi, dodaj octu i soli.

Ocet skutecznie używa się, aby wyeliminować negatywne ładunki emocjonalne.

Przetrzyj dom mopem zanurzonym w wodzie z octem i solą. Zacznij od części środkowej i czyść w kierunku do zewnątrz. Zakończ na drzwiach. Szczególną uwagę poświęć kątom i ukrytym zakątkom.

Sól!- Sól ma ogromną moc. Pomaga oczyszczać (wciąga wszystko jak gąbka) i chroni. Tak jak dawniej używano jej do ochrony żywności przed zepsuciem, tak dziś możemy chronić swój dom i siebie, przed zepsutą energią. Wystarczy w progu naszego domu, nasypać sól, tworząc barierę. Tak samo postępujemy z oknami.

Rośliny!

Oprócz tego, że rośliny oczyszczają otoczenie, mogą nam przynieść wiele korzyści w kwestii naszego zdrowia umysłowego i emocjonalnego.

W tym przypadku bardzo polecamy Ci rutę. Jest ona znana z tego, że oczyszcza otoczenie i pozwala pozbyć się złej energii. Zaleca się posadzenie dwóch roślin w dwóch przeciwnych częściach domu. Po prawej stronie należy posadzić żeńską roślinę, a po lewej – męską.

Oczyszczający ogień! - Ogień to jeden z najważniejszych w dziedzinie duchowej żywiołów – jest tak dzięki jego zdolnościom oczyszczającym.

Wykonaj oczyszczanie energetyczne domu za pomocą świec, o ile to możliwe wykonanych ręcznie i z naturalnych składników. Każdy kolor przynosi odmienne korzyści.

Otwórz drzwi i okna: Zaproś dobrą energię!

Jeżeli chcesz wykonać oczyszczanie energetyczne domu, wpuść do niego światło i świeże powietrze.

Otwieraj okna i drzwi, co najmniej na kilkanaście minut każdego dnia. Niech rytuał ten stanie się Twoim codziennym zwyczajem, najlepiej zupełnie z rana.

Dzięki temu dostarczysz swojemu domowi kąpieli światłem i świeżym powietrzem. Trzeba bowiem pamiętać, że oczyszczanie energetyczne domu to nie coś, co wykona się raz w tygodniu lub raz na całe życie.