Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Inspiracje z Kart Tarota na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Inspiracje z Kart Tarota na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot Anny Tarot Anny 2021-01-19 11:00

Zainspiruj się, przepowiednią Kart Tarota dla Twojego znaku zodiaku w życiu codziennym...

Baran

Drogi Baranie, 2021 rok będzie dla Ciebie czasem ochrony tego, co dla Ciebie najważniejsze. Postanowisz odejść na czas od tego co nie służy Twojemu dobru i szczęściu. Narodzisz się do nowego życia. Opadnie cały kurz przeszłości i wejdziesz w lepsze, odrodzone życie, w którym królować będzie doskonałość, piękno i harmonia. Jeśli postanowisz pożegnać przeszłość otworzysz sobie wrota do dobrej koniunktury emocjonalnej i finansowej. Pamiętaj Drogi Baranie, żeby ruszyć do nowego szczęśliwego życia, trzeba odważnie wyjść ze strefy komfortu i opuścić to, co jest dla Ciebie tylko pozornym szczęściem, a w rzeczywistości nie powoduje Twojego wzrostu. W 2021 roku przyświeca Ci ochronna Gwiazda, dzięki której pójdziesz za swoimi marzeniami i zaczniesz kreować swoje nowe, piękne życie. 

 

Byk

Drogi Byku, rok 2021 będzie dla Ciebie bardzo słonecznym czasem, w którym zaczniesz robić to co kochasz. Będzie bardzo wiele powodów do świętowania i pojawi się ogrom sytuacji, które wniosą do Twojego życia radość, szczęście i powodzenie. To będzie dla Ciebie rok, w którym obudzisz się z głębokiego snu do nowego życia, w którym będziesz się spełniać emocjonalnie, ale też zaczniesz kreować nowe projekty zawodowe. To wszystko będzie odbywało się w atmosferze radości i wśród ludzi, którzy są tak samo kreatywni i otwarci jak Ty. 2021 rok będzie czasem, kiedy będziesz na fali, przychodzi do Ciebie przypływ pięknej energii, sukces emocjonalny i materialny. Dlatego już teraz zastanów się Drogi Byku jak ten sukces chcesz przyjąć i w jaki sposób go będziesz chronić.

 

Bliźnięta

Drogi Bliźniaku, dla Ciebie rok 2021 będzie czasem zamykania starych spraw, po to, żeby rozpocząć nowy etap w życiu. Będzie to dla Ciebie wzniosły, ale też wymagający czas transformacji i odrodzenia. To będzie jak przemiana z poczwarki w pięknego, kolorowego motyla. Ta bardzo świadoma zmiana będzie wynikała ze zrozumienia swoich potrzeb i pragnienia zakończenia czegoś na czas. Rok 2021 zapoczątkuje Twoje otwarcie się na kreowanie życia zgodnie z Twoimi potrzebami serca. A Ty sam Drogi Bliźniaku zaczniesz tworzyć wartość dla siebie i innych ludzi, a swojemu życiu nadasz nowej jakości. Zastanów się do czego pragniesz się odrodzić i nie bój się do końca zamknąć to, co Cię podgryza wewnętrznie. Zamknij to i idź z odwagą w odrodzone życie.

 

Rak

Drogi Raku, dla Ciebie rok 2021 będzie czasem stabilizowania i budowania swojej enklawy życiowej. Wszystkie projekty jakie zapoczątkujesz w tym roku, a także związki w jakie będziesz wchodził będą stabilne i trwałe. To będzie też czas świętowania sukcesów, które wypracujesz własną pracą i cierpliwością. Karty pokazują Drogi Raku, żebyś w 2021 roku cierpliwie budował to, co ma dla Ciebie najwyższą wartość. Wszystko to co stabilne i dające spełnienie buduje się w długim czasie. Zastanów się, co w życiu daje Ci bezpieczeństwo i harmonię, dokonaj autoaktualizacji swoich celów i wartości.  A w nagrodę za Twoje wytrwałe pielęgnowanie swojej wartości otrzymasz hojność losu w postaci enklawy swojego szczęścia.  

 

Lew

Drogi Lwie, dla Ciebie rok 2021 będzie czasem wychodzenia z ciemności i pójdziesz w stronę słońca. A to wszystko za sprawą Twojej ogromnej samoświadomości i zrozumienia potrzeb swojego serca. Ten rok będzie dla Ciebie dobrym czasem na zmiany mentalne, na poukładanie sobie w głowie swoich priorytetów życiowych. Otworzysz się w tym roku na świadome i racjonalne zamykanie przeszłości po to, by z odwagą wyruszyć do świata. Można powiedzieć, że energia będzie Cię rozsadzała, a Ty sam będziesz bardzo aktywnie podążać za tym, co jest Twoją pasją. To będzie dobry czas na podróże, na poznawanie nowych ludzi i realizowanie z odwagą swoich zainteresowań. Zastanów się Drogi Lwie, z jaką pasją w tym roku chciałbyś wypłynąć na szerokie wody życia i z odwagą zacznij to realizować.

 

Panna

Droga Panno, rok 2021 będzie dla Ciebie czasem nowych początków i kreowania życia zgodnie z potrzebami własnego serca. W tym roku będziesz zaczynać nowe projekty zawodowe, ale też otworzysz się na miłość, partnerstwo. Jeśli szukasz partnera do związku, to w tym roku bardzo mocno otworzysz się na budowanie wartościowego związku. To jest świetny czas na wykorzystywanie swoich możliwości, umiejętności, talentów. Warto też pomyśleć o nauce nowych umiejętności, szczególnie takich, które są Twoją pasją, tym co kochasz robić. Droga Panno, wykorzystaj w tym roku tą fantastyczną energię kreacji, tworzenia i stań się magikiem swojego życia. Zastanów się droga Panno, co chcesz zainicjować w tym roku oraz jakie zasoby własne możesz do tego wykorzystać.

 

Waga

Droga Wago, 2021 rok będzie dla Ciebie świetnym czasem, aby się odrodzić mentalnie i zaplanować swoją nową drogę związaną z rozwojem i pracą zawodową. W tym roku będziesz zostawiała wszystko to, co już się wypaliło i obierzesz kurs na coś nowego - co da Ci ogromne możliwości zawodowe. Jest to świetny czas na rozpoczęcie nauki, podnoszenie kwalifikacji, a także całkowitą zmianę zawodu. Możliwe też są podróże związane z rozwojem zawodowym. Warto w tym roku wyjątkowo skupić się na udoskonalaniu swojego warsztatu pracy lub trenowaniu nowych umiejętności, bo dzięki temu Droga Wago osiągniesz mistrzostwo, które przyniesie Ci docelowo dobre perspektywy zawodowe oraz korzyści finansowe.

 

Skorpion

Drogi Skorpionie, rok 2021 dla Ciebie będzie czasem kluczowych zmian, szczególnie w aspekcie zdobywania nowej wiedzy i rozwoju osobistego. Zwrócisz się też ku swoim zasadom oraz wartościom życiowym i będziesz dokonywał na tym gruncie autoaktualizacji. Zadbasz o to, żeby kierować się w życiu takimi wartościami, które są tożsame i spójne z Tobą. Będziesz w tym roku podejmować ważną decyzję dotyczącą inwestowania w wiedzę, naukę, która będzie dla Ciebie trampoliną do sukcesu zawodowego. Drogi Skorpionie to będzie dla Ciebie też wyjątkowy czas na budowanie swojego autorytetu zawodowego. Zastanów się w jaką wiedzę chcesz zainwestować i zaplanuj od razu sposób zarabiania na tej wiedzy.

 

Strzelec

Drogi Strzelcu, rok 2021 będzie dla Ciebie doskonałym czasem zakańczania jednego etapu życia i wyruszania w nową drogę, która będzie prowadziła Cię do karmicznego spełnienia. To będzie z pewnością dla Ciebie okres pełen aktywności i intensywnych działań. W tym roku zaczniesz z odwagą wychodzić do świata ze swoimi nowymi projektami, pasjami. Otworzysz się na nowe znajomości z ludźmi, którzy są tak samo kreatywni i dynamiczni jak Ty. Możliwe też są podróże zagraniczne. Drogi Strzelcu przyjmij do siebie tą piękną, aktywną energię i zastanów się, co daje Ci największe spełnienie w życiu, bo ten rok wyjątkowo sprzyja odnalezieniu Twojego miejsca na świecie i osiąganiu sukcesów. Bądź aktywny i z odwagą wypływaj na szerokie wody życia.

 

Koziorożec

Drogi Koziorożcu, rok 2021 będzie dla Ciebie czasem ogromnej determinacji i skupienia na celu. Postawisz sobie w tym roku cel, który od dawna był Twoim marzeniem i konsekwentnie będziesz do niego dążył. Ważne, aby wszystkie Twoje działania były doskonale zaplanowane, aby uniknąć zbędnego chaosu. To do czego będziesz dążył w tym roku będzie ochronione przez Siły Wyższe, a Ty sam masz szansę osiągnąć wszystko to, co da Ci szczęście i spełnienie. To będzie też drogi Koziorożcu dla Ciebie wyjątkowy czas uzdrawiania i harmonizowania swojego życia. Wszystkie sytuacje, wydarzenia i ludzie, którzy wprowadzali do Twojego życia chaos i nerwowość – odejdą, a Ty uzyskasz spokój serca. Zastanów się drogi Koziorożcu, które marzenie chcesz w pierwszej kolejności realizować. Postaw sobie cel, stwórz swoją strategię działania i wyruszaj z odwagą po swoje szczęście.

 

Wodnik

Drogi Wodniku, rok 2021 będzie dla Ciebie czasem przyspieszenia i ogólnego dynamizmu. Plany, które wcześniej zostały wyhamowane, w tym roku nabiorą tempa, a okoliczności będą zdecydowanie sprzyjające. To jest też świetny czas na podróże i przeprowadzki. Bardzo dobra koniunktura dla spraw zawodowych i finansowych. Karty pokazują drogi Wodniku, żebyś w tym roku nauczył się stawiać granice ludziom, którzy drenują Cię z Twoich wartości – emocjonalnych i finansowych. Będziesz szczególnie mocno chronił wszystko to, co ma dla Ciebie najwyższą wartość. Drogi Wodniku, bądź otwarty na zmiany i możliwości, jakie pojawią się w tym roku, ponieważ dzięki Twoim aktywnym działaniom, masz szansę dojść na szczyt sukcesu. Zastanów się, komu warto postawić granicę, żebyś mógł wyruszyć po swoje zwycięstwo i sukces emocjonalny i finansowy.

 

Ryby

Droga Rybko, rok 2021 to dla Ciebie czas budowania bardzo trwałych, stabilnych relacji nie tylko w sferze uczuć, ale także we wszystkich tych obszarach, w których możesz rozwijać się w sposób kreatywny. To będzie dla Ciebie doskonały czas na realizację swoich planów związanych z domem, rodziną, ale też dopinanie projektów kreatywnych i zawodowych. Wszystko to będzie miało solidną strukturę, a Tobie będzie dawało poczucie bezpieczeństwa i radość. Droga Rybko to będzie dla Ciebie też piękny czas świętowania i celebrowania czasu z rodziną. Jeśli w tym roku masz planujesz ślub lub inną ważną uroczystość - to energia tego roku będzie wyjątkowo sprzyjająca. Piękny, harmonijny czas dający wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego.

wp
wp