Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Kamienie

Howlit

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Wróżka Malwina

Wróżka Malwina

niedostępny
Howlit
Wróżka Malwina Wróżka Malwina 2020-06-03 11:32

Howlit to rzadki minerał z grupy krzemianów, o mlecznobiałej barwie, często poprzecinany czarnymi żyłkami.

Jest powszechnie uważany za kamień, który przynosi szczęście i powodzenie, stymuluje wyobraźnię oraz poprawia pamięć.

Z astrologicznego punktu widzenia szczególnie polecany jest rakom, które często są rozchwiane emocjonalnie i poprzez nadmiar emocji mają problem z ich zrozumiałym dla słuchacza wypowiadaniem. Z powodu emocjonalnych wypowiedzi słuchacz często ma problem ze zrozumieniem o co tak właściwie rakowi chodzi.

Strzelec jako osoba energiczna i energetyczna zawsze znajdzie w swoim otoczeniu osoby, które chętnie z tej jego energii skorzystają, podłączą się pod jego entuzjazm. Dlatego strzelec musi uważać, by nie woził na swoich plecach pasażerów na gapę. Z powodu tej ogromnej ilości energii bardzo często jest ona rozproszona w kilku kierunkach, gdyż strzelec lubi robić wiele  rzeczy na raz, wiele spraw go absorbuje. To niestety prowadzi do tego, że wiele rzeczy nie zostaje ukończonych, z jego działań na wielu frontach nic nie wynika. Howlit pomoże strzelcowi skupić swoją energię na konkretnym celu, zawęzi mu horyzont działania. Gdy z całą energią uderzy w jedno miejsce, znacznie łatwiej będzie mu osiągnąć wybrany cel.

Bliźnięta to często osoby, które szukają swojego wewnętrznego głosu. Mają jakby dwie osobowości. Nie do końca wiedzą której słuchać, przez co często pojawiają się u nich błędy komunikacyjne. To osoba, która jednego dnia pochwali cię za coś, by kolejnego za to zganić. Howlit pomoże mu odnaleźć ten prawdziwy wewnętrzny głos i tę dobrą drogę w życiu.

Howlit świetnie sprawdzi się u osoby uczącej się. Energia tego kamienia to połączenie magii zrozumienia ze zdolnością obserwacji i uczenia cierpliwości. Korzystnie wpływa też na pamięć, co przyda się bardzo przy nauce.

Howlit uczy cierpliwości, uspokaja. Dlatego bardzo dobrze spisuje się podczas medytacji. Pomaga wejrzeć do naszych poprzednich wcieleń, połączyć się z naszą wyższą świadomością. Podczas medytacji otwiera naszą czakrę korony, co ma wpływ na pozostałe czakry stabilizując je.

Eliminuje napięcia. Jest przydatny gdy mamy do czynienia z osobami wybuchowymi i gwałtownie reagującymi. Tworzy swoistą barierę, która chroni nas przed ich negatywną energią.

Postawiony w domu neutralizuje napięcia w rodzinie. Wprowadza dobrą energię, neutralizuje konflikty i wprowadza harmonię.

 

Howlit posiada też kilka innych cech, m.in.:

- zwiększa kontrolę nad ciałem i umysłem

- odpręża i relaksuje

- wzmacnia pozostałe czakry

- łagodzi bezsenność, poprawia jakość snu

- reguluje poziom wapnia, wzmacnia zęby i kości

Howlit chroni nas przed nadmiernymi wahaniami uczuć. Wpływa na spokojne i rozsądne prowadzenie rozmowy. To bardzo dobry kamień dla osób, które prowadzą bogate życie duchowe.

Mając nadzieję na nową relację z potencjalnym partnerem\partnerką często nie zauważamy prawdziwej twarzy czy intencji wybranej przez nas osoby. Zakładamy, że będzie to jedyny mężczyzna czy kobieta, który da nam szczęście, miłość i bezpieczeństwo. Jednak życie potrafi w gorzki sposób zweryfikować te relacje. Dlatego też warto taką osobę obdarować howlitem. Kamień ten powoduje czystość intencji osoby przez nas wybranej. Dzięki jego działaniu udaje nam się ustrzec przed zdradą lub wykorzystaniem przez naszego wybranka.

Jeżeli zależy nam na prawdomówności partnera czy kontrahenta, możemy poczęstować go kawą lub herbatą przygotowaną na bazie wody, w której umieszczony był howlit. Wystarczy wtedy wrzucić kamień do wody, z której mamy przygotować napój, a kłamstwo nie będzie mogło wyjść przez gardło naszego partnera czy kontrahenta lub będzie on kłamał bardzo nieudolnie, co oczywiście obudzi naszą czujność.

Za pomocą tego kamienia możemy przekazywać dobre intencje wybranej osobie. Jeśli nie możemy się z kimś spotkać, a chcemy mu jakoś pomóc, to możemy wysłać do niego dobrą energię. Trzymając howlit w dłoni myślimy o tej osobie, a energia wraz z informacją idzie w przestrzeń i trafia do tej osoby.

Kamień ten, aby działał zgodnie ze swoim przeznaczeniem, należy w odpowiedni sposób przygotować i oczyścić. Howlit zakupiony w sklepie ezoterycznym warto zasypać solą i zalać wodą. Po 24 godzinach spłukać pod bieżącą wodą i otrzepać, nie wycierać.

Jeśli chcesz, możesz Howlit zamówić u mnie. Zostanie on oczyszczony i spersonalizowany dla Ciebie lub wybranej przez Ciebie osoby. Zapraszam.

wp
wp