Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop z kart Tarota - kwiecień 2015

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Ayla

Ayla

niedostępny
Horoskop z kart Tarota - kwiecień 2015
Ayla Ayla 2015-03-26 00:00

Horoskop opracowany na podstawie Kart Tarota.

Baran (21.03 - 19.04)


Paź Denarów


Kwiecień będzie dla zodiakalnych Baranów miesiącem błogich wyborów i sprzyjających szans. Pojawi się ich wiele i to nie tylko na gruncie zawodowym. Jeśli planowaliście jakiekolwiek przedsięwzięcia ( np. remont mieszkania ) poradzicie sobie z tym bez większego problemu.


Na gruncie zawodowym będziecie czuli, że jesteście na fali. Nawet w trudniejszych sytuacjach nie stracicie głowy i obrócicie je na swoją korzyść. Jest to czas kiedy dostrzeżecie nowe możliwości zawodowe i umiejętnie złapiecie każdą okazję, aby podnieść swój prestiż zawodowy. A te Barany, które dopiero poszukują pracy dostaną intratną propozycję. Barany pamiętajcie jednak, aby nie poddawać się lenistwu.Słowo systematyczność może brzmi dla was niezbyt zachęcająco, ale w zamian za to słychać w nim szelest pieniędzy.


W miłości może być czasem wskazane trochę zdrowego egoizmu Z akcentem na słowo trochę. Drogie barany macie tyle uroku, że z łatwością oczarujecie każdego partnera. To fakt. Czasem warto jednak do kilograma uroku dołożyć szczyptę wysiłku tak aby wasz partner poczuł się bezpiecznie i komfortowo. To się wam opłaci. Dla tych z was, którzy dotąd się wahali, śluby nie wykluczone.


Marcowy księżyc nie będzie wam płatał psikusów. Będziecie jasno i klarownie czuć co się święci i co w trawie piszczy. Złapiecie w lot każdą okazję. Można śmiało planować nowe kierunki rozwoju, zapisać się na kursy dokształcające, planować kredyty. Macie „dobrego nosa” w tym miesiącu.


Drogie Barany, w kwietniu zadbajcie o wasz przewód pokarmowy.Mogą wystąpić problemy z trawieniem. Zwracajcie baczną uwagę na to co i gdzie jecie. Namawiam do ustawienia zdrowej diety. Długie spacery po lesie wskazane, zamiennie z wycieczkami rowerowymi.

 

Byk (20.04 - 22.05)


Paź Mieczy


Zodiakalne Byki w kwietniu przejdą do kontrataku. Cel - pal ! Każda dziedzina życia pod obstrzałem. Nawet w tych starszych Bykach obudzi się duch „młodego gniewnego”. Cóż, wyszumcie się ! Byle z umiarem.


Drogie Byki w kwietniu w waszej pracy nudno nie będzie. Ostrze waszego intelektu rozbudzi cały zespół.Wniesiecie sporo energii do działania. Zbierzecie wszelkie potrzebne informacje i szepniecie słówko komu trzeba. Sukces na horyzoncie, podejmiecie bowiem każde ryzyko, nie będziecie skłonni bać się wyzwań. Zodiakalne Byki - jedna uwaga: nie popadajcie w kwietniu w zbytni sarkazm, chyba że pracujecie w branży rozrywkowej.Tutaj macie zielone światło. Zodiakalne Byki mogą też w tym miesiącu z niebywałym tupetem poprosić o podwyżkę, dla siebie i nie tylko. Jest spora szansa na to, że się uda.


W miłości przebiegłe sztuczki i gry mające na celu olśnić waszego partnera. Zodiakalne Byki, w waszych związkach nie będzie nudy. W kwietniu będziecie mistrzami kreacji i niczym magnes przyciągniecie uwagę płci przeciwnej. Partnerzy mogą spodziewać się po zodiakalnych Bykach niesamowitych pomysłów na spędzanie czasu.Trzeba się przygotować na zadziwiające scenariusze. Lot balonem niewykluczony! Dla tych Byków, które do tej pory były samotne, jest to czas kiedy śmiało zawalczą o osobę, którą do tej pory miały tylko na oku.


Kwietniowy księżyc zatańczy z waszą wyobraźnią i zaprowadzi was w rejony dotąd zakryte przed waszą podświadomością. Załatwicie zaległe sprawy w sposób nie do końca formalny. Można, bo dobra passa trwa. Zodiakalne Byki mogą zaufać swej wyobraźni i dostrzec, że planowanie przyszłości nigdy nie było tak łatwe i pociągające.


Drogie Byki kwiecień to czas kiedy mogą was dopaść bóle z kategorii niespodziewane. Nagły ból zęba, brzucha, niecodzienna migrena. Warto uzupełnić apteczkę jeśli brak w niej środków przeciwbólowych. Wskazane ćwiczenia wyciszające. Może skusi was medytacja.

 

Bliźnięta (23.05 - 21.06)


7 Denarów

 

Zodiakalne bliźnięta, wszystko to co zainicjowaliście w marcu, w kwietniu mocno się ugruntuje. Na owoce może jeszcze troszkę trzeba poczekać, macie je za to pewne jak w banku.


Bliźnięta w waszej pracy będziecie teraz spokojni i zrelaksowani. To jest to poczucie kiedy człowiek wie, iż ma za sobą kawałek nieźle wykonanej pracy, a teraz może spokojnie przyglądać się jak dobre przyniosło to efekty. No i oczywiście dostrzegajcie dojrzewającą szansę w projektach, które były odłożone na potem. Ale tym zajmiecie się później … A teraz luz blues - jak to mówią sybaryci życiowi. Cieszcie się tym miesiącem, zbierajcie należne oklaski. Premia nadejdzie. Drogie Bliźnięta, nie osiadajcie na laurach, jeszcze macie tyle do zaoferowania.


W miłości mocno poczujecie grunt pod nogami. Kwiecień dla zodiakalnych Bliźniąt to czas kiedy przejdziecie w stan błogiego relaksu, z jednoczesnym przeglądem stanu naszych uczuć. Weryfikujecie czego oczekujecie od partnera i związku. Achów i ochów, ani miłosnych uniesień na razie nie ma na horyzoncie. Jest spokój, rozwaga, a wy drogie Bliźnięta cierpliwie czekajcie na to, co się wykluje z waszego rozumowania. Cierpliwość jest cnotą. Pamiętajcie jednak drogie Bliźnięta, że związek jest jak ogród. Zadbać trzeba o to aby zakwitał bujnie.


Kwietniowy księżyc uśpi wasze zmysły, zrobi się leniwie i sennie. Jest to dobry czas dla waszych zapracowanych głów, można się zrelaksować i odpocząć. Wizje na przyszłość odłożycie na przyszłość… Nie ma się w końcu po co śpieszyć. Przed wami całe życie. Finanse i awanse będziecie rozpatrywać przy następnej pełni księżyca.


Zdrowie w kwietniu, zodiakalne Bliźnięta, bierzcie pod lupę. Podstawowe badania nie są od rzeczy, w końcu kiedyś je i tak trzeba zrobić. Panie Bliźnięta, jeśli planujecie powiększenie rodziny, kwiecień to doskonały czas. Bardzo prawdopodobne jest zajście w ciąże. Dla was Byki, wyjątkowo w tym miesiącu zamiast manii ćwiczeń zalecana jest melomania.

 

Rak (22.06 -22.07)


V Arcykapłan


Zodiakalne Raki, po marcowych szaleństwach nadszedł dla was czas porządku i umiarkowania. W kwietniu nadchodzą do waszego życia wielkimi krokami, długotrwałe i pozytywne zmiany. Nawet jeśli włączycie wasz ulubiony wsteczny bieg nie zatrzymacie ich.


Zodiakalne Raki macie zapewnione powodzenie zawodowe i materialne dzięki wytrwałości i umiejętności doprowadzania spraw do końca. Nawet jeśli wasze projekty utknęły w miejscu, kwiecień jest miesiącem, który znosi wszelkie blokady. Pod patronatem i opieką sił wyższych macie szanse ruszyć z posad nawet bryłę świata. Wystarczy tylko chcieć. Możecie równie śmiało planować wszelkie inwestycje biznesowe. Udadzą się wam bowiem wszelkie przedsięwzięcia, które w kwietniu zaplanujecie. Zodiakalne Raki mogą też wykorzystać ten okres do załatwienia rzeczy niemożliwych. Emanujecie charyzmą.


W kwietniu zodiakalne Raki odkryją ze zdumieniem, iż nawet w drobnych sprawach dnia codziennego, stały się niezastąpione dla swoich partnerów. Z dnia na dzień będziecie czuły, drogie Raki, jak wzrasta u waszych partnerów zaufanie w waszą nieomylność i chęć poznania waszej opinii na każdy temat. Samotne Raki, starajcie się korzystać z kwietniowej aury energetyzowania innych.Tym bardziej, że możecie być początkowo zaskoczone tym, że na płeć przeciwną działacie niczym magnes.


Kwietniowy księżyc będzie wam jadł z ręki drogie Raki. Tym razem to wy dyktujecie mu warunki, a jego potulny blask, posłusznie oświetli wam drogę. Wskaże wam też wszelkie pułapki, które znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jesteście na fali - wszechświat słucha.


Zodiakalne Raki, zdrowie w kwietniu to czas podlegający rygorowi przeglądów dentystycznych. Jeśli je teraz odłożycie na później, może was to dużo więcej kosztować. Jakieś drobne alergie również niewykluczone. Dobrze zrobią wam kuracje ziołowe i oczyszczające. Ruch w każdej, nawet najmniejszej porcji zadziała uzdrawiająco na wielu poziomach.

 

Lew (23.07 - 23.08)


As Denarów


Kwiecień jest dla zodiakalnych Lwów miesiącem obfitości. Bogini fortuny wręczy większości z was swój róg obfitości. Nieście go radośnie i korzystajcie ile wlezie.


Na polu zawodowym jesteście kreatorami, którzy mają wszelkie atuty w ręku i błogosławieństwo opatrzności w zanadrzu.Kwiecień to najlepszy moment na założenie własnego biznesu, bądź zwiększenie dochodów. Wszelkie wasze pomysły obiecują prosperitę. Tchnijcie w nie tylko waszego ducha. Zodiakalne Lwy, dla tych z was, którzy mają kłopoty finansowe kwiecień przyniesie spore szanse na wyjście z tarapatów. Hossa drogie Lwy, hossa ! Gotówka przyjemnie szeleści w kieszeniach. Możecie wreszcie inwestować nadwyżki.


W miłości również bogactwo i obfitość. Samotne Lwy mogą być kuszone na wielu polach. Wybierajcie z głową, tym bardziej, że obsada będzie mocna. Natomiast Lwy będące w stałych związkach będą teraz podlegały grze szczęśliwych uczuć. Partnerstwo rozkwitnie dzięki waszym szczodrym gestom. Gwiazdka z nieba dla obiektu waszych uczuć ? Każdy Lew w tym miesiącu odpowie: czemu nie, przecież ma się ten gest. Jedno jest pewne, będzie po królewsku!


Kwietniowy księżyc błyszczy złotem i uśmiecha się do was okrągłą twarzą. Możecie w tym miesiącu drogie Lwy śmiało dać się mu naciągnąć na każdą zachciankę. Tak, przyjemnie jest czasem lunatykować w realnym świece, szczególnie pod egidą tak możnego protektora.


Zdrowie w kwietniu będzie u was bez zarzutu. Nawet najdrobniejszy katar się was nie ima. Nie pozostaje wam nic innego jak śmiało hartować ciało. Każda dieta i ćwiczenie przynosi w tym miesiącu podwójne korzyści.

 

Panna (24.08 - 22.09)


Król Buław


Kwiecień zaopatrzy zodiakalne Panny w ocean niespożytej energii. Surfując na jego falach

śmiało pokonacie wszelkie przeszkody. Panny w tym miesiącu nie będą niczego musiały obchodzić bo wszelkie przeszkody wezmą górą. Wygrana w cuglach.


W pracy atmosfera pachnie sukcesem, a wy jak nigdy dotąd odczujecie co oznacza łaknienie działania. Energia i zapał jaki będą was rozpierać udzieli się waszemu otoczeniu, a wasze zdolności przywódcze spowodują, że inni ujrzą w was jedynego wodza i świetnego organizatora. Dla Panien, które dotąd skrycie marzyły o awansie, jest to doskonały czas, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Będziecie zauważone i docenione. Kwiecień otwiera przed wami szeroko drzwi do kariery.


Sprawy uczuć w kwietniu nabiorą pędu. Będziecie w energii tak rozbudzającej zmysły płci przeciwnej, że temperatura uczuć może zostać doprowadzona do wrzenia. Wasi partnerzy drogie Panny, ulegną waszemu czarowi i a ich serca stopią się jak wosk. W stałych związkach eksplozja i odrodzenie uczuć, a Panny które dotąd szły przez życie samotnie będą wodzić płeć przeciwną na pokuszenie. Jeśli zechcecie, zauroczone wami duszyczki podpiszą wam nawet cyrograf.


Kwietniowy księżyc usłużnie podsunie Pannom podnóżek i usłużnie zapyta, co może dla was zrobić. W tym miesiącu to wy dyktujecie warunki. Nie ma dla was rzeczy niemożliwych. Odważnie i z rozmachem zaplanujecie przyszłość. Jak przystało na zodiakalne Panny będą to plany drobiazgowe.


Zdrowie w kwietniu wyśmienite. Zodiakalne Panny tryskające energią i wolą działania nawet nie dostrzegą, że istnieje coś takiego jak katar czy przeziębienia. Rosnącą energię trzeba gdzieś spożytkować. Najlepiej na bieżni bądź basenie.

 

Waga (23.09 - 22.10)


Król Pucharów


Zodiakalne Wagi, kwiecień rozpościera nad wami aurę bezpieczeństwa i troskliwej opieki. Wszędzie natkniecie się przyjazne dusze, które chętnie pomogą wam załatwić to czy tamto, nawet sprawy urzędowe załatwicie w przyjaznej atmosferze.


Na planie zawodowym wiele zodiakalnych Wag poczuje komfortowe prowadzenie. Wasi szefowie będą w tym miesiącu dość pobłażliwi. Pomogą wam dokończyć projekty oraz wesprą wasze działania. Wagi mogą śmiało prosić o podwyżki, czy uśmiechać się w stronę premii. Dla tych z was, które dzierżą kierownicze stanowiska, będzie to miesiąc łaskawego i troskliwego spojrzenia na waszych podwładnych. Wagi poszukujące pracy zakończą ten proces sukcesem. Ktoś weźmie was pod swoje skrzydła. Będzie jak u mamy…


W miłości zapanuje błogi stan. Zodiakalne Wagi poczują się dopieszczone i usatysfakcjonowane.Panie Wagi mogą liczyć, że partnerzy będą teraz spełniać wszelkie życzenia. Można nawet kaprysić. A panowie Wagi będą teraz nad wyraz czuli i opiekuńczy. Otoczą swoje partnerki troskliwymi ramionami.Pod wpływem ich łagodnej uprzejmości kwiecień zamieni się w drugi miesiąc miodowy. Wolne Wagi promieniują kwietniowym magnetyzmem. Wszystko jest możliwe.


Kwietniowy księżyc obudzi w was nostalgiczne uczucia.Zechcecie poszukiwać nieznanego. Wasza wysublimowana wyobraźnia doprowadzi was w rejony umysłu, dotąd niezbadane. Odkryjecie w sobie pokłady intuicyjnego prowadzenia. Podążycie nowymi ścieżkami przy subtelnym blasku księżyca. Zdobywajcie nowe lądy. Avanti !


Zdrowie Wag w kwietniu na ogół dobre, ale podlega nieznacznym wahaniom. Można, tak na wyrost,pokusić się o badania ogólne gospodarki płynami ustrojowymi. Dieta w tym miesiącu może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Sauna i błogi relaks wskazane. Poza tym rozkwitacie.

 

Skorpion (23.10 - 21.11)


6 Denarów


Kwiecień odsłon altruistyczne oblicze zodiakalnych Skorpionów. Będziecie plasterkiem na rany i lekiem na całe zło. Koło was tłumy chętnych - obdzielajcie swą pomocą roztropnie. Możliwe też, że sfruną wam z nieba jakieś pieniądze. Kwiecień sypie groszem.


W pracy okaże się, że jesteście niezastąpieni. Będziecie wspierać innych swoją wiedzą i doświadczeniem, będziecie nauczać i w umiejętny sposób podpowiadać co trzeba zrobić aby było lepiej. Skorpionom w tym miesiącu powiodą się wszelkie transakcje finansowe, wszelkie sprawy formalne zaś dopięte będą na ostatni guzik. Kwiecień sypnie wam też, tak potrzebnym wsparciem funduszy. Dotacje niewykluczone. Cymes i mistrzostwo w jednym. Młoda kadra patrzy na was z podziwem. Wodzu prowadź !


W miłości jeszcze nie maj. Ale uwaga, możecie zechcieć podjąć wiążące decyzje. Formalizacja związków zaznacza się mocno w tle tego miesiąca. Sprawa jest już przez was, drogie Skorpiony dawno przemyślana, więc partnerowi nie pozostaje nic innego jak się zgodzić. Te Skorpiony, które nie są w związkach, mogą porzuconym osobom służyć wolnym ramieniem do wypłakania się. W końcu przecież już znajdują się w waszych szczypcach. A wy cierpliwie czekacie. Jeszcze chwila i …


Kwietniowy księżyc rozsądnie zapyta czy to wszystko na co was stać. Aspirujecie przecież do miana najlepszych w zodiaku, więc pod jego wpływem zaczniecie snuć plany kariery. I to nie jest sen ani bajka. W blasku księżyca stworzycie genialne wizje. Pozostaje teraz to co lubicie najbardziej - parcie do celu.


Zdrowie w kwietniu bez większych fochów. Te Skorpiony, które dotąd borykały się z jakimś problemem wychodzą na prostą. Powrót do zdrowia gwarantowany. Dla wszystkich zaś Skorpionów kwiecień to miesiąc,w którym możecie zaczynać metodyczne treningi. Sukces jasno świeci. Ciało słucha.

 

Strzelec (22.11 - 21.12)


3 Denarów


Zodiakalne Strzelce jesteście w tym miesiącu mistrzami zodiaku. Przejawi się to na każdym polu waszego działania. Sprawy doprowadzone do końca, pomysły i idee dopracowane i wycyzelowane. Tłum patrzy z podziwem, a wy z radością do przodu !


W sferze zawodowej pasmo sukcesów i dobra passa trwa. Wasz talent jest zauważony i doceniony, a wy drogie Strzelce wiecie, że jesteście naprawdę sporo warci. Jest to świetny okres dla tych z was, którzy prowadzą własne firmy. Macie dobry wiatr by rozwijać żagiel i nosa do kierunku. Ci z was, którzy pracują na podległych stanowiskach mają w kwietniu ogromną szansę na awans. Zostaniecie docenieni i wyróżnieni. Podwyżki niewykluczone. Szanse co prawda nie spadły z nieba, ale zostały wypracowane. Wyśmienicie !


Miłość w kwietniu sprowokuje wasze wrażliwe serca, drogie Strzelce, do wspierania partnerów swoją cierpliwością i zdolnościami praktycznymi. Wiele zodiakalnych Strzelców naprawi nie tylko sferę emocjonalną w swoich związkach.Odbudowa może być tak gruntowna, że dotyczyć będzie nie tylko uczuć. Naprawy i remonty mieszkań, pieczenie ciast bez okazji i cały ten cudowny, domowy rozgardiasz wkroczy w wasze życie. Związki kwitną, relacje się zacieśniają. Budujecie na trwałym gruncie.


Kwietniowy księżyc uśmiecha się do was szeroko. Nie wodzi na pokuszenie i zachęca do pokazania światu pełni waszego mistrzostwa. Zodiakalne Strzelce pod wpływem jego magii dadzą w końcu mocną ostrogę swoim ambicjom. Macie chrapkę na stworzenie czegoś realnego, a plany już niebawem w biurku.


Zdrowie w kwietniu dla Strzelców bardzo łaskawe. Panie mogą się poddać spokojnie zabiegom medycyny upiększającej.Będą udane bo wybrałyście dobrych fachowców. Zodiakalne Strzelce mogą śmiało próbować swych sił w tańcu. Zajęcia czekają.

 

Koziorożec (22.12 - 19.01)

 

Rycerz Pucharów


Zodiakalne Koziorożce będą w kwietniu wodzone na pokuszenie. Zmysły się budzą, oczy błyszczą. Diabełek tkwi w podświadomości, będzie szeptał i kusił. Mały diabełek jest dopuszczalny i niegroźny, czasem bywa konieczny. Pilnujecie jednak, drogie Koziorożce, by nie wyrósł z niego olbrzym.


W sferze zawodowej, Koziorożce będą chciały teraz zaimponować otoczeniu.Użyją więc pokładów swej intuicji i wyruszą badać nieznane lądy. Podboje na horyzoncie. Wielu z was, drogie Koziorożce rozszerzy działalność, bądź też w poszukiwaniu sławy i uznania zacznie wdrażać nowe, obiecujące projekty w miejscu pracy. Wasz instynkt was nie zawiedzie, a wasza piekielna ambicja, poparta wytrwałym dążeniem do celu, doprowadzi was na szczyty. Jeszcze nie teraz,ale już jesteście blisko.


W miłości czas burzliwy. Koziorożce będące w związkach o mocnym podłożu, dadzą upust swojej skrywanej dotąd fantazji. Proponowane erotyczne gry i zabawy mogą przyprawić o rumieniec nawet niezbyt purytańskich partnerów. Nawet z wypiekami na twarzy i tak wam ulegną … Koziorożce będące w bardziej kruchych uczuciowo związkach mogą ostro zboczyć na manowce. Spróbujcie opanować tą burzę zmysłów. Nie opłaca się.

Wolne Koziorożce mogą sobie pozwolić na wszystko. Hulaj dusza, piekła nie ma. No może bynajmniej nie na waszym horyzoncie.


Kwietniowy księżyc rzuci na was urok i poddacie się nocnej magii. Czar uwodzenia i żar serc tak pięknie w duszy gra. Kwietniowy księżyc będzie was wieść w dobrych kierunkach, ale zarazem będzie próbował zwieść was na manowce. Chytra z niego bestyjka. Dacie radę jeśli użyjecie swego wewnętrznego kompasu.


Zdrowie w kwietniu stabilne, zodiakalne Koziorożce powinny jednak zwrócić uwagę na to aby nie poddawać się melancholii. Zaburzenia snu możliwe, dobrze jest zatem zmęczyć się przed położeniem do łóżka. Nie lubicie nakazów i zakazów, więc kwietniową porcję ruchu wymyślcie dla was sami.

 

Wodnik (20.01 - 18.02)


0 Głupiec


Miesiąc kwiecień będzie dla zodiakalnych Wodników wielce nowatorski. Odkryjecie to co pozostawało ukryte oraz obwieścicie światu, że rzeczy niemożliwe są do zrobienia. Da się je zrobić w dziecinnie prosty sposób.


Na gruncie zawodowym możecie się spodziewać, wielu zaskakujących propozycji. Możliwe są spore zmiany zawodowe, włącznie z przebranżowieniem się lub podjęciem nowej pracy, w dziedzinie która stanowić będzie dla was wyzwanie. Wszystko można, byle z wolna i ostrożna. Przemyślcie sprawę, jeśli gra jest rzeczywiście warta świeczki może warto podjąć ryzyko. Wodniki aktywnie poszukujące pracy wejdą w zespół, gdzie co prawda poczują się jak początkujący, ale będą miały możliwość rozwinięcia skrzydeł.


W miłości kwiecień przeplecie niezły warkocz emocji, nawet dla zodiakalnych Wodników jest to spory zestaw. Będziecie bardzo atrakcyjni dla swojego partnera, ale jednocześnie mało wam tego i zaczniecie strzelać oczami na boki. Rada jest taka, aby na tym strzelaniu poprzestać. Pozostaje wam zabawa w Kolumba. Cieszcie się w tym miesiącu odkrywaniem nowych oblicz swego partnera. Przy lekkim nakładzie waszej inwencji możecie być nieźle zaskoczeni tym na co stać waszą drugą połowę. Dokąd was to zaprowadzi ? Maj już pachnie… Wolne Wodniki będą mogły radośnie i zalotnie wskoczyć w ramiona nowo poznanej miłości.


Kwietniowy Księżyc przygląda się wam z zaskoczeniem, nawet on nie wpadłby na tyle pomysłów co wy. W związku z powyższym postara się za wami nadążyć, utyskując na to, że nie raczycie zwolnić. Karuzela marzeń. Zwolnijcie trochę i posłuchajcie co księżyc ma wam do powiedzenie. Czasem warto.


Zdrowie w kwietniu. Wodniki niech przyglądną się swoim ewentualnym wrodzonym schorzeniom. Warto wziąć je pod lupę. W tym miesiącu z wrodzoną gracją i lekkością, w rytmie cha-cha, udacie się na siłownię bądź do salonu piękności. Świat oferuje wam przecież tyle możliwości a wy tanecznym krokiem korzystacie.

 

Ryby (19.02 - 20.03)


6 Pucharów


Drogie Ryby, w kwietniu będzie jak u mamy. Świat zaoferuje wam mnóstwo spotkań i pogawędek. Będą ciasteczka i herbata z mlekiem. Może chcecie miodu do słodzenia? Proszę bardzo znajdzie się. Wycyganicie od świata wszystko czego zapragniecie.


W pracy sielska atmosfera, zodiakalne Ryby nareszcie poczują się miło i bezpiecznie. Współpracownicy i szefowie potraktują was nieco protekcjonalnie i nadopiekuńczo. Jeden miesiąc to nie grzech. Te z was drogie Ryby, które pracowały w niekorzystnych dla siebie warunkach mogą zmienić w kwietniu otoczenie. Nowa praca zapewni wam ciepłą, komfortową posadę.Lubicie zmiany więc mała uwaga - byle tylko nie ugrzęznąć na stałe w komfortowym jeziorku.


W miłości macie to czego pragniecie najbardziej. Jesteście w centrum zainteresowania. Wasze pragnienia są odgadywane w lot a potrzeba komplementów zaspokojona z nawiązką. Jest miło, grzecznie i bezpiecznie. Na świecie może i szaleją burze, ale u was w domu zawsze czeka oaza spokoju. Partnerzy chodzą wokół was na paluszkach. Połknęłyście ten słodki haczyk a błękitna laguna oferuje miły spokój. Sielanka trwa. Wolne Rybki mogą natknąć się na kogoś z przeszłości i serduszko mocniej zabije.


Kwietniowy księżyc otuli was kołderką i uśpi na miesiąc waszą potrzebę eksploracji morskich głębin. Zostajecie tu gdzie jesteście. Wizje przyszłości odkładacie na potem. Wreszcie możecie uspokoić wasze skołatane nerwy. Sny są miłe a bliskie sercu depresje stały się wam obce. Planować niczego nie musicie bo zrobią to za was, i dla was, inni. Och jak miło !


Zdrowie w kwietniu raczej dobre, chyba, że naprawdę bardzo się postaracie, żeby zachorować. Natomiast małe, zwyczajowe hipochondrie nie wykluczone. Nic z tego drogie Ryby, będziecie zdrowe jak przysłowiowe rydze. W kwietniu przyciągną was dziecinnie radosne spacery po parku, bądź przejażdżki rowerem. Prosta frajda !