Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop z kart cygańskich na kwiecień 2021

Horoskop z kart cygańskich na kwiecień 2021
Wróżka Hanna Wróżka Hanna 2021-03-30 12:55

Kwiecień to czas ogromnych zmian, przemian, które nas - Polaków dotkną. To okres przewrotów, ale też poczucia, że mamy ochotę na zmiany, nawet przy tak trudnych warunkach, które wręcz odbiorą nam wolność w tych sferach, które dotąd były nam bliskie, wręcz oczywiste, że możemy z nich korzystać. Mam na myśli po prostu swobodę. Trudno będzie nam o podstawową wolność, swobodę, co nie oznacza, że zabraknie właśnie ochoty, nadziei na tzw. lepsze jutro.

Koziorożec: W kwietniu czeka Koziorożce taki czas w którym pojawi się idealny czas, aby się móc zdystansować. Bardzo możliwe spotkanie z takim właśnie mężczyzną, zetknięcie się z kimś, kto wie czym jest "chłodne spojrzenie", taki ogląd sytuacji.

 

Wodnik: Wodniki czeka nienajlepszy czas pod względem emocji. Ten będzie służył żałobie, myśleniu o tym co było. Ważne, aby nie "zatapiały" się w nim nazbyt, nie znajdywały w niej przyjemności.

 

Ryby: Spotkanie ze smutkiem za kimś, rozpaczanie - taki okaże się być miesiąc dla Ryb. Niedobry pod względem, emocji. Bardzo ważne okaże się to, aby móc walczyć z takim samopoczuciem, skoncentrować się na tym, co trwa. 

 

Baran: Czas wszelkich przemian, ale trudnych. Zażegnacie to co było dawniej. Przed Wami nowe. Szansa na otwarcie się na nową pracę, na inny związek, wszelkie zmiany.

 

Byk: Będziecie doświadczały kontaktu z kimś, kto niekoniecznie okaże się odpowiednią osobą w Waszym życiu... Szybko okaże się, że macie kontakt z hipokrytą, a i czas okaże się nie służyć szczerości.

 

Bliźnięta: Doskonały okres w życiu, żeby móc się z kimś spotkać, odwiedzić kogoś. Proszę, nie przekładajcie tego w czasie - trudno będzie o lepsze warunki wraz z czasem.

 

Rak: Idealny czas, aby móc się zająć najbliższymi. Głównie dziecko. Doskonały czas, aby móc się zainteresować prokreacją.

 

Lew: Czas choroby, poczucia, że jest źle. Takie samopoczucie może towarzyszyć śmiało miesiąc. Trzeba będzie zadbać o odosobnienie, spokój, ale też uważać na wszelkie objawy chorób u innych, wyczulenie - aby nie doświadczyć powyższego.

 

Panna: Czas  ogromnej wrażliwości, uczuć. Możliwe zetknięcie, spotkanie się z bardzo uczuciową, czułą kobietą. Proszę nie koncentrować się nadmiernie na emocjach, te okażą się być zgubne!

 

Waga: Przed Wami Wagi dość smutny czas. Taki, który okaże się czasem przemyśleń, ale nie tylko. Trzeba będzie bardzo uważać, żeby dzięki złemu samopoczuciu nie zapomnieć o otaczającej rzeczywistości.

 

Skorpion: Możliwa podróż, ale już na pewno nie żaden zastój. Sprawy przyspieszą tempa, nie będzie okazji, aby móc odczuwać nudę, czy poczucie, że nic się nie zmienia.

 

Strzelec: Trzeba będzie być ostrożnym. Okaże się, że istnieje zagrożenie. Nie aż tak poważne, ale jednak. Ważna okaże się być czujność, aż po... wyczulenie.