Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop wiosenny drzewny

Horoskop wiosenny drzewny
Wróżka Anna Bell Wróżka Anna Bell 2018-03-22 00:00

Sprawdź Swojego drzewnego opiekuna tej wiosny...

BARAN

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Głóg. Głóg wesprze Cię w tym byś mógł swobodnie przeciwstawiać się niesprawiedliwości jaka Cię spotyka lub dokonać radykalnej zmiany. Bądź blisko głogu zawsze, kiedy masz problemy.

Tej wiosny drzewo Głogu przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Wiosna będzie sprzyjać u Ciebie sprawą uczuciowym. Udadzą się imprezy towarzyskie, a wokół ciebie pojawią się dawno niewidziane twarze. Dbaj też o to, aby Twoje potrzeby kulturalne były w pełni realizowane.

Na niwie zawodowo finansowej: Pilnuj swoich spraw, chowaj ważne dokumenty i pieniądze, bo możesz coś stracić lub zgubić. W pracy nie pozwól sobie na lenistwo, bo sytuacja zawodowa wymagać będzie od Ciebie zaangażowania.

Zdrowie: Tej wiosny uważaj na spadki sił witalnych i choroby zakaźne.

 

BYK

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Jabłoń.

Jabłoń wesprze Cię w sposób naturalny pomagając Ci być cierpliwym oraz będzie pomocy w trudnych sytuacjach od których nie można łatwo się uwolnić. Niech gałązka kwitnącej jabłoni będą ozdobą w Twoim domu.

Tej wiosny drzewo Jabłoni przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Osoby będące w związku powinny więcej czasu poświecić swojemu partnerowi, inaczej będą żyć ze sobą ale jakby obok siebie. Samotni mają szansę spotkać kogoś, kto okaże się wart zainteresowania, a nawet zmiany dotychczasowego trybu życia.

Na niwie zawodowo finansowej: Tej wiosny czeka Cię względny spokój i stabilizacja. Świetnie zorganizujesz pracę sobie i innym, a dzięki cierpliwości i wytrwałości poradzisz sobie z każdym zadaniem.

Zdrowie: Zdrowie Ci będzie służyć. Jeżeli będziesz wybierać się na jakieś przyjęcie, uważaj, aby nie przesadzić z alkoholem.

 

BLIŹNIĘTA

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Leszczyna.

Naturalne substancje Leszczyny spotęgują zdolność przystosowawczą oraz pomogą osobą, które w obecnym czasie będą usiłować pokonywać jakieś przeszkody. Gdy chcesz znaleźć rozwiązanie medytuj w otoczeniu Leszczyny.

Tej wiosny drzewo Leszczyny przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: W miłości szczęśliwe chwile. Samotni mają szansę wiosną spotkać kogoś, kto okaże się wart zainteresowania, a nawet zmiany dotychczasowego trybu życia.

Na niwie zawodowo finansowej: Zaplanuj dobrze czas, jaki przeznaczasz na pracę i obowiązki. Nie udawaj, że zrobisz wszystko sam, a znajdziesz pomocników.

Nie zależnie od wieku rozwijaj swoje zainteresowania, pogłębiaj je.

Twoje pasje przyniosą Ci dodatkowe dochody.

Zdrowie: Troszcz się o swoje zdrowie a unikniesz kłopotów. Kochaj siebie i ludzi a będziesz się cieszyć dobrą kondycją.

 

RAK

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Wierzba.

Naturalne substancje wierzby ochronią tych których kochasz, i pomogą pomóc tym bliskim którzy cierpią. Na spacerze wsłuchaj się w to, co szepcze Ci wierzba i nie zapomnij udekorować dom baziami.

Tej wiosny drzewo Wierzby przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Wiosną bez trudu uda ci się więc zrobić wrażenie na płci przeciwnej, jeśli aktualnie jesteś wolny, wykorzystuj sprzyjający Ci czas aktywnie szukając miłości.

Na niwie zawodowo finansowej: Gdy musisz zmienić się z trudnymi sytuacjami zawodowymi wykaż się determinacją i konsekwencją w pokonywaniu przeszkód. Szukając nowej pracy, wybieraj takie oferty, które dają ci możliwości rozwoju. Mogą być trochę na wyrost, ale przyszły szef pewnie doceni to, że wysoko stawiasz sobie poprzeczkę.

Zdrowie: Czas na detoks i walkę z nałogami.

 

LEW

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Wawrzyn.

Naturalne substancje warzywna zwiększą Twoją twórczość i odwagę. Dostarczą Ci cech, które pomogą Ci w inspiracji oraz uzyskaniu nowych perspektyw. Gdy brak Ci pomysłu na życie upleć laur z liści tego krzewu.

Tej wiosny drzewo Warzyna przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: W miłości wiosna zapowiada spory o pieniądze lub wyjazd. Zamiast się złościć, weź pod uwagę dobre intencje ukochanej osoby.

Samotni mają szanse poznać kogoś w pracy, pozwól zaprosić się na kawę.

Na niwie zawodowo finansowej: W pracy zawodowej pokonuj bariery i blokady. Dzięki umiejętności pracy pod presją uda ci się wyjść zwycięsko z sytuacji kryzysowych. W sprawach finansowych zapowiada się postęp, możesz nawet zdobyć dodatkowe pieniądze.

Zdrowie: Mniej więcej wolnych chwil na zabawę i odpoczynek.

 

PANNA

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Migdałowiec.

Naturalne substancje migdałowca wspomogą Twoje praktyczne działanie wysoką jakością oraz wesprą wszystkie te Panny które zdają wiosną egzaminy. Przynieść do wazonu gałązkę migdałowca.

Tej wiosny drzewo Migdałowca przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Przed Tobą wiosenne szczęście w miłości, samotni mogą poznać kogoś, kto zawróci im w głowie, jednak unikaj osób, które udają miłe i zmieniają swoje sympatie w zależności od towarzystwa, w jakich się znajdą.

Dbaj o romantyczne spotkania, miłosne uniesienia i nie zapominaj o wyznaniach.

W stałych związkach to czas by zaplanować wspólnie przyszłość. To też dobry czas na wspólne zamieszkanie i poznawanie się.

Na niwie zawodowo finansowej: Jeśli masz własny biznes, wystrzegaj się pokusy zarobienia szybkich pieniędzy. W pracy na etacie wykazuj się inicjatywą, to dobry czas by rozwinąć swoje skrzydła.

Zdrowie: Tegorocznej wiosny licz się ze spadkiem kondycji. Jeśli jesteś rekonwalescentem, powrót do zdrowia zajmie ci więcej czasu.

 

WAGA

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Jesion.

Naturalne substancje tego drzewa pomogą Ci w uzyskaniu harmonii równowagi. Przytulając się do tego drzewa otrzymasz wspomaganie przy próbach równoważenia świata wewnętrznego i zewnętrznego.

Tej wiosny drzewo Jesiona przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: W miłości nadchodzą dobre chwile, pełne radości i bliskości. W stałych związkach czas sprzyja szczerym rozmowom. Łatwiej ci będzie otworzyć się przed partnerem i wyznać, co ci leży na sercu, zmienić to co pragniesz zmienić miedzy Wami.

Samotni mogą spotkać kogoś, kto będzie im bardzo odpowiadał.

Niech miłość będzie impulsem do pozytywnych przemian.

Na niwie zawodowo finansowej: Praca da ci mnóstwo satysfakcji, nie zrażaj się zatem trudnościami. Czeka Cię też powodzenie finansowe, mniej śmiałość w zdobywaniu pieniędzy, ale niech też cechuje Cię mądrość przy ich pomnażaniu i rozwaga w wydawaniu.

Zdrowie: Dbaj o zdrowie tak, by obejść się bez leków.

 

SKORPION

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Tarnina.

Naturalne substancje tego drzewa zrównoważą Twoje namiętne zaangażowanie i intensywne uczucia, a jeśli akurat Skorpionie szukasz miłości to jak najczęściej obejmuj drzewo Tarnina marząc o przyszłym partnerze, bo nim skończy się wiosna spotkasz wymarzonego. Drzewo to, wspomoże Ci też w chwilach napięć, oraz warto mieć gałązkę tego drzewa wtedy gdy trzeba się dobrze zaprezentować.

Tej wiosny drzewo Tarniny przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Powodzenie będzie ci sprzyjać. Osobie, która liczy na twój zachęcający gest, nie pozwól czekać. To dobry okres na wszelkie wspólne przedsięwzięcia zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Korzystaj częściej z podszeptów intuicji a przy wyborze partnera kieruj się sercem.

Na niwie zawodowo finansowej: Sytuacja zawodowa będzie wymagała od Ciebie większego nakładu Twojej pracy. Opłaci się rozmawiać o pieniądzach i negocjować warunki różnych ważnych umów. Walcz o kasę, ale traktuj pieniądze jako środek do osiągania życiowych celów, a nie szczęście samo w sobie.

Szukaj dobrych rozwiązań by wyjść z kłopotów finansowych!

Zdrowie: To dobry czas na detoks i walkę z nałogami, unikaj cukru.

 

STRZELEC

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Dąb.

Naturalne substancje tego silnego drzewa wspomogą Twoje cechy związane z ciekawością i badaniem. Pomogą ci rozszerzyć Twoje horyzonty i wprowadzić do życia nowe fascynacja. Gdy tylko będziesz w parku obejmij kwitnące drzewo dębu w parku.

Tej wiosny drzewo Dębu przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Wiosna w miłości zapowiada spory o sposoby spędzania wolnego czasu lub plotki. Bądź wyrozumiały i spokojny, a unikniesz kłopotów. Jeśli nie masz nikogo, aktywnie spędzaj czas na powietrzu, poznasz kogoś, kto jest taki sam jak Ty.

Na niwie zawodowo finansowej: Możesz teraz liczyć na większe zyski, a nawet znaczący przypływ gotówki.

Zdrowie: Jeżeli od pewnego czasu stosujesz jakąś dietę lub kurację, zauważysz pierwsze pozytywne efekty. To dobry czas na rehabilitację – pozbędziesz się dolegliwości i wrócisz do pełnej sprawności.

 

KOZIOROŻEC

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Cis.

Bywa, że walczysz z determinacją gdy chcesz osiągnąć swój cel i właśnie cis będzie Ci w tym pomocny. Wspomoże Twoje naturalne siły i dbałość o szczegóły, zwłaszcza wtedy gdy będziesz szedł trudną ścieżką. Trzymaj gałązkę cisu w wazonie.

Tej wiosny drzewo Cisa przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Wiosna mogą się pojawić konflikty w związku z powodu zazdrości. W każdej sytuacji zachowaj spokój i trzeźwość myśli. Dla samotnych wiosna wróży flirt, a nawet romans.

Na niwie zawodowo finansowej: W pracy zawodowej spożytkuj swoje doświadczenie i jeśli możesz omijaj przeszkody. Większe wydatki zmuszą cię do zaciśnięcia pasa. Na szczęście niezbyt mocno, ale z czegoś przyjdzie ci zrezygnować. Bądź oszczędny!

Realizuj plany zawodowe!

Zdrowie: Dbaj o własne zdrowie, bo najważniejsza inwestycja życia. Wsłuchuj się we własny organizm i żyj zgodnie z jego rytmem.

 

WODNIK

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo kwitnącej Wiśni.

Naturalne substancje kwitnącej pomogą Ci w niezależności, przytulaj się do tego drzewa, gdy chcesz się od czegoś lub kogoś uwolnić a może chodzi Ci o niezależność finansową. Będzie dla pomocne w samotnych wysiłkach przy realizacji marzeń. Przytulaj się do tego drzewa najczęściej jak możesz.

Tej wiosny drzewo kwitnącej przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: Tej wiosny warto dbać o swój związek miłosny i życie rodzinne. Nastroje będą radosne, a chwilami zrobi się trochę sentymentalnie. Przyjemności dostarczy ci również udane życie towarzyskie, nie siedź wiec w domu tylko bywaj.

Na niwie zawodowo finansowej: Zamiast walczyć o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Nie przejmuj się też przejściowym zwolnieniem tempa. Wykorzystaj ten okres na przygotowania, udoskonalaj plany i czekaj na okazję do działania.

Czekają cię tez służbowy wyjazdy na konferencje czy sympozja.

Zdrowie: Cechować Cię będzie dobre zdrowie, wigor, chęć do życia.

 

RYBY

Postrzegając Twoją przyszłość w kategorii świata przyrody możesz przywrócić więź z naturą i odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wiosną wspierać Cię będzie drzewo Brzozy.

Naturalne substancje brzozy wspomogą Twoje intuicję i pozwolą na tworzenie alternatywnych perspektyw. Gdy brak Ci planu B na życie przytulając się do drzewa znajdziesz rozwiązanie. Pomogą Ci też znajdowaniu intuicyjnych rozwiązań w warunkach sprzecznych oczekiwań.

Tej wiosny drzewo brzozy przepowiada Ci:

W sprawach uczuć: W miłości udany okres. Stały pary odczują wzrost uczuć. Będziecie sobie potrzebni, jednak jeśli czujesz, że partner wymaga od ciebie samych poświęceń, to czas przedyskutować tą relację.

Na niwie zawodowo finansowej: W finansach nastąpi kres pustkom w portfelu, a i w grach się poszczęści. Co nie znaczy, że możesz zaciągać pożyczki i żyć ponad stan, raczej kontroluj fakt, na co wydajesz swoje pieniądze.

Zdrowie: Porzucisz nałogi lub pozbędziesz się przykrych przyzwyczajeń. Korzystaj z możliwych wiosennych wyjazdów.