Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop walentynkowy dla wibracji numerologicznych

Horoskop walentynkowy dla wibracji numerologicznych
Kumczo Kumczo 2021-02-12 12:47

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, czy w tym roku patron zakochanych św. Walenty będzie tak łaskawy i obdarzy wszystkich miłością ? A może tylko niektórych dosięgnie strzała Amora?

Dla wibracji 1

U jedynek w związkach widać  obecnie spełnienie w partnerstwie i szczęście rodzinne. Wasze uczucia są przeżywane namiętnie  i żarliwie, a partner obdarzony uwodzicielską mocą, staje się przedmiotem pożądania. Na przyszłość wasze plany to wspólnota interesów przez co czujecie się wzajemnie sobie potrzebni.

W przeciągu roku coś może was przygnębić, przytłoczyć, uważajcie szczególnie na zdrowie i nie dajcie się manipulować partnerowi.

Single 1

Jedynki single odbudujcie poczucie własnej wartości, a jest szansa na nowe uczucie, prawdziwą miłość o jakiej marzycie.

Nie walczcie z własnymi namiętnościami po przez samokontrolę, a otwórzcie serduszka i postarajcie się ofiarować miłość swojej wybrance.

 

Dla wibracji 2

Dwójeczki obecnie lubią puścić wodze swej fantazji i snuć w myślach wyobrażenia o wielkiej miłości i idealnym związku. Dzieje się tak, że w waszym związku zabrakło równowagi i pomimo starań macie uczucie porażki. Jednak w przyszłości pomimo konfliktów  zachowacie zalety dyplomacji, gdyż zabraknie wam siły aby się zbuntować.

W przeciągu roku będziecie uciekać od partnera, od odpowiedzialności, oszukując czasami sami siebie i żyjąc w nieszczerości. 

Single 2

Dwójeczki single powinni pożegnać się z przeszłością, aby rozpocząć nowy etap życiowy. Zadbajcie, aby pozbyć się strachu i nie opierać swoich myśli na tym co było.

W przeciągu roku zakochacie się, a nawet pojawi się więcej kandydatów, ale ten jeden będzie szczególnie miał w sobie to coś i niesamowitą energię przyciągania fizycznego.

 

Dla wibracji 3

Trójeczki są otwarte na wszelkiego rodzaju podniety i namiętności. Potraficie oczarować swoją partnerkę tą stałą, ale też innym nie okażecie obojętności. Wasz związek w tym roku będzie opierał się na wspólnym interesie i budowaniu przytulnego gniazdka.

Jednak  nie zawsze będzie sielanka, potraficie być impulsywni i obrazić, aby za chwilę rozładować sytuację i przymilać się do partnera.

Single 3

Single trójki jesteście gotowi na nową miłość, ale popracujcie jeszcze nad ustępstwami i kompromisem, gdyż obstawanie przy swoich racjach może doprowadzić do konfliktów.

Szykują się spotkania towarzyskie i tam możecie poznać swoją miłość, jednak upewnijcie się czy ta osoba jest wolna.

 

Dla wibracji 4

U czwórek w związku mogą pojawić się wątpliwości i takie niedowierzanie czy rzeczywiście partner jest szczery. Wewnętrznie jesteście bardzo wrażliwi, dlatego łatwo was zranić i zaraz czujecie się, że ponieśliście klęskę. Wasze wspólne zamiary opierają się na sprawach materialnych w imię wspólnego dobra. Możecie jednak mieć uczucie samotności i cierpienia, sami sobie je zadając.

Single 4

Dla singli czwórek to nie jest jeszcze odpowiedni czas na poznanie kogoś, na nową miłość. Zablokowaliście się, izolując od świata i nie mając zaufania do ludzi. Nie opierajcie przyszłości na tym co doświadczyliście złego. Są ludzie którym warto zaufać, tylko trzeba wyjść na przeciw. Uczucia w tym roku czwórki skierują na poznanie siebie, rozwój duchowy i uzdrowienie złamanego serduszka.

 

Dla wibracji 5

Piątki w związku są zaborcze zastrzegając sobie wyłączne prawo rządzenia, wyznaczając tym partnerowi rolę podrzędną. Wasze uczucia zostały nadszarpnięte i powodują cierpienie, jednak nie traćcie nadziei, jest szansa na ponowne scalenie.

W przeciągu roku związek piątek może bardziej opierać się na sprawach materialnych, które was trzymają. Będziecie mieli jeszcze sporo wątpliwości, rozczarowania, ale zachowacie zalety dyplomacji żyjąc w takim uczuciu nieszczerości. 

Single 5

Piątki single macie poczucie własnej wartości i marzycie o idealnym partnerze, błądząc w przestworzach, a nie widzicie tych co chcą być z wami tu w rzeczywistości. Tak właściwie to wszystko od was zależy czy wyczarujecie sobie takiego o jakim marzycie. Macie moc przyciągania energii, więc do dzieła.

W przeciągu roku powinien pojawić się ktoś, z kim zechcecie stworzyć udany związek.

 

Dla wibracji 6

Szóstki obecnie skupiają się na wspomnieniach z przeszłości i na tym jakie sukcesy i osiągnięcie dało wam bycie w związku. Powinniście też wyzbyć się kompleksów i pokochać siebie takimi jacy jesteście, aby uzdrowić związek, zamiast reagować emocjonalnie na niepowodzenia i sytuacje konfliktowe.

W przeciągu roku szóstki czeka kontrolowani , zazdrość i wysokie oczekiwania w stosunku do partnera. 

Single 6

Obecnie szósteczki single w samotności poszukują swojej drogi. Macie do przepracowania sztukę dawania i brania, aby w związku przebiegało to harmonijnie. Na nową miłość nadejdzie właściwy czas, ale też problem zaufania będzie dla was wyzwaniem.

W przeciągu roku nadzieja i marzenia was nie opuszczą, ale popracujcie nad uzdrowieniem własnego serduszka, żeby było gotowe i otwarte na drugiego człowieka.

 

Dla wibracji 7

U siódemek obecnie wygląda na to, że jest  dobre porozumienie się z partnerem, oraz właściwe rozpoznanie potrzeb w istniejącym związku. Miłość jest dojrzalsza, bardziej jesteście cierpliwi dla siebie i gotowi sobie wzajemnie pomagać.

W przeciągu roku będziecie dążyli do utrzymania związku i wzajemnego poszanowania się, dzięki kontrolowaniu siebie i swoich emocji, aby nie popełnić błędu z przeszłości.

Single 7

Siódemki single fantazjujecie o wielkiej miłości, ale też obawiacie się aby ktoś was nie oszukał i nie zostawił. Zdajecie się na łaskę losu, że przyjdzie taki czas i los ześle wam niespodziewanie odpowiedniego kandydata.

W przeciągu roku jest szansa na pojawienie się kogoś, ale uważajcie na swoją naiwność, gdyż wasze obecne obawy mogą być potwierdzone.

 

Dla wibracji 8

W związku widać, że ósemki dominujecie i pełnicie rolę przewodnią. Jesteście osobami niezależnymi i tęskniącymi za szczęściem w miłości, ale wasz partner może przejawiać bierność i zniechęcenie. W takiej sytuacji do waszego związku może zakraść się pustka i obojętność.

W przeciągu roku popracujcie nad zaufaniem do partnera, a sprawy niepowodzeń z przeszłości po prostu zostawcie.

Single 8

Ósemki single możecie przezywać załamanie uczuć i nie widzieć jak wybrnąć z sytuacji w której się znaleźliście. Na nowy związek nie jesteście jeszcze gotowi, gdyż nie możecie się pozbyć energii porażki, złości i wrogości. Potraficie być namiętni, ale też i oschli zaznaczając swoją niezależność co nie zawsze rokuje dobre porozumienie z partnerem W przeciągu tego roku zajmiecie się sprawami materialnymi i zadbaniem o stabilizację i bezpieczeństwo.

W uczuciach jest możliwość pojawienia się kogoś, ale może być problem ze zgodnością i nadawaniem na tych samych falach. 

 

Dla wibracji 9

 Dziewiątki będące w związku zachowujecie się powściągliwie i dzięki rezygnacji z własnych wymagań jest zachowana harmonia i akceptacja. To czas przebaczenia i wycofania się żądań.

W przeciągu roku będziecie pragnęli miłości i uniesień, ale nie zawsze będziecie stali w tych uczuciach.

To rok harmonii w związku i realizacji życiowych planów.

Single 9

Dziewiątki single obecnie to marzyciele o romantycznych przygodach i ciągle poszukujący miłości. Nie zawsze umiecie urzeczywistnić te swoje marzenia, a błędy popełnione w przeszłości powodują że boicie się, że znowu wpadniecie w konflikty i tarapaty.

W przeciągu roku bardziej skupicie się na pracy i sprawach materialnych, co do uczuć możecie je przezywać dwojako, czyli raz może was ktoś pociągać, innym razem poczujecie wstręt.

wp
wp