Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop świąteczno – noworoczny 2017

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Perełka

Perełka

niedostępny
Horoskop świąteczno – noworoczny 2017
Perełka Perełka 2017-12-22 00:00

Czy wiesz, że czas świąteczno-noworoczny niesie ze sobą wiele niespodzianek! Jesteś w związku i zastanawiasz się czy ma on szansę na rozwój? Być może podejmiesz decyzje, które zmienią Twoje życie... Czy spotkasz kogoś, kto zawróci ci w głowie? Być może dowiesz się czegoś istotnego co wydarzy się w tym czasie w  innych sferach twojego życia.   Zapraszam serdecznie! Sprawdź horoskop świąteczno-noworoczny!

Koziorożec 12.22-1.20

Aura

Święta spędzisz z bliskimi i wprawdzie uda ci się wyczarować magiczny nastrój w  domu to i tak będziesz szukać okazji, aby pobyć sam ze sobą ze sobą. Nadchodzący czas będzie bardziej sprzyjał refleksji nad tym co cię spotkało w mijającym roku. Będzie to czas rozrachunku z własnym ja, a równocześnie przemyśleń nad tym co pragniesz dla siebie zrobićNajbardziej będziesz potrzebować stabilizacji w domu oraz poczucia bezpieczeństwa w partnerstwie. Chwilami możesz czuć się osaczony przez bliskich, którzy mogą grać na Twoich uczuciach. Pomimo swojego wycofania z życia towarzyskiego i chęci spędzenia wieczoru sylwestrowego w bamboszach na ulubionym fotelu przed telewizorem, możesz liczyć na przyjaciół i bliskich, którzy  na pewno wyciągną cię „za uszy” na szampańską i huczną imprezę sylwestrową.

Szansa

Skorzystaj z tego, że zbliża się czas sprzyjającyzakończeniu pewnego etapu w twoim życiu. Przed tobą niepowtarzalna szansa na uwolnienie się z matni, w której tkwisz od dłuższego czasu.Pomyśl czy to nie jest korzystny czas na zakończenie szarpaniny i wejście w Nowy Rok z czystą kartą. Spraw abyś już nie musiał ciągle wracać do przeszłości i lizać potem swoich ran. Uwierz  w końcu w siebie,szkoda czasu na nijakość. Odnajdź ukryty w sobie potencjał, który być możelokujesz w niewłaściwychludziach lub chybionychprzedsięwzięcia.

Przestroga

Jeżeli poczujesz, że coś ci przeszkadza, zatrzymaj się, zastanów się nad swoją sytuacją i spróbuj ją zmienić. Natomiast jeżeli wszystko jest w porządku, po prostu zwolnij i nie rób niczego na siłę, ponieważ może okazać się, że twoja cierpliwość będzie na wyczerpaniu i zmuszony będziesz z czegoś zrezygnować, albo też w imię polepszenia sytuacji, pójść na kompromis lub podzielić obowiązki na całą rodzinę. Spróbuj wyzwolić się ze schematów,przyzwyczajeń i utartego sposobu postępowania oraz myślenia.Jeżeli twoja rodzina zdecyduje się na świąteczno - sylwestrowy wyjazd, nie narzekaj tylko postaraj się korzystać z życia i zadbaj o to, aby wszyscy dobrze się bawili. Okaż radość z prezentów, nawet gdyby była to kolejna para rękawiczek lub skarpet.

Wodnik 1.21-2.18

Aura

Przed tobą wyjątkowe i niezapomniane Święta. Postaraj się odciąć od dręczących cię spraw, te na które tak naprawdę nie masz wpływu po prostu odpuścić i zwolnij tempo życia. Zaangażuj się razem z rodziną w przygotowania do Świąt.  Zapewne w związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem postanowisz zacząć coś od nowa i podejmiesz noworoczne postanowienia. Nie unikniesz jednak napiętych sytuacji. Na firmowej wigilii lub w gronie rodzinnym może pojawić się ktoś z kim niekoniecznie chciałbyś się spotkać. Postaraj się nie psuć nastroju innym i zapanuj nad swoimi emocjami, bo przecież nie jest to właściwy moment na żale i pretensje. Nie zachowuj się jak rozkapryszone dziecko inie rozsiewaj plotek bo ktoś może się na ciebie obrazić. Wrzuć na luz i postaw na relaks. Sylwestera być może spędzisz w wąskim gronie, ale możesz być pewien, że będzie on niezapomniany.

Szansa

Może się okazać, że nagle zmienisz plany świąteczne w związku z pojawieniem się okazjispędzenia wigilii na atrakcyjnym wyjeździe w gronie najbliższych, co dodatkowo zwolni cię z uczestniczenia w „przedświątecznej gorączce” przygotowań oraz zaoszczędzi ci sporo czasu i niepotrzebnych nerwów. Prawdopodobne jest też to, że w trakcie imprezy sylwestrowejpoznasz kogoś kto w przyszłości będzie miał ci wiele do zaoferowania. Baw się więc dobrze i bez obaw daj się ponieść tej relacji.

Przestroga

Pamiętaj, aby nie słuchać rad osób o mniejszej wiedzy i doświadczeniu od ciebie.Zachowaj ostrożność i nie podchodź z nadmierną ufnościąoraz bezgraniczną otwartością do nowych propozycji czy ludzi. Sprawdź uzyskane informacje, zanim na ich podstawie podejmiesz decyzję i dobrze się zastanów, żebyś potem nie był rozczarowany.Uważaj również na drodze na „niedzielnych kierowców” oraz „piratów drogowych”,równocześnie zachowując bezpieczeństwo na drodze.Bądź również uważnypodczas przechodzenia na drugą stronę jezdni.

Ryby 2.19-3.20

Aura

Na pewno wyczarujesz niezapomniane i niestandardowe święta. Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy.  Wszystko wskazuje na to, że wykażesz się kreatywnością. Będziesz błyszczeć w towarzystwie a tym samym przyciągać płeć przeciwną. Zadbasz nie tylko o świąteczny stół ale również o to jak spędzić wspólnie wolny czas.Warto szukać nowych informacji, orientować się w modzie i nowych trendach, a na pewno nie zostaniesz w tyle.Możesz być pewien, że w te święta twój dom będzie pełen gości, a pod choinką znajdzie się mnóstwo prezentów, którymi zapewne zaskoczysz bliskich. Bądź aktywny, zdecydowany na wszystko oraz przebojowy a poczujesz się doceniony i być może twoi znajomi zaskoczą cię nieoczekiwanym zaproszeniem na imprezę sylwestrową.

Szansa

Zyskasz opinię osoby kompetentnej i zaradnej, korzystaj więc z każdej okazji, aby dobrze się zaprezentować. Będziesz w swoim żywiole i z lekkościąunosić ciębędzie fala życia. Wszystko, czego tylko zapragniesz, będzie mogło być zrealizowane. Efekt zależeć będzie tylko od twoich chęci.Samotne Ryby mają szansę na namiętny romans z tajemniczym nieznajomym.


Przestroga

W razie problemów załatwiaj sprawy osobiście. Radź się przy tym specjalistów w danej dziedzinie. W sytuacjach spornych skorzystaj z porady prawnej a w razie usterki wezwij fachowca. Możesz być pewien, że szybko pozbędziesz się kłopotów.Uważaj także na wydatki i nie ryzykuj utratą płynności finansowej dokonując nieprzemyślanych zakupów oraz zbędnych wydatków.

Baran 3.21-4.20

Aura

W okresie świąteczno - noworocznym czeka cię wiele rodzinnych spotkań oraz duże zaangażowanie w załatwianie domowych spraw. Nie zaniedbuj rodzinnych spraw, nie odwołuj spotkań z krewnymi.Wymagać to będzie od ciebie bardzo dobrej organizacji. Poradzisz sobie i wszystko przebiegnie bez zarzutów. Podczas rodzinnych i towarzyskich spotkań pozyskasz wiele ciekawych orazistotnych wiadomości, które rozwieją twoje wątpliwości i pozwolą ci rozwiązać skomplikowane  i stare sprawy. Bądź szczery w kontaktach, gdyż zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Zaangażuj w przedświąteczne porządki oraz zakupy wszystkich członków rodziny, więcej na tym skorzystasz, a praca zespołowa pozwoli wam wzmocnić więzi i uzyskać oczekiwany efekt. Nowy Rok przywitasz w gronie bliskich ci osób na głośnej i pełnej fajerwerków imprezie..

Szansa

Rodzina twojego partnera zechce cię poznać. Nie zignoruj tego zaproszenia ipostaraj się, aby zrobić na nich jak najlepsze wrażenie.Możesz być pewien, że zostaniesz zaakceptowany. W partnerstwie wykorzystaj również okazję do poprawy stosunków z teściami.

Przestroga

Nie lekceważ obowiązków wobec bliskich. Zaangażuj się przygotowania do świąt i poświęć więcej czasu rodzinie, a zapobiegniesz konfliktom. Jeżeli wybierasz się w tym czasie w podróż, pamiętaj o wykupieniu ubezpieczenia. Nie zapomnij usunąć z telefonu numeru do byłego partnera, ponieważ może cię to zainspirować do tego, aby do niego zadzwonić, co spowoduje, że znajdziesz się w niekomfortowej sytuacji.Dbaj o przyjaciół inie lekceważ wrogów. Nie wierz też we wszystko, co usłyszysz  ponieważktoś będzie próbował wprowadzić cię w błąd.

Byk 4.21-5.21

Aura

Dobrze wykorzystasz czas świąteczno-noworoczny, jeżeli będziesz trzymał dobrego planu i narzucisz sobie dyscyplinę. W przeciwnym razie może okazać się, że pierwsza gwiazdka zaświeci na niebie, a ty nie jesteś z niczym wyrobiony. Przyłóż się w pracy i włącz się w życie rodzinne, bo wszyscy będą zaganiani i przejęci swoimi sprawami.Wykaż się swoją wiedzą i roztropnością, postępuj mądrze i nie spiesz się z podejmowaniem ostatecznych decyzji, a Święta upłyną Ci w spokoju i zaciszu domowego ogniska.  W swoich planach świątecznych uwzględnij seniorów (dziadków)  i zadbaj o to, aby święta i Nowy Rok były dla nich również szczęśliwym czasem. Wprawdzie możesz nie mieć ochoty na huczną zabawę sylwestrową, ale twoi bliscy zadbają o to i wyciągną cię w ostatniej chwili na „domówkę”.
Szansa

Wprawdzie w wirze świąteczno-noworocznych przygotowań możesz mieć mniej okazji do randek, to propozycje, jakie otrzymasz w międzyczasie, mogą być bardzo poważne.Warto skorzystać, gdyż prawdopodobniespotkasz na swojej drodze kogoś, kto pokaże ci świat z zupełnie innej strony.

Przestroga

Jeżeli musisz zająć się jakimiś sprawami to przyłóż  się do powierzonego Ci zadania, bez zmuszania się przy tym lub ulegania wpływom innych.Aktywnie włącz się w życie rodzinne oraz towarzyskie i nie izoluj się  od świata zewnętrznego. Nie okazuj też wrogości innym, bo ostatecznie możesz spędzić wieczór sylwestrowy  w pojedynkę.

Bliźnięta 5.22-6.22

Aura

Tegoroczny okres świąteczno – noworoczny będzie jedną z tych nielicznych magicznych chwil w twoim życiu. Choinka, którą ubierzesz będzie w tym roku naprawdę wyjątkowa i oryginalna. Zachowaj jednak umiar i nie przesadź z ilością świecidełek. Dla ciebie będzie to wyjątkowy, czas wielkich nadziei, optymizmu oraz wiary w dobrą przyszłość. Nawet jeśli dotychczas nie było ci łatwo, to teraz nadejdzie właściwy moment na uzdrowienie sytuacji oraz przywrócenie równowagi i stabilizacji w gronie najbliższych. Będziesz tryskał i „zarażał” innych poczuciem humoru oraz optymizmem co sprawi, że będziesz wiódł prym przy wigilijnym stole, a oczy twoich bliskich skierowane będą właśnie na ciebie. Na pewno nie będziesz narzekał na brak towarzystwa i samotność. Spotkania z osobami bliskimi twojemu sercu będą sprawiać zarówno tobie jak i im prawdziwą radość. Sylwestrowy wieczór spędzisz zapewne z przyjaciółmi, a w Nowy Rok wejdziesz w szampańskim nastroju  i jako „dusza towarzystwa”, oczywiście błyszcząc na parkiecie jak gwiazda.

Szansa

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystkiego zacznie ci przybywać - humoru, energii oraz szczęścia. Wykorzystaj to a przyciągniesz do siebie wartościową miłość.

Przestroga

Nie bądźjednostronny w ocenie sytuacji. Wykaż się cierpliwością i pokorą. Zapomnij o grzebaniu się we własnej duszy i użalaniu nad sobą. Pamiętaj także, aby nie przesadzić w stylizacji kreacji sylwestrowej, gdyż możesz zostać uznany za osobę ekstrawagancką lub dziwaczną.

Rak 6.23-7.22

Aura

Na pewno nie będziesz narzekał na nudę. Okres świąteczno-noworoczny zapowiada się jako bardzo pracowity dla Ciebie, gdyż nie dopuścisz do tego, aby coś miało się odbyć bez twojego uczestnictwa.Możesz być pewien, że atrakcji ci nie zabraknie, ani w domu ani w pracy. Okres świąt upłynie Ci na spotkaniach z bliskimi. Postaraj się jednakże zapanować nad nerwami, ponieważw domu czeka cię mieszanka emocji, dotycząca głównie spraw finansowych. Natomiast w pracy może dojść do ostrego starcia ze współpracownikiem, który niespodziewanie cię skrytykuje. W partnerstwie, możesz nieoczekiwanie rozpaść się na drobne kawałki, a twoje uczucia do kogoś nowo poznanego mogą porządnie namieszać ci w życiu i sprawi że stanie ono na głowie. Nawet jeżeli nie jesteś singlem, nie będziesz próbował bronić się przed tym, to będzie jak grom z jasnego nieba.Możesz być pewien, że twój świat uczuć znienacka stanie na głowie. Nowy Rok powitasz jako „król parkietu” na szampańskiej i głośnej imprezie w blasku fajerwerków.

Szansa

Pojawi się okazja do zażegnania długo trwałego i trudnego konfliktu. Przygotuj się na nagłe losowe zwroty, jakie Ci zafunduje ci los. Łap każdą nadarzającą się okazję.

Przestroga

Unikaj ludzi, którzy wprowadzają zamęt w twoje życie, bo nie pomożesz im teraz, a tylko zaszkodzisz sobie samemu. Opanuj się, jeśli masz rację stój twardo przy swoim, natomiast w przeciwnym przypadku przedyskutuj temat bez zbędnych emocji.Załatw w trybie pilnym sprawy dotyczące zarządzania domem.Uważaj zwłaszcza przy pracach na wysokościach. Dozmiany firanek wykorzystaj stabilną drabinę Pamiętaj również, abyostrożnie obchodzić się ze sprzętem elektrycznym i zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, dekoruj swój dom oraz choinkę świątecznymi lampkami.

Lew 7.23-8.23

Aura

Przed tobą wyjątkowo emocjonalny czas. Może towarzyszyć ci huśtawka nastroju. Przygotuj się więc na to, że bliscy będą trochę więcejod ciebie wymagać. Poświęć im swoją uwagę, czas i pomoc. Bądź asertywny. Przecież, nie musisz wstydzić się tego, co czujesz. Otwarcie mów o emocjach i poproś o zrozumienie. W ten sposób pogłębisz jedynie swoją relację z bliskimi osobami oraz unikniesz nieporozumień. Ponieważ czasświąteczno - noworocznybędzie sprzyjał domowym porządkom,bez żalu pozbądź się starych i niepotrzebnych gratów. Sylwestra spędzisz w oryginalny sposób, w kameralnym gronie i urokliwym miejscu pełnym magii i tajemniczości.

Szansa

Będziesz miał okazję do polepszenia relacji rodzinnych i partnerskich. Czas ten będzie sprzyjał nawiązywaniu dobrych kontaktów z dziećmi oraz młodszymi członkami rodziny.

Przestroga

Nie ulegaj iluzji. Podejmując ważna życiowe decyzje zaczerpnij więcej konkretnych informacji, stąpaj twardo po ziemi i sprawdzaj wszystko dokładnie, ponieważ w efekcie może się okazać, że nie wszystko jest takie jak ci się wydaje.Posłuchaj własnej intuicji lub bliskiej ci mądrej osoby. Pamiętaj też, żeby nie wywierać nadmiernego nacisku na bliskie ci osoby, nie warto niczego wymuszać, ponieważzmiany które nastąpią, będą dla ciebie w rezultacie korzystne.

Panna 8.24-9.23

Aura

Możesz być pewien, że spotka cię wiele atrakcji, co bardziej wiązać się będzie zpokusą, zabawą oraz poluzowaniem rygoru oraz zasad.Bądź więc uważny i pilnuj się, szczególnie, że okres świąteczny sprzyja dogadzaniu sobie oraz rezygnacji z wielu zdrowych przyzwyczajeń. W przeciwnym przypadku w styczniu będziesz musiał wdrożyć plan odchudzania. Zadbaj o zdrowie i nie nadużywaj alkoholu. Ostrożnie zarządzaj też domowym budżetem.Wyprzedaże i sezonowe obniżki kuszą, a ty możesz mieć lekką rękę do zakupów. Dobrze się zastanów, co jest ci potrzebne. Sylwester będzie na pewno szampański, huczny i pełen mocnych wrażeń. Nie przeholuj z alkoholem.

Szansa

Pojawi się okazja, która umożliwi ci spojrzenie na siebie od środka i zidentyfikowanie przyczyn  twoich słabości i porażek. Pozwoli ci wyzwolić się z ograniczeń i wejść w Nowy Rok bez przywiązania do starych, niepotrzebnych spraw i relacji. Zainspiruje cię do zerwania więzi z przeszłością, nałogami, słabościami oraz przyzwyczajeniami, a także ludźmi którzy mają na ciebie zły wpływ.

Przestroga

Nie ulegaj silnym emocjom, panuj nad sobą, ponieważ w przeciwnym  wypadku możesz okazać się nieobliczalny. Unikaj manipulacji oraz narzucanie innym swojego zdania, powielania przesądów czy niesprawdzonych przekonań, bo wpłynie to niekorzystnie na twoje relacje z bliskimi. Uważaj, żeby nikt nie odkrył twoich głęboko skrywanych tajemnic i nie naraził cię na kłopoty.

Waga 9.24-10.23

Aura

Planując świąteczne wydatki rozważnie zarządzaj pieniędzmi.  W domu  poświęć więcej czasu swoim bliskim, tym bardziej, ze okres świąt będzie temu sprzyjał. Zwróć większą uwagę na swoje dzieci, zajmij się nimi, porozmawiaj, bo możesz odkryć niespodziewanie, że borykają się z problemami, których nie zauważasz.Zapewne do wielu relacji z dłuższym stażem zakradła się rutyna, więc zaczaruj te święta, podaruj swojemu partnerowi wyjątkowy prezent lub zabierz w ciekawe miejsce by wspólnie powitać Nowy Rok. Zastanów się czy zawsze masz jedynie słuszną rację, czy nie jesteś zbyt radykalny w ocenach i uparty, posłuchaj co mają ci do powiedzenia twoi bliscy. Może  się niespodziewanie dla ciebie okazać, że czasami warto posłuchać drugiej strony. Przyszykuj zawczasu kreację bo wieczór sylwestrowy może cię zaskoczyć.

Szansa

Pojawi się wyjątkowa okazjasprzyjająca poprawie relacji  z osobą, na której ci zależy, szansa na zadośćuczynienie za wyrządzoną krzywdę lub niesprawiedliwe potraktowanie. Jeśli coś masz coś na sumieniu przyznaj się do winy, a na pewno zostanie ci wybaczone.

Przestroga

Mierz siły na zamiary, nie zadłużaj się, a jeśli już zdecydujesz się na pożyczkę miej na uwadze, że za wszystko w życiu trzeba kiedyś zapłacić. Ponadto, nie wdawaj się w dyskusję z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Pamiętaj, że plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z bliską ci osobą.

Skorpion 10.24-11.22

Aura

Czas świąteczno- noworoczny będzie ci sprzyjał i możesz być pewien, że przyniesie wiele korzyści. Wszystko to co do tej pory wydawało ci się niemożliwe okaże się być dostępne w zasięgu ręki. W świąteczną i rodzinną atmosferę wniesiesz dużo optymizmu i ciepła. Będziesz dzielić się z innymi tym co masz. Zadbaj o sprawy twoich bliskich, gdyż twoja pomoc może okazać się kluczowa. Znajdź więcej czasu dla partnera i bliskich, gdyż bezproblemowo będziesz  porozumiewał się z dziećmi oraz członkami swojej rodziny. Sylwestrową noc możesz spędzić na wyjątkowym wyjeździe z oferty „lastminute” w ciepłym i słonecznym kraju.

Szansa

Korzystaj z magii Świąt i nie zamartwiaj się na zapas, gdyż w miłości zapowiada się możliwość ognistego romansu, a single mają szansę poznać kogoś interesującego i na pewno nie grozi ci samotne przywitanie Nowego Roku.

Przestroga

Nie słuchaj plotek. Wykaż się większą wiarą, nie doszukuj się drugiego dna i nie dziel włosa na czworo. Nie podejmuj też nieprzemyślanych, ryzykownych i spontanicznych działań, ponieważ  konsekwencje nieprzemyślanych kroków mogą być dla ciebie bardzo nieprzyjemne.Bądź cierpliwy, nie spiesz się, unikaj rywalizacją oraz chwalenia się wszem i wobec niezasłużonymi osiągnięciami. O wiele więcej zyskasz skromnością, taktem i dyplomacją. Przed wyjściem z domu sprawdź czy wyłączyłeś używany wcześniej sprzęt elektryczny.

Strzelec 11.23- 12.21

Aura

Możesz oczekiwać najlepszych, niepowtarzalnych oraz wyjątkowych, a takżeperfekcyjnie przygotowanych i idealnych Świąt. Wszystko odbędzie zgodnie z planem. Z dużą atencjąi rozwagą dobrane prezenty, które znajdą się pod „wyczarowaną” przez ciebie choinką ucieszą twoich najbliższych. Zadbaj jednak w ferworze obowiązków i  świątecznych przygotowań o dobrą atmosferę, wyluzuj i zwolnij tempo.Nie zapomnijrównież o sobie i wybierz się do fryzjera lub skorzystaj z usług kosmetyczki.Znajdź również czas na odpoczynek i relaks, tym bardziej, że czeka cię wiele spotkań. Nie musisz wszystkiego mieć pod kontrolą, na pewnym etapie pozwólświętomżyć własnym życiem. Możesz być również pewien, że twoje dobre samopoczucie szybko przełoży się na miłosny sukces.Sylwestrową noc spędzisz w wyjątkowym miejscu i oczarujesz wszystkich swoją osobą oraz starannie dobraną kreacją.


Szansa

Jeżeli szukasz drugiej połówki to czas świąteczno- noworoczny niesie ze sobą zapowiedź nawiązania wartościowej i stabilnej znajomości, która bardzo szybko przerodzi się w coś poważnego.

Przestroga

Będziesz narażony na więcej pokus podczas świątecznych zakupów i przy wigilijnym stole.Nie jedz za dużo i zwróć uwagę na formę. Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Uważaj również na kobietę, która ma lepszą sytuację materialną od ciebie. Jejoczekiwania wobec ciebie mogą okazać siękłopotliwe i trudne do realizacji. Jedynie wrodzona dyplomacja pozwoli ci wybrnąć z krępującej sytuacji.

wp
wp