Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop numerologiczny na 2020 rok

Horoskop numerologiczny na 2020 rok
Urszula Urszula 2020-01-03 13:24

Sprawdź jakie będą wibracje numerologiczne w 2020 roku...

1

Rok 2020 może przynieść wiele zmian, zarówno pod względem uczuć, jak i zawodowych. Ten rok jest dla was dobry na wszelkie inwestycje.

Dla singli ten rok może okazać się fantastycznym, bo singiel znajdzie swoją miłość, idealną, na całe życie. W związkach natomiast  trzeba zawalczyć, wprowadzić i respektować zasady, szanować się i pielęgnować związek. Zapewniać się wzajemnie o niegasnącym uczuciu, sprawiać sobie mile niespodzianki, zaskakiwać pozytywnie.  Należy również  zadbać o przyjaźń, nie zaniedbywać jej, okazać zainteresowanie, więcej szczerych rozmów.W sprawach zawodowych łatwo nie będzie, bo i szkolenia, nauka, podniesienie kwalifikacji, więcej pracy, ale to wszystko zaowocuje w drugiej połowie roku.  Mogą być  wtedy  lepsze finanse, ale też  możliwość wygranej, więc czasem zagraj. 1 musi i powinna zadbać o system nerwowy, lepiej się odżywiać, pić więcej wody niegazowanej, jeść owoce, relaksować się, nauczyć wypoczywać. Nie wynajdywać sobie problemów, i włączyć więcej luzu, poczucia humoru. Jedynka powinna nauczyć się słuchać swoich współpracowników oraz  domowników,  liczyć się z nimi, z ich zdaniem. To konieczne i dla współpracy i dla ogólnej atmosfery w domu. Aby rok był udany trzeba dać więcej z siebie rodzinie, myśleć o innych. Nie skupiaj się 1 wyłącznie na swym sukcesie, na pracy. Otwórz się, a ten rok może być udany pod każdym względem.

 

2

Dla 2 ten początek nowego roku  powinien przynieść zwiększoną odpowiedzialność rodzinną. Zapewnić rodzinie poczucie bezpieczeństwa, nie zostawiać rodziny samej sobie, rozmawiać, wyjaśniać, wspierać, kochać. To konieczne. Zawsze 2 jesteś bardzo zajęta, ale są sprawy ważne i ważniejsze. 

Troszkę chociaż wesprzyj partnera, nie tylko go krytykuj, ten rok daje  ci dwójko szansę na scalenie związku, na wzniecenie ognia w sypialni. Zrozum, każdy potrzebuje akceptacji, wsparcia, rozmowy. Otwórz się na dom, na przyjaźnie, wróć mentalnie do domu, do rodziny.  Czasem zaproś kogoś z dalszej rodziny, ugotuj  coś pysznego, zainteresuj się ich  sprawami,  możesz im pomóc. Szybko  dwójko się przekonasz, że było warto. Będziesz mieć z tego powodu satysfakcję i radość. Singiel 2 znajdzie w drugiej połowie roku swą połówkę, na stale. Miłość, szczęście zrozumienie. Zadbaj o serce, o głowę, zrób badania, wycisz się. Nie musisz wszędzie być najlepsza. Druga połowa roku może przynieść zmiany, np miejsca zamieszkania, poprawę finansów. Wydawaj przez cały rok rozsądnie, naucz się odkładać co mc chociaż niewielkie sumy. Uprawiaj sport, koniecznie, twój system nerwowy tego potrzebuje, joga bardzo zalecana. Włącz do diety owoce, warzywa, ryby, zrezygnuj z fast foodów,ogranicz mięso,  to bardzo ważne na cały rok.

Regularnie rób badania. Dbaj o siebie. Zwolnij trochę. Nie wierz, że tabletka pomoże na wszystko.

 

3

Dla trójki rok 2020 może przynieść wiele niespodzianek w sprawach zawodowych, w sprawach towarzyskim i miłosnych. Ogólnie bardzo dobry rok.  Zawodowo podniesienie kwalifikacji, docenienie przez szefów, podwyżka murowana. Uznanie, zazdrość kolegów w pracy, ale i ich  radość. Towarzysko będziesz trójko rozrywana, mnóstwo propozycji od znajomych i przyjaciół, którzy chętnie będą chcieli spędzać czas w twoim towarzystwie. Wybieraj rozsądnie i nie  zaniedbuj swojej drugiej połówki, postaraj się bardziej niż dotychczas urozmaicić jej czas. Przed wami wspólne podróże, w różne zakątki świata. Przed podróżami zadbaj o zdrowie, wykonaj badania, abyś mogła trójko korzystać z uroków podróży. W drugiej połowie roku możesz mieć więcej czasu i możliwości na pogłębianie swoich zainteresowań, rozwój intelektualny. Wykorzystaj koniecznie tę możliwość. Nie zaprzepaść szansy. Zadbaj o rodzinne sprawy, pomyśl o starszych osobach w rodzinie. Zaplanuj wizyty u dawno nie widzianych członków rodziny, pomóż, napraw, spytaj co u nich. Trójki w związkach będą mieć szalony czas, namiętność, miłość nie wygasną. Umiesz podsycać ogień, dbasz o atmosferę. Tak trzymaj.

Single 3 znajdą piękną, szczęśliwą miłość, a poszukujący pracy nareszcie ją znajdą, w pierwszej połowie roku. 

Trzeba wykonać badania, zadbać o zdrowie, serce, wzrok, gardło, kości. Uprawiać sport, relaksować się.

 

4

Dla 4 ten rok to czas odbierania nagród i nagan. Za cały poprzedni rok  4 będzie zbierała plony ale i sama się zreflektuje, że popełniła wiele błędów. Ważne, by w obecnym 2020 r tych błędów więcej nie popełniać. 4 powinna wyciągać wnioski. Uczyć się na błędach. Tyczy to się spraw zawodowych i życia prywatnego. Do czerwca br 4 upora się z problemami zawodowymi, uporządkuje wszystko, naprawi.  Finanse do czerwca zmienne, ale nie będzie najgorzej. 4 zyska uznanie i poklask, podziw. Koniec przyszłego roku naprawdę może być świetny. Możesz inwestować, czerpać zyski, nawet otworzyć własną działalność. Zdecydowana poprawa finansów.

W sprawach sercowych może być podobnie, jeśli tylko 4 da więcej z siebie, otworzy się, będzie szczera, nauczy się mówić otwarcie o wszystkim. O swoich marzeniach, pragnieniach i o wątpliwościach, oczekiwaniach od partnera. Więcej rozmów a będzie wszystko dobrze i wspaniale. Partnerowi trudno jest się domyślać. Mów otwarcie o wszystkim. Single 4 mają szansę na poznanie właściwego partnera, na długi i dobry związek. 

Zdrowie może być lepsze, zbadaj wzrok i uszy. Zadbaj o kości i o serce. Uprawiaj sport, słuchaj muzyki, tańcz. Więcej uśmiechu dla innych a zobaczysz, że życie będzie milsze, radośniejsze. W tym roku nie odkładaj nic na później. Realizuj wszystko na bieżąco. 

 

5

Dla 5 w tym roku ważne, by nie oglądać się do tyłu. To co było nie wróci. Czas zamknąć ten rozdział. Trzeba żyć teraz, wszystkimi sprawami bieżącymi. 5 powinna realizować swoje postanowienia, trzymać się zasad. Jeśli 5 wydoroślejesz, to do połowy roku uporasz się ze wszystkim. Pokonasz trudności finansowe, pozbędziesz się długów, wyprostujesz konflikty i znajdziesz uznanie w pracy. Tylko wysiłkiem i swoją wolą możesz dojść do celu. Sam urok osobisty to za mało. Wszystko 5 w twoich rękach, zależy od ciebie. Wykorzystuj swoje talenty.

W związkach raz lepiej raz gorzej. Bądź 5 konsekwentna, nie zmyślaj, rozważ co mówisz, zastanów się, możesz sprawiać  przykrości. Zadbaj bardziej o atmosferę związku. Udowodnij, że ci zależy, spraw niespodziankę. Mniej mów a więcej czyń. Dobrego. Single 5 mają szansę na dobry związek. Szansa na poznanie właściwego partnera w tym roku, na wielką miłość.  Potrzeba ci wyciszenia, czytaj więcej, skup się na nauce, np języków, w pracy przyniesie korzyści i druga połowa roku może być lepsza finansowo. Ale jednak zastanów się nad każdym wydatkiem, bardzo łatwo wydajesz piąteczko. 

Dbaj o zdrowie, o jamę brzuszną, system nerwowy, oczy, gardło. Dbaj o siebie pod każdym względem, koniecznie mniej używek, alkoholu w tym roku. 

 

6

To ważny czas dla ciebie,  ten  początek roku. Sama 6 podejmuj wszelkie decyzje, jak zawsze rozważnie, myśl i  o sobie i o rodzinie,  o najbliższych. To rok zysków i strat. 

Trzeba się z tym pogodzić, nie można niczemu zapobiec, niestety. Pamiętaj, koniec jest początkiem nowego. Może być ci trudniej z początkiem roku uporać się ze smutkiem, sprawami rodzinnymi, nawarstwiło się tego sporo. Ale już z wiosną będziesz mieć znacznie więcej powodów do radości. Okaże się, że wszelkie twoje decyzje podjęte z końcem starego roku, przyniosą małe i większe sukcesy, radości. Możesz triumfować. Cieszyć się każdym dniem. A bliscy razem z tobą. W drugiej połowie roku dużo będzie się działo, sukcesy w rodzinie, tych najmłodszych, powody do świętowania i dumy. Dadzą ci przypływ energii, chęci do wszelkich działań i starań.

W sprawach sercowych bez zmian, dajesz miłość i czerpiesz ją. Postaraj się troszkę urozmaicić spotkania, czy rozmowy, randki, aby nie było przewidywalnie. Pomyśl o tym, nie dopuść do rutyny. Single 6 w tym roku mogą zakochać się szczęśliwie, stworzyć dom, rodzinę, bardzo dobry związek.

Twój kręgosłup prosi o pomoc, oczy też wołają o wizytę u okulisty, stomatolog dawno cię nie widział. Wykonaj badania, dbaj o siebie. 

 

7

Twoje wszelkie wysiłki, starania, ciężka praca, w tym roku doczekają się uznania. Będziesz i już jesteś 7 zauważona, doceniona. Warto było. Mimo, że wciąż nie wierzysz w siebie, wykonujesz swoją pracę najlepiej. Możesz spodziewać się do połowy roku podwyżki, nagrody, podziękowań. Uwierz w siebie.

W sprawach sercowych w związkach  w zasadzie bez większych zmian, ale to tylko dlatego, ze tłumisz wciąż w sobie wszelkie emocje. Uwolnij je, okaż więcej ciepła, serdeczności, namiętności a efekty będą murowane! W tym roku  singlu, masz wielką szanse na trwały, bardzo udany związek, nawet na sformalizowanie związku. Popracuj troszkę nad sobą, warto. Poczytaj, uwierz, to jest do osiągnięcia, nauczenia. W stałych związkach wieje chłodem, nudą. To ostatni dzwonek na poprawę atmosfery, jeśli nie chcesz stać się wolnym z odzysku. Napraw, bo jest to jeszcze możliwe.  

Twoje zdrowie wymaga pomocy, nic groźnego, ale jednak zaniedbujesz się. Zmniejsz porcje mięsne, spożywaj więcej warzyw i owoców, więcej naturalnych soków i wody. Zrób rutynowe badania, koniecznie, obyś w ten rok wkroczyła 7 w pełni sił i zdrowa.

 

8

Dla odważnej 8 ten rok ma być naprawdę dobry. Spełnienie marzeń, osiągnięcia zawodowe, poprawa finansów, i to wszystko najdalej do czerwca ma się spełnić. Okazuje się, że niemożliwe jest możliwe! To co było w planach, nagle okazuje się, że się ziści. Wszelkie sprawy zawodowe, pomysły do czerwca najdalej  mają się zrealizować. Za tym idzie znaczna poprawa finansowa. A dalej  za tym idzie twoje zadowolenie, poprawa nastroju i koniec narzekań. Wszystko to wpływa korzystnie na życie rodzinne. Na relacje z partnerem. Nie będziesz się martwić i nastąpi  poprawa życia erotycznego, w sypialni będzie wrzeć! Dasz z siebie wszystko. Tylko ogranicz alkohol, nie przesadzaj z tej radości. W drugiej połowie roku ze swoją połówką, wyjedz na upragniony  i obiecany urlop. Szczęśliwi,  zrelaksowani, radośni, spełnieni, wrócicie naładowani dobrą energią, aby realizować wspólne zamierzenia. 

Singiel 8 w tym roku, w życiu sercowym ma szansę osiągnąć wszystko. zakochać się z wzajemnością, stworzyć szczęśliwy związek.

Zadbaj o zdrowie koniecznie, o krążenie, wzrok, głowę, brzuch. Ogranicz mięso, nie służy ci. 

Spożywaj warzywa, owoce, uprawiaj sport i ciesz się 8 każdym dniem. 

 

9

Ten rok upłynie pod znakiem wytężonej pracy, jak zawsze. Nie dajesz sobie wytchnienia. Wciąż ambitnie wytyczasz sobie nowe cele, realizujesz je. Ale jednak ciągle to za mało według twojej oceny. Jesteś 9 podziwiana, są tacy, którzy ci zazdroszczą  siły charakteru.

Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Wiosna tego roku może przynieść ci trochę przymusowego wytchnienia, bo możesz mieć nieoczekiwaną wizytę osoby z daleka. Siłą rzeczy czas poświęcisz tej osobie, praca poczeka, choć cieszyć się tym nie będziesz początkowo. 

Dasz radę ze wszystkim, pokonasz trudności jak zawsze. Nadrobisz zaległości, bo sobie nie odpuścisz. Efekty tej pracy będą oczywiście pozytywne. Druga połowa roku to mnóstwo urzędowych spraw, załatwiania, pisania, itp. Być może zrealizujesz plany aby pracować na własny rachunek. O czym myślisz od dawna. I to bardzo dobry plan, bo dasz radę wspaniale. Widać rozwój, dobre finanse, zadowolenie. 

W związku zadbaj o zadowolenie partnera, nie kontroluj, nie wtrącaj się we wszystko, daj mu trochę wolności. Okaż zaufanie i serdeczność. Jeśli nad tym popracujesz, to wasz związek będzie szczęśliwy, radosny i na zawsze. Kochacie się ale  popracuj koniecznie, opanuj swój charakter, okaż miłość. Singiel 9 znajdzie swoją upragnioną połowę, będzie szczęśliwy, zakochany z wzajemnością. Tylko spokojnie, nic na siłę.

Mało masz relaksu, wciąż plan bardzo napięty, stresy cię zżerają. Odpocznij, wyluzuj. Rób to, co lubisz a efekty będą natychmiastowe, organizm odczuje ulgę. Tańcz, słuchaj muzyki, śmiej się częściej. Dbaj o dietę, czasem sobie pozwól na odrobinę czekolady.  Zrób badania, znajdź na to czas i chęci.

wp
wp