Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop na nowy rok numerologiczny 2021/ 2022

Horoskop na nowy rok numerologiczny 2021/ 2022
Kumczo Kumczo 2021-09-07 16:09

Nowy rok w numerologii rozpoczyna się po pierwszym Nowiu wrześniowym i w tym roku przypada na 7 września 2021 r. Będzie trwał do następnego Nowiu wrześniowego w roku 2022.
Zgodnie z numerologią życie człowieka dzieli się na dziewięcioletnie cykle, czyli mamy dziewięć lat numerologicznych i każdy z nas znajdzie się w innej wibracji osobistej. To jest tak nazywany rok numerologiczny.

Jak to obliczyć:
Sumujemy wszystkie cyfry swojej daty urodzenia np: 14.11.1983=1+4+1+1+1+9+8+3=28=2+8=10=1+0=1
Osoba urodzona 14.11.1983 r. - jest numerologiczną 1
Do cyfry 1 dodajemy nadchodzący rok kalendarzowy 2022=2+0+2+2=6
Numerologiczna 1 wejdzie w 7 rok osobisty trwający od września do września.
Co ten rok przyniesie poszczególnym wibracjom - zadam pytanie kartom tarota.

 

Dla wibracji 1

Jedynki wejdą w 7 rok numerologiczny, który będzie sprzyjał rozwojowi duchowemu i skupieniu się na swoim świecie wewnętrznym. Możecie rozważać i zastanawiać się nad tym ile Wasze życie jest warte. Dobry rok na podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobywaniu nowych horyzontów nowych miejsc, wyjazdy zagraniczne.

Aura roku: To rok, gdzie możecie zbyt emocjonalnie podchodzić do niektórych spraw, takie przeżywanie i widzenie w czarnym scenariuszu. Trzeba uważać na swoją psychikę, nie wyolbrzymiać wszystkiego, gdyż osłabicie swoje siły witalne. Czas przetrwania niesie nadzieję na zmiany.

Najważniejsze wydarzenia: To sprawy rodzinne zajmą w tym roku jedynkom sporo czasu i dbanie o szczęście, miłość i wspólnotę. Dzięki rodzinie, zgodzie i harmonii zapomnicie o rozterkach uczuciowych, które zostaną odsunięte na dalszy plan.

Sprawy, które odchodzą: Walka o pierwszeństwo, dążenie do udowadniania, że jest się lepszym od innych. Wycofacie się z takiej bezcelowej walki i dominacji.

Cele, które uda się osiągnąć: To podporządkowanie, władza i posłuszeństwo, tak ze strony kogoś, otoczenia, jak też sami możecie przejąć rolę władcy i odpowiedzialności za to co robicie. Wszelkie sprawy urzędowe powinny w tym roku zakończyć się pomyślnie.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: To może być rok walki o swoje prawa i racje. W sprawach zawodowych rywalizacja, konkurencja, spory i kłótnie. Zechcecie pokazać się z jak najlepszej strony i wywołaniu pozytywnego wrażenia na otoczeniu.

Uczucia/miłość: Uczucia skierujecie na sprawy materialne, na zadbanie o komfort życiowy rodziny i domu. W związkach namiętność i płodność.

Przyjaciele: Będziecie gotowi do niesienia pomocy, tak w sprawach duchowych, jak i finansowych. Miłość do ludzi i dzielenie się, kupowanie prezentów.

Rodzina: Ktoś z rodziny może nadużywać alkoholu i mieć odmienne stany świadomości. Osoba żyjąca fantazjami i marzeniami. Mogą pojawić się problemy rodzinne.

Podróże: Co do podróży będziecie podchodzili z rozsądkiem. Mogą być nałożone wymagania, które trudno będzie obejść, żeby wyjechać.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy z narządami płciowymi. Uważać też na wszelkiego rodzaju uzależnienia i stany depresyjne.

Praca: Możecie czekać na zmiany, ale w tym roku może to być taki stan zawieszenia, gdzie wszystko może się opóźniać, przedłużać, nie da się nic przyspieszyć. Wykonywanie codziennych czynności, ale brak energii i witalności.

Finanse: Dacie radę, bezpieczeństwo i dobre wyczucie w interesach. Przekonanie o wiedzy, umiejętnościach i kompetencjach.Możliwa inwestycja, w którą trzeba włożyć trochę pieniędzy.

 

Dla wibracji 2

Dwójki wejdą w 8 rok numerologiczny i jeżeli w poprzednich latach życie układało się pomyślnie, to w tym roku możecie oczekiwać uznania i zaszczytów. Dobry rok na inwestycje, zakup nieruchomości, założenie firmy. Ósemka ma korzystne wibracje finansowe więc jeżeli postępowaliście w poprzednich latach zgodnie ze sobą, prawem, to teraz możecie zebrać obfite plony.

Aura roku: Aura będzie sprzyjała sprawom finansowym. Będzie stabilnie i dwójki skupią się na gromadzeniu środków materialnych przyjmując czujną postawę i dbałość o stan posiadania. Pragnienie zabezpieczenia dóbr, któremu może towarzyszyć dezorientacja w jaki sposób spożytkować posiadany kapitał.

Najważniejsze wydarzenia: Rozbudzenie fantazji, wrażliwości i zdolności twórczych. Energia będzie sprzyjała refleksji i pobudzała myśli.

Sprawy, które odchodzą: Życie iluzjami, złudzeniami i podążanie za nierealnym celem, żyjąc w ciągłym zaślepieniu. Ten stan powinien w tym roku odejść od dwójek.

Cele, które uda się osiągnąć: Zaczniecie nabierać odwagi i nie będziecie ulegać wpływom innych. Będziecie mieli swoje zdanie, zaczniecie działać otwarcie, nie dbając o skutki swych czasami gwałtownych posunięć.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Rozpamiętywanie przeszłości w nadziei, że przywróci się jej dawną wartość może przynieść samoudręczanie się, ból i cierpienie. Dlatego uważajcie na swoje emocje, nastroje i negatywne obrazy jakie sami stwarzacie.

Uczucia / miłość: Niektóre dwójeczki mogą w związku czuć się bezpiecznie i na swoim miejscu czyli udane partnerstwo. Inni mogą żyć w oddaleniu od siebie, może dzielić was odległość, bo partner może przebywać za granicą i z tego powodu może być rozczarowanie i życie każde sobie.

Przyjaciele: To rok przyjaciół pomocnych, oddanych, życzliwych i wyrozumiałych. Miła atmosfera, łagodzenie wszelkich konfliktów.

Rodzina: W stosunku do rodziny zachowacie powściągliwość w działaniach i będziecie starali dostosować się do sytuacji dążąc do równowagi i harmonii.

Podróże: Mogą pojawić się podróże służbowe związane z Waszą działalnością lub pracą jaką wykonujecie.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się zaburzenia przemiany materii, układ kostny, kręgosłup.

Praca: Tu stabilizacja. Praca w korporacji lub swoja działalność rodzinna, która będzie dosyć dobrze prosperowała w tym roku.

Finanse: W tej dziedzinie dwójki umiejętnie będą dysponowały tym co posiadają. Możliwość dochodów z dwóch źródeł.

 

Dla wibracji 3

Trójki wejdą w 9 rok numerologiczny, który jest rokiem szeroko pojętych kłopotów, czas trudności i przeciwności losu. Nie rozpoczynajcie nic nowego, gdyż może się nie udać. Mogą pojawić się kłopoty finansowe, zdrowotne, uczuciowe. Możecie ponieść straty w przyjaźniach, rozstania. Co nie oznacza, że wszystko będzie źle. Rok, w którym powinno się uporządkować i pokończyć sprawy zaczęte w poprzednich latach.

Aura roku: Zapowiada się bezpieczeństwo i powodzenie w sprawach finansowych i materialnych. Dzięki uporowi i wytrwałości powoli będziecie dochodzili do zamierzonego celu. Nie będziecie w tym roku mieli zbyt wygórowanych żądań i ambicji, wszystko z umiarem.

Najważniejsze wydarzenia: Zadbacie o dom i rodzinę. Bardzo pomocna może być dla Was kobieta, która jest pracowita i zaradna i zechce Wam pomóc w sprawach finansowych.

Sprawy, które odchodzą: Trójki emocjonalne, zmienne i nieprzewidywalne w swoim postępowaniu, w tym roku mogą bardziej zapanować nad swoimi emocjami, plotkami i ocenianiem innych. Zaczniecie bardziej liczyć się z opinią otoczenia.

Cele, które uda się osiągnąć: Sprawy związane z wyjazdami, podróżami, wycieczki, to w tym roku powinno dojść do skutku. Rozwiążą się też problemy związane z samochodem, kupna, sprzedaży czy poważnej naprawy.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Trójeczki możecie być kreatywni w pomysłach i podchodzić do spraw kierując się logiką i rozsądkiem, nie emocjami. Jakieś bolesne doświadczenia wyjdą Wam na dobre, ale przestańcie już kreować te negatywne obrazy z przeszłości.

Uczucia/miłość: Niektóre trójeczki czeka przeżycie namiętnej przygody, co może spowodować zmiany w Waszym życiu. Jeżeli nadarzy się okazja, która poprawi Wasze życie uczuciowe postarajcie się ją wykorzystać, to może być oferta wyjazdu, zawarcie pokoju, pojednania co może okazać się punktem zwrotnym w waszym życiu.

Przyjaciele: Możecie liczyć na kogoś z żywiołu ognia. To osoba energiczna, samodzielna i dobrze radząca sobie w życiu, co i dla Was stanie się pomocne.

Rodzina: W rodzinie mogą odbywać się jakieś sprawy urzędowe, sądowe, dotyczące spadku, podziału lub innych spraw spornych.

Podróże: Rok może obfitować w podróże, nie tylko krajowe, ale i te zagraniczne. Możecie podejmować decyzję pod wpływem impulsu, z zaskoczenia, nagle. Może zechcecie zmienić miejsce zamieszkania.

Zdrowie: Układ oddechowy i nerwowy. Może pojawić się dysfunkcja nerek, pęcherza.

Praca: Niektóre trójeczki mogą migać się od pracy wykorzystując swój spryt i przebiegłość. Uważajcie też na fałszywych ludzi w Waszym środowisku pracy i unikajcie konfliktów i nieporozumień zachowując dyplomatyczne posunięcia.

Finanse: W tej dziedzinie będzie stabilnie, będziecie chytrzy i przebiegli.

 

Dla wibracji 4

Czwórki wejdą w 1 rok numerologiczny, który jest dobry na rozpoczynanie nowych spraw w każdej dziedzinie życia. Podejmowanie decyzji o zmianach, inwestycjach, a los będzie chętniej podsuwał nowe propozycje i możliwości. Będziecie tryskać energią i entuzjazmem i bardziej ufać we własne siły, gdzie różne pomysły będą wydawały się łatwe do zrealizowania.

Aura roku: To rok aktywności, zdecydowania i odwagi. Siła woli i charakteru pozwoli Wam na podejmowanie odważnych decyzji pod wpływem impulsu. Będziecie szukali wolności, swobody nie zważając na innych. Wasz lotny umysł zaskoczy innych w rozwiązywaniu problemów i w szukaniu informacji i wiadomości.

Najważniejsze wydarzenia: Stoicie na dobrej i silnej pozycji. Będziecie realizowali swoje cele, nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego.Uparcie będziecie trwali przy swoich racjach, nie dopuszczając do ugodowych rozwiązań.

Sprawy, które odchodzą: Jeżeli w ubiegłym roku nie czuliście motywacji do pracy i działania, sprawy utknęły w martwym punkcie, to w tym roku wszelkie utknięcia, opóźnienia, stany zawieszenia odejdą do lamusa. To już nie będzie taki rok jak poprzedni w stanach apatii, zniechęcenia, depresji. To zacznie się rok działania i pozytywnej energii.

Cele, które uda się osiągnąć: To może być rok pojednania, ugody, wybaczenia. Niektóre czwórki mogą spotkać na swojej drodze osobę przyjazną i życzliwą. Rok miłej i dobrej atmosfery w pracy, w domu, otoczeniu.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Sprawy domu, rodziny i spraw materialnych, spadkowych zostaną rozwiązane. To rok dobrobytu, stabilizacji materialnej i rodzinnej. Wszelkie inwestycje, remonty, budowy będą miały pozytywny efekt.

Uczucia/miłość: Co do uczuć czwórki jeszcze będą odczuwały ból w sercu z powodu utraty kogoś bliskiego, rozstania lub zdrady. Z tego powodu będziecie jeszcze cierpieli, nie mogąc zapomnieć i rany w Waszym sercu jeszcze się nie zabliźnią.

Przyjaciele: Szczególną uwagę zwróćcie na osoby młode. Ktoś może być podstępny i nieszczery wywołując nieporozumienia właściwie o nic.

Rodzina: W rodzinie kobieta samodzielna, niezależna, dobrze radząca sobie w życiu. Na niej możecie polegać i pomimo, że może być czasami nerwowa i nieprzystępna zawsze pomoże.

Podróże: Podróż z osobą samotną, nie będącą w związku. Ktoś skryty i tajemniczy, ale jak trzeba poświęci się i pomoże.

Zdrowie: Płyny w organizmie, układ rozrodczy, prostata u mężczyzn.

Praca: W miejscu pracy przyjazna atmosfera w związkach z ludźmi. Życzliwość i wyrozumiałość. Niektóre czwórki mogą spełniać rolę przewodnika duchowego, możecie działać w obronie skrzywdzonych przez los, chorych, poświęcając się dla innych.

Finanse: Stabilizacja finansowa. Rozsądnie będziecie dysponowali tym co posiadacie. Dobre radzenie sobie i wykorzystywanie nadarzających się okazji zarobkowych.

 

Dla wibracji 5

Piątki wejdą w 2 rok numerologiczny to czas na zażegnanie konfliktów czy sporów. Zajęcie się małżeństwem, rozwojem osobistym. Rok sprzyja kontaktom międzyludzkim, pracy zespołowej, nie działać w pojedynkę. Rok cierpliwości i nauczenia się rozumieć świat i ludzi. Dyplomacja, stoicki spokój i nie poddawanie się emocjom.

Aura roku: Piątki możecie mieć taką sytuację, że ktoś na Was będzie wywierał presję, a Wy poczujecie się jako ofiara, trzeba będzie obiektywnie na to spojrzeć. Aura roku będzie sprzyjała władzy i podporządkowania się czy to w pracy czy w domu, gdyż wasza sytuacja jest związana z przymusową zależnością.

Najważniejsze wydarzenia: Świadomie rozpoznacie własne potrzeby i możliwości i będziecie dążyli do obranego celu. Realizacja planów w sposób konsekwentny i rozważny.

Sprawy, które odchodzą: Piątki są emocjonalne i czasami bez przemyślenia potrafią ranić słowami. W tym roku powinno to już odejść, będziecie bardziej rozważni, rozsądni zachowując dyplomację.

Cele, które uda się osiągnąć: Sporo pozytywnych informacji, wiadomości, które Was zaskoczą. Trzeba będzie szybko podjąć decyzję i chwytać nadarzające się okazje, wahanie i niezdecydowanie może spowodować wykorzystanie okazji przez innych.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Udane operacje finansowe, korzystne transakcje. Piątki posiadający swoją działalność mogą liczyć na zyski. Pomoc szczerego i wiernego przyjaciela.

Uczucia/miłość: Zapowiadają się spotkania towarzyskie, możliwe wesele, jakaś uroczystość. Piątki będą się radować, cieszyć życiem. Miły nastrój i obecność trzech osób, ważnych i bliskich.

Przyjaciele: Tu uważajcie na kogoś kto może Was krytykować i oceniać. To osoba dosyć chłodna posiadająca więcej cech sędziego, niż obrońcy. Trudno tu nazwać taką osobę przyjacielem.

Rodzina: W rodzinie będzie zmiennie, raz lepiej, raz gorzej. Huśtawka uczuć i relacje na zasadzie wzlotów i upadków. Karma do przerobienia.

Podróże: Znajdziecie czas na odpoczynek i wyjazd poza miejsce zamieszkania. Bliżej wiosny zapowiada się taki wyjazd, wycieczka.

Zdrowie: Zaburzenia przemiany materii,układ pokarmowy, skóra, tkanka kostna, tłuszczowa.

Praca: W pracy nie widać awansów, zmian, taki rok zawieszenia i utknięcia w martwym punkcie. Możecie być niezadowoleni, znudzeni, ale na zmianę się nie zdecydujecie.

Finanse: Finansowo powinno być stabilnie, ale trzeba rozsądnie dysponować tym co posiadacie. Możliwy wydatek na sprawy związane ze zdrowiem, odpoczynek, rehabilitacja.

 

Dla wibracji 6

Szóstki wejdą w 3 rok numerologiczny, który będzie sprzyjała rozrywkom i życiu towarzyskiemu. Zaproszenia, propozycje, spotkania, energia trójki to radość, przyjemność, na luzie i bez kłopotów. A czy tak będzie? Przekonacie się sami.

Aura roku: Szóstki czymś będą się zamartwiać. Możecie mieć kłopoty z zasypianiem, natłok negatywnych myśli, lęki o podłożu nerwicowym. Wyolbrzymianie wszystkiego i cierpienie, tak właściwie nie potrzebnie, gdyż to tylko widzenie wszystkiego w złym świetle.

Najważniejsze wydarzenia: To może być oderwanie się od spraw codziennych i znalezienie czasu na wyjazd, odpoczynek, zabawę. Niektóre szóstki wejdą w związek nieformalny.

Sprawy, które odchodzą: Jakieś ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia ujrzą światło dzienne i zostaną zakończone. Lęki, obawy, niepewność i wahania. Być może samotność i pustka jaka Wam doskwierała zostanie nareszcie wypełniona radosnymi zmianami.

Cele, które uda się osiągnąć: Zawieszenie broni. Być może już zbyt długo zmagaliście się z jakimś problemem, nie mogliście podjąć decyzji i dokonać wyboru, w tym roku puścicie tę spiętą energię luzem. Po prostu przestaniecie się z tym zmagać.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Jak odpuścicie jedno, to pojawią się inne przykre sytuacje, z których nie będziecie widzieli wyjścia. Szczególnie powinniście popracować nad stanami lękowymi i psychiką.

Uczucia/miłość: W związkach dosyć burzliwie. Spięcia i szukanie pretekstu do kłótni. Mogą pojawić się przelotne flirty, romanse.

Przyjaciele: Od przyjaciół możecie się dystansować. Przyjmiecie dosyć chłodną postawę i możecie być nieprzyjemni i nieprzystępni do ludzi.

Rodzina: W rodzinie możecie polegać na osobie o wrażliwym charakterze, która wysłucha, doradzi, pomoże.

Podróże: Wyjazdów za bardzo nie widać, ale jeżeli się zdecydujecie, to gdzieś na łono natury, w miejsce zaciszne.

Zdrowie: Dolegliwości w obrębie głowy, ogólnie przemęczenie fizyczne i psychiczne.

Praca: W pracy możecie bardziej stronić od ludzi. Wolicie przebywać w odosobnieniu i taka praca będzie Wam odpowiadała jako samotny indywidualista.

Finanse: Finansowo bez zmian czyli sobie poradzicie. Możliwość kupna lub sprzedaży samochodu.

 

Dla wibracji 7

Siódemki wejdą w 4 rok numerologiczny, który powinien być stabilny w sprawach materialnych, ale też pełen ograniczeń, napracujecie się, a efektów może nie być widać. Ten rok może się okazać takim zamkniętym kwadratem, z którego trudno się wydostać i po prostu trzeba go przetrwać starając się minimalizować straty.

Aura roku: Siódemki powinni wyznaczyć sobie cel, określić priorytety, a przede wszystkim zdyscyplinować się i konsekwentnie dążyć do obranego celu. Ten sukces będzie wymagał samodzielności i pewnej ofiary.

Najważniejsze wydarzenia: Przychylność losu i niespodziewane prezenty i pieniądze. Odnajdziecie swój cel i sens życia, dzięki akceptacji siebie takimi jacy jesteście.

Sprawy, które odchodzą: Jeżeli czekaliście na jakieś zmiany w aspekcie pracy, związków czy innej dziedziny życia, to w tym roku tego nie widać. Pozostaniecie w starych przyzwyczajeniach i układach, które paraliżują Wasze działania.

Cele, które uda się osiągnąć: Spryt, przebiegłość i wykorzystywanie nadarzających się okazji, nie zawsze szczerych. Będziecie prowadzić zakulisowe działania, a kłamstwem i podstępem zdobyć to co będzie Wam potrzebne.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Skupicie się na pracy, która może być żmudna i wymagać sporo cierpliwości. Za Wszą pilność, pracowitość i odpowiedzialność w wykonaniu otrzymacie zyski finansowe.

Uczucia/miłość: W związkach mogą wystąpić nieporozumienia, złośliwość, brak taktu. Wasza wybuchowość, nerwowość i brak opanowania doprowadzi do konfliktów i zranień słowami.

Przyjaciele: Pozostaną Ci najbardziej życzliwi, którzy wnoszą w Wasze życie radość i optymizm. Możliwy wyjazd w gronie przyjaciół.

Rodzina: W rodzinie rok transformacji. Zmiany, które są nieuniknione i mogą dokonać się w sposób bolesny. Możecie przechodzić taki proces własnego ego, które musi nauczyć się uwalniać od świata materii, by wznieść się na wyższy poziom duchowych doznań.

Podróże: Podróże w sprawach służbowych bardziej widać, ale wszystko zależy jak rozdysponujecie swoim czasem i zasobami finansowymi.

Zdrowie: Zdrowotnie wszelkiego rodzaju problemy ze stopami, zaburzenia snu, zaburzenia emocjonalne.

Praca: W pracy trzeba będzie być dosyć kreatywnym i twórczym, żeby nie pozostać w tyle za innymi. Możecie doznać jakiegoś rozczarowania, cierpieć z jakiegoś powodu.

Finanse: W tej dziedzinie osiągnięcie sukcesu, dzięki pomocy innych i wzajemnej współpracy.

 

Dla wibracji 8

Ósemki wejdą w 5 rok numerologiczny, który może być pełen zmian i niespodzianek. Zmiany mogą dotyczyć każdej dziedziny życia, pracy, przeprowadzki, miłości, ważne, aby podjąć dobre decyzje. To nie będzie rok nudy, a urozmaiceń i czasami adrenalina podskoczy Wam do góry.

Aura roku: Dla ósemek to może być początek nowego etapu życiowego. Zaczniecie marzyć i realizować swoje plany. Rok nie tylko zmian, ale przełamanie złej passy, która towarzyszyła Wam w ubiegłym roku. To czas na uwolnienie się od trosk i niepowodzeń i świadome rozpoznanie swoich celów.

Najważniejsze wydarzenia: Odnowienie przyjaźni lub znajomości, wiadomość od kogoś dawno zapomnianego. Wspomnienia dawnych lat i może Was ogarnąć tęsknota za tym co było, za latami z dzieciństwa, za miejscem, w którym się wychowaliście.

Sprawy, które odchodzą: Nie zrealizowane marzenia, które były pełne sprzeczności i oderwane od realiów życia. Czas zacząć stąpać po ziemi i przestać marzyć o czymś czego już nie da się zrobić.

Cele które uda się osiągnąć: Uwolnicie się od przymusu i zależności w jakich dotychczas przebywaliście. Coś co się rozpadło i chcieliście posklejać na siłę uwolni Was z tej sytuacji.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Podporządkowanie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Zaczniecie poszukiwać głębszej wiedzy o wartościach duchowych, a Wasza dojrzałość, mądrość i wiedza będzie przykładem dla innych.

Uczucia /miłość: To będzie rok wewnętrznej harmonii i niezmąconego spokoju. Przyjazna atmosfera, łagodzenie konfliktów i sporów, życzliwość i wyrozumiałość. W związku odwzajemnione uczucia.

Przyjaciele: Zostaną najbardziej zaufani. Niektórzy odejdą poszukując swojej nowej drogi.

Rodzina: W rodzinie może nastąpić cisza, brak kontaktu z niektórymi członkami. To też rok transformacji, gdzie trzeba będzie pożegnać to co Wam nie służy i zastanowić się nad zmianami.

Podróże: Pojawią się okazje, gdzie trzeba będzie szybko zdecydować się na wyjazd. Ktoś może Wam zaproponować, przedstawić zachęcająca ofertę.

Zdrowie: Problemy zdrowotne w obrębie szyi, jak struny głosowe, gardło, przeziębienie, grypa.

Praca: W pracy możecie mieć ciężko, ze czasami będziecie mieli dosyć. Jakby cała odpowiedzialność spoczywa na Waszych barkach i zbyt dużo na siebie bierzecie co może odbić się na zdrowiu.

Finanse: W finansach umiecie dysponować tym co posiadacie i będziecie też umieli odmówić sobie czy nawet komuś, kto będzie chciał Was wykorzystać.

 

Dla wibracji 9

Dziewiątki wejdą w 6 rok numerologiczny, którego zaletą jest dążenie do harmonii. To czas na zajęcie się rodziną i wszelkimi sprawami z nią związanymi. Rok kontynuacji zaległych dawnych przedsięwzięć i spraw.

Aura roku: Aura będzie sprzyjała sprawom materialnym. Możecie stać się bardziej oszczędni i gromadzić finanse w celu zabezpieczenia. Duma z posiadania rzeczy materialnych i finansów na koncie.

Najważniejsze wydarzenia: Podporządkowanie się komuś, może to być szef w pracy, ojciec, władza, która zmusza do posłuszeństwa. To będzie wywieranie presji, gdzie poczujecie się że jesteście ofiarą.

Sprawy, które odchodzą: Wspomnienia z dzieciństwa i młodości i przywoływanie w swym sercu obrazów z tamtych lat. Melancholia i tęsknota za tym co odeszło możecie znowu wskrzesić w swojej pamięci.

Cele, które uda się osiągnąć: Możecie otrzymać pomoc od kogoś kto jest operatywny i majętny. Warto przed nim otworzyć serce, gdyż dobrze zna życie i jest mądrym, wyrozumiałym i rzeczowym człowiekiem. Udadzą się wszelkie interesy, powodzenie materialne.

Nowe możliwości jakie da nam ten rok: Obracanie się wśród wpływowych ludzi i na stanowisku, ale nie zawsze Wam przychylnych. Rok kierowania się rozsądkiem, logiką i wyrachowaniem. Uważajcie też na nadużywanie władzy.

Uczucia/miłość: Dźwiganie odpowiedzialności za związek i nadmiar obowiązków, które Was przytłaczają i czasami możecie mieć dość. Partner może zrzucać na Was cały ciężar spraw, a w sytuacjach konfliktowych obarczać winą.

Przyjaciele: Kobieta inteligentna, czuła i wrażliwa może być Waszym przyjacielem. Chętnie wysłucha i doradzi w trudnych sprawach.

Rodzina: Z rodziną taki zastój, zatrzymanie w relacjach i kontaktach. Może to być spowodowane, że nie obchodzą Was sprawy innych i nie chcecie angażować się w sprawy, które Was nie dotyczą.

Podróże: Wyjazdy w celach zarobkowych, nawet zagraniczne do państw gdzie panuje monarchia.

Zdrowie: Dolegliwości górnych dróg oddechowych, oskrzela, opryszczka wargowa.

Praca: W pracy powinna być dobra atmosfera, nowe szanse i możliwości. Będzie czas na pracę i czas na odpoczynek czyli możecie przebywać przez jakiś czas na zwolnieniu.

Finanse: Tu trzeba zachować umiar i umiejętnie dysponować tym co posiadacie. W kuszących sprawach zakupowych zachowajcie powściągliwość w działaniach i nie podejmujcie pochopnych decyzji.

wp
wp