Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop na 2019 r dla wibracji numerologicznych

Horoskop na 2019 r dla wibracji numerologicznych
Kumczo Kumczo 2019-01-07 13:39

Sprawdź swoją wibrację numerologiczną w 2019 r.

Dla wibracji 1

Aura roku: Rok nowych szans i możliwości. Będzie energia do działania, inspiracja i umiejętność wykorzystywania swoich talentów. Podejmiecie się jakiegoś nowego przedsięwzięcia, a Wasz twórczy wysiłek będzie się opłacał i przyniesie profity. Niektóre jedynki zechcą powiększyć swoją rodzinę.

Praca/ finanse: To będzie stabilny rok, tak pod względem pracy, jak i finansów. Jedynki, które zechcą otworzyć własną działalność lub już mają, to będzie dobry rok, ale czeka Was jeszcze sporo szkoleń, nabierania doświadczenia. Dzięki wytrwałości przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczali sobie.

Uczucia/ związki: Zapowiada się zadowolenie, sytość i korzystanie z uciech życia. Czeka Was gościnność, towarzystwo, niby wszystko ok, ale możecie czasami odczuć taką samotność emocjonalną. U niektórych jedynek coś może nie grać. To może być spowodowane ciągłą waszą nieobecnością, wyjazdami, co wpłynie na wasz stan poczucia, że brak tej drugiej połówki.

Samopoczucie/ zdrowie: Widocznie taki będziecie mieli rok, gdzie będzie dostatek, bezpieczeństwo materialne, ale gdzieś będzie przyświecała emocjonalna samotność. Zdrowotnie układ hormonalny, problemy z podwójnymi narządami, układ kostno-stawowy.

Dom/ rodzina: Na ten rok macie ochronę od Wszechświata dla waszego domu i rodziny, więc możecie być spokojni. Nie powinna Was opuścić wiara w to, co robicie i jaką drogę wybraliście. Rodzinne spełnienie marzeń, dbanie o dom i sprawy materialne.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Na problemy możecie reagować izolując się od otoczenia. Rozsądek pokieruje wami, aby nic nie robić na siłę. Trzeba będzie odpocząć, zebrać myśli, aby zrobić następny krok.

Ostrzeżenia /na co uważać: Uważać na nieporządek wewnętrzny. Jakieś stare rany jeszcze się nie zabliźniły i dadzą znać o sobie w sferze emocjonalnej. Może być chłód i duchowe oddalenie.

Misja życiowa na 2019 r: Mówca - Waszym celem będzie umiejętność przemawiania. Pragnienia Twojej duszy wiążą się z nauczaniem, bądź branżą rozrywkową, jak tańczenie, śpiewanie, gra na instrumentach itd... Twój cel w tym roku będzie miał związek z wystąpieniami publicznymi i to, że posiadasz wszelkie umiejętności niezbędne do przyniesienia błogosławieństwa szerokiemu audytorium. Jeżeli miałeś obawy do publicznych wystąpień i przemawiania, to w tym roku przezwyciężysz te obawy.

 

Dla wibracji 2

Aura roku: Rok pod względem stabilności i bezpieczeństwa finansowego. Powinniście jednak uważać na pracoholizm i zbytnie przywiązanie do rzeczy materialnych. To rok pewnych też ograniczeń, zamykania się w sobie i izolowania od ludzi, a skupianie się na tym co posiadacie i duma z bogactwa.

Praca/ finanse: Niektóre dwójki mogą odczuwać kryzys i być w potrzebie, dlatego będziecie szukali nowej pracy, nowych szans i możliwości. Jakieś zdarzenia mogą spowodować, ze będziecie czuli się nieszczęśliwi szukając wsparcia i pomocy. To może dotyczyć tak spraw zawodowych, jak i innych np zdrowotnych.

Uczucia/ związki: Wasze uczucia skierujecie do swego wnętrza i w ciszy i samotności będziecie poszukiwali swojej drogi, zastanawiając się, co jest dla Was najważniejsze, a co należy odrzucić. W związkach, żeby uniknąć, konfliktów, złości i nieporozumień, najlepsze będzie właściwe rozpoznanie potrzeb każdego z partnerów, tak żeby nie ranić się wzajemnie, a wspierać i pomagać.

Samopoczucie/ zdrowie: Rok imprez, uroczystości, zabawy. Będziecie korzystali z wszelkich rozrywek, aby poprawić sobie humor i samopoczucie. Jednak nie zawsze tak będzie, gdyż do ludzi i świata zewnętrznego będziecie podchodzili z nieufnością i dystansem. Zdrowie to choroby związane z wiekiem, a także takie które da się zaleczyć, a nie wyleczyć. Ogólnie też możecie czuć zmęczenie życiem, apatia, zniechęcenie.

Dom/ rodzina: W domu lub rodzinie może pojawić się jakaś trudna sytuacja, która Was przytłoczy, przygnębi i z której nie będziecie widzieli wyjścia. Taki stan zawieszenia, utknięcia w martwym punkcie, gdzie nie da się nic przyspieszyć, ruszyć do przodu. Trzeba będzie przeczekać ten okres niezadowolenia i spojrzeć z innej strony, żeby nie czuć się jak ofiara szukając usprawiedliwienia dla siebie.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Możecie być dawcami, jak i biorcami, czyli wzajemna pomoc, szczególnie w sprawach finansowych, jak i duchowych. Powiodą się transakcje finansowe, ktoś Was wesprze, ale i Wy będziecie gotowi do pomocy.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważać na izolowanie się i wyolbrzymianie problemów. Wasza dusza cierpi z jakiegoś powodu, a umysł będzie widział wszystko w złym świetle, co może spowodować wyczerpanie psychiczne, bezsenność.

Misja życiowa na 2019 r.: Duchowy Nauczyciel - Uzdrawiasz podczas prowadzonych przez siebie zajęć, sesji i seminariów. Za pomocą słów możecie dotrzeć do innych osób przynosząc im lecznicze błogosławieństwo. Macie wrodzone predyspozycje do bycia duchowym nauczycielem i wysłuchania problemów tak w rodzinie, jak i wśród przyjaciół.

 

Dla wibracji 3

Aura roku: Trójki otrzymają dar od losu na realizację czegoś, co dla Was będzie najważniejsze. Objawią się Wasze uczucia do dzieci, wnuków i do czegoś co lubicie robić, co Was pasjonuje i pobudzi do pracy twórczej. To będzie rok dobrej atmosfery, uczucia radości i wewnętrznej harmonii.

Praca/ finanse: W pracy mogą przydarzyć się jakieś reorganizacje, przesunięcia stanowisk, ale ogólnie powinno być stabilnie. Finansowo będziecie umiejętnie dysponowali tym co posiadacie, może pojawić się zmienna sytuacja, jeżeli nie rozważycie wszystkiego za i przeciw i podejmiecie decyzje na które Was nie stać. Będą wydatki na wyjazdy.

Uczucia/ związki: Uczuciowo podejmiecie decyzję w sprawach relacji, z partnerem, jak i w innych relacjach przechodząc do bardziej dojrzalszej formy. Podporządkujecie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Będzie dojrzalej, a tam gdzie były nieporozumienia, dojdzie do przebaczenia, pojednania i porządku rodzinnego.

Samopoczucie/ zdrowie: Siła intelektu będzie Wam przyświecała, trzeba będzie na niektóre sprawy spojrzeć bardziej jasno, przeprowadzić szczerą rozmowę, bez emocji, aby rozwiązać problem i dojść do kompromisu. Zdrowotnie infekcje dróg oddechowych i przeziębienia. Mogą pojawić się dolegliwości obręczy barkowej i miednicowej, bóle krzyża.

Dom/ rodzina: W domu stabilnie, aczkolwiek jakieś ukryte sprawy będą wymagały wyjaśnienia. Uważajcie też na uzależnienia i kogoś z rodziny, kto nie stroni od kieliszka. Możliwa ciąża w rodzinie.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Nowy etap w życiu i przeznaczenie na które nie macie wpływu. Zaskoczyć Was mogą jakieś zmiany, które Wam los ofiaruje i które nie należy zaprzepaścić.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważajcie na lekkomyślność i powierzchowne traktowanie spraw, a także na zbytnie imprezowanie, rozrywki i topienie smutków w alkoholu.

Misja życiowa na 2019 r.: Praca nad ciałem. Twój cel życiowy na ten rok zawiera w sobie pracę nad ciałem, taka jak masaże terapeutyczne, energetyczne leczenie, fizjoterapia czy trening. Masz predyspozycje do uleczania siebie, jak i innych.

 

Dla wibracji 4

Aura roku: Czwórki mogą spodziewać się korzyści materialnych. Zaczniecie urzeczywistniać coś,co zaczęliście dawniej i będziecie realizować dalej. To będzie rok dobrych perspektyw, dobrych wiadomości i zakończenia ważnych spraw. Aura budowania czegoś trwałego co będzie dobrze Wam służyć i przyniesie poczucie bezpieczeństwa.

Praca/ finanse: W sprawach finansowych zapowiada się stabilnie. Wpływy z instytucji, urzędów, w postaci emerytur, lub wynagrodzenia za pracę. Zapowiadają się jakieś wyjazdy, nawet zagraniczne, mogą być służbowe, lub wycieczki organizowane z pracy.

Uczucia/ związki: W związkach przydałby się jakieś zmiany, gdyż możecie być apatyczni, nieobecni i zamykać się we własnym świecie. To będzie czas zadumy nad sposobem życia, postępowania i tego co nie dało się spełnić i osiągnąć. Co było nie wróci, trzeba wytyczyć nowe cele i otrząsnąć się z tego marazmu.

Samopoczucie/ zdrowie: Będziecie ciekawi świata zbierając i czytając różne informacje i wiadomości. Chętnie też zechcecie nauczyć się czegoś, co Was pasjonuje, a więc możliwość kursów, szkoleń, poszukiwania źródeł. Zdrowotnie dolegliwości górnych dróg oddechowych, kłopoty z trawieniem, bóle w obrębie głowy, powtarzające się choroby niedoleczone.

Dom/ rodzina: W domu może znajdować się ktoś o negatywnej energii, posiadający skłonność do uzależnień i powodujący ciągłe kłótnie, walkę, a nawet przemoc. Ogólnie w rodzinie przywiązanie do wartości materialnych, rywalizacja i konkurowanie i chęć pokazania się od strony materialnej.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Zaskoczy Was wasza intuicja, przewidywalność, zdolności medialne, telepatyczne.Odsuniecie się od codziennej aktywności, to będzie taki czas przeczekania, bo tak Wam nakazuje głos wewnętrzny. Możecie tez mieć do czynienia z kobietą doświadczoną, mądrą, pomocną.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważajcie na sprawy urzędowe, sądowe i kogoś kto nadużywa swojej władzy i pozycji. To człowiek chłodny kierujący się logiką, nie uczuciami.

Misja życiowa na 2019 r.:  Nauczanie -Inspirujesz młodych ludzi do nauki. Misją czwórek jest pomoc młodym ludziom i wspieranie ich. Macie dar podejścia do dzieci, ponieważ dzieci reagują na Twoją szczerą naturę. Możecie, to robić w różny sposób, jako nauczycie, trener, opiekun, praca charytatywna. Nauczanie ma pobudzić naturalne zainteresowania i budzić nowe pasje.

 

Dla wibracji 5

Aura roku: Piątki podejdą do wszystkiego z lekkością. Umiejętnie będą dysponowały tym co posiadają radząc sobie z przeciwnościami losu. Nie obejdzie się bez ryzyka, gdyż wasza natura czuje się źle jak nie ryzykuje, ale o własny interes zawsze zadbacie.

Praca/ finanse: Praca zapowiada się z dojazdami, delegacjami, praca w terenie. Nie widać awansów, podwyżek, raczej będzie spokojnie, miła atmosfera. Finansowo sobie poradzicie, czasami może być nerwowo z powodu nieprzemyślanych i nagłych sytuacji np wyjazdowych, co spowoduje nie tylko straty, ale i sytuację konfliktową.

Uczucia/ związki: W swoich marzeniach i iluzjach musicie uważać na nałogi, które nie pomogą osiągnąć waszych fantazji. Uważać również na poddawanie się nadmiernym nastrojom, co może doprowadzić do zagubienia się w realnym świecie. Jednak nie powinno być aż tak źle,Wy będziecie wymyślać i tworzyć, a partner ma działać i wykonać.

Samopoczucie/ zdrowie: Los powinien być dla Was pomyślny przynosząc dobre informacje, wiadomości, które zachęcą Was do działania, wykorzystania jakichś szans. Nastroje w ciągu roku zmienne. W zdrowiu może pojawić się zaburzenie metabolizmu i dolegliwości jamy brzusznej, wątroby. Dolegliwości reumatyczne, rąk.

Dom/ rodzina: W domu i rodzinie bezpiecznie i stabilnie, ale ktoś z rodziny może się izolować, być w stanie niezadowolenia i apatii. Szykują się też jakieś wyjazdy, może zechcecie pojechać na odpoczynek zagraniczny, lub wybrać się na wycieczkę.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Mogą Was zaskoczyć czyjeś zaręczyny, zaproszenie na ślub, lub małżeństwo, z którym wejdziecie w kontakt miłej i sympatycznej atmosfery. Możliwość podpisania umowy, pojednanie, ugoda.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Los powinien być dla Was sprzyjający, jednak możecie oskarżać los upatrując w nim przyczynę Waszych niepowodzeń. Wszystko zależy od Waszej wiary we własne siły, konsekwencji i działań.

Misja życiowa na 2019 r.: Joga - Jakość Twojego życia podwyższa się dzięki jodze, stretchingowi i innym ćwiczeniom. Skierujcie się piątki ku jodze, ponieważ ta pokojowa aktywność zwiększy Waszą pewność siebie i intuicję. Dołączcie do grupy ćwiczącej jogę i stopniowo wprowadzajcie ćwiczenia w swoje życie, a jeżeli już to robicie, to jest właśnie wasza ścieżka zawodowa.

 

Dla wibracji 6

Aura roku: To będzie rok, gdzie wszystko wokół Was będzie się kręciło. Będziecie aktywni, zdecydowani, jako autorytet, dobry przedsiębiorca, dobry ojciec, z energią do działania i wiarą w siebie. Jeśli ktoś nie sprosta Waszym wymaganiom staniecie się apodyktyczni, łatwo wybuchając.

Praca/ finanse: W pracy będziecie ostrożni i nieufni, będąc stale w pogotowiu do odparcia ataku. Jednak tych ataków nie powinno być, to tylko strach jakiś z przeszłości, będzie Was trzymał w takiej postawie. Los trzyma na Wami pieczę i zapowiada się zgoda z otoczeniem i przyjazna atmosfera w pracy, jak tez ochrona nad finansami, czyli wyjdziecie obronną ręką.

Uczucia/ związki: W związkach zapowiada się rok pojednania, zgody, dojrzałej miłości. Właściwie zrozumiecie swoją rolę i obowiązki wobec rodziny, dzieci. Powinno być harmonijnie, aczkolwiek niektórzy nadal będą marzyć o idealnym partnerze, fantazjować i mieć nadzieję na spełnienie swojej wyobraźni.

Samopoczucie/ zdrowie: Zaakceptujecie własną egzystencję, starając się nie poddawać emocjom. Zadbacie o dom i własną rodzinę, skupiając się na sprawach przyziemnych i tych duchowych. W zdrowiu może niedomagać układ oddechowy i nerwowy, nogi poniżej stawu biodrowego.

Dom/ rodzina: W domu możecie odczuwać samotność, zagłębiać się we własne wnętrze poszukując swojej drogi i tego z jaką misją życiową przyszliście na ten świat. Będziecie się izolować na własne życzenie zamartwiając się w bezsennych nocach. Uwolnić się od cierpienia psychicznego i negatywnych myśli, bo to doprowadzi do depresji.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Zaskoczy Was kobieta władcza, energiczna i niezależna. To może być ktoś z pracy, jak i z rodziny. Dla panów to namiętna kochanka.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważać na nieszczerość swoją i innych. Swoją gdyż ktoś może odkryć Wasze nieczyste zamiary i przysporzy Wam wstydu. Na innych, bo mogą Was wystawić do wiatru.

Misja życiowa na 2019 r.: Uzdrowiciel - Posiadasz duchowy dar uzdrawiania i pragnienie, by dzielić się nim z innymi. Jesteś pełen współczucia, kierujesz się intuicją i wrażliwością. Możesz zaufać swoim odczuciom i intuicji i wzmocnić swoją pewność poprzez zapisanie się na odpowiednie zajęcia związanie z Twoimi zainteresowaniami. Jednak aby pomagać innym musisz poświęcić wiele swojej stronie emocjonalnej i fizycznej, stosując odpowiednią dietę, ćwiczenia i styl życia.

 

Dla wibracji 7

Aura roku: Zapowiada się rok w blasku Słońca. Czas na rozpoczęcie nowego etapu życiowego i iść z optymizmem i radością przez ten rok. Świadomie rozpoznajcie swoje cele i realizujcie swoje pragnienia, bo aura tego roku będzie dla Was sprzyjająca.

Praca/ finanse: W pracy może być Wam czasami ciężko. Widać wywieraną presję, obciążenie obowiązkami, pracą, odpowiedzialnością za coś lub kogoś. Będzie potrzeba odpoczynku, inaczej nadmiar obowiązków jaki na siebie weźmiecie odbije się na zdrowiu, szczególnie na kręgosłupie. Finansowo bez zmian, wpływy z umów, układów, pomocy drugiej osobie.

Uczucia/ związki: Wasze uczucia będzie zajmował mężczyzna, który może być waszym ojcem, partnerem, przełożonym. To ktoś dojrzały, odpowiedzialny, męski, stanowiący bezpieczeństwo. Możecie tej osobie być podporządkowani i zależni ze względu na sytuację w jakiej się znajdujecie. W tej sytuacji nie będziecie mieli wpływu musicie poddać się losowi i dopasować do nadchodzących zmian.

Samopoczucie/ zdrowie: Wasze zamiary mogą być nieuczciwe czyli będziecie starali się zaciemnić swoje sprawy tak, aby nikt nie mógł się domyśleć, jaką grę prowadzicie. Będziecie działać szybko lecz niejasno, ale sprytnie i przebiegle wykorzystacie nadarzające się okazje do osiągnięcia korzyści. W zdrowiu układ oddechowy i nerwowy. Choroby jamy ustnej i nosowej, ucisk nerwów na skutek zwyrodnienia kręgów lub stawów.

Dom/ rodzina: Życie pełne lęków, obaw, niezdecydowania i życie złudzeniami i iluzją. Jakieś cierpienia psychiczne, coś nie będzie dawało Wam spokoju w sprawie podjęcia decyzji przed, którą będziecie się bronili. Jakieś ukryte sprawy będą wymagały wyjaśnienia.Trzeba będzie dojść do ugody i zawiesić broń.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Zaskoczyć Was może kobieta, która jest pomocna, doświadczona w sprawach materialnych i finansowych i chętnie udzieli Wam wsparcia nie tylko finansowego, ale i duchowego. Niespodzianką może być dla Was bezpieczeństwo materialne w tym roku.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważać na swoje emocje, smutek i cierpienie. Z jakąś stratą emocjonalną nie będziecie mogli się pogodzić.

Misja życiowa na 2019 r.: Badania-Czytanie, poszukiwanie i edukacja pomogą Ci uzyskać pewność i jasność odnośnie Twojej kariery. Potrzebujesz dodatkowych informacji, by zyskać pewność odnośnie ścieżki odpowiedniej dla Twojej kariery. Zwróć uwagę na powracające pomysły powrotu do szkoły, znalezieniem mentora, czytaniem książek.  Anioły otworzą drzwi z informacjami dla Ciebie.

 

Dla wibracji 8

Aura roku: Ósemkom będą przyświecały wartości duchowe, chęć niesienia pomocy i kształcenia się. Rok podporządkowania się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. Będziecie mieli zaufanie do realizacji pragnień i wiarę w to co robicie. W rodzinie zapanuje porządek, pojednanie, przebaczenie.

Praca/ finanse: W pracy dobra atmosfera, twórczość i zamiłowanie do tego co robicie. Wewnętrzny spokój i harmonia. Szykują się zmiany na lepsze, a dla niektórych ósemek przejście na emeryturę. Finansowo tworzenie czegoś nowego i pomaganie rodzinie.

Uczucia/ związki: W związkach umiecie uwieść, ale nie jesteście szczerzy. Wasze przywiązanie do wartości materialnych powoduje uzależnienie od drugiej osoby. Kombinujecie, manipulujecie z chęci posiadania władzy nad innymi. Wasze uczucia będą skierowane w formie pożądania do kogoś, kto przebywa za granicą, a może sami zechcecie się wybrać w celach turystycznych.

Samopoczucie/ zdrowie: Ósemki będą panami swego losu. Weźmiecie życie w swoje ręce i z siłą woli będziecie szukali nowych dróg rozwoju, podążając do obranego celu. Rozpoznacie własne potrzeby i możliwości i poświęcicie się jakiejś idei inspirowanych chęcią pozostawienia po sobie wyraźnego śladu. W zdrowiu problemy dermatologiczne. Problemy z kończynami dolnymi, stany zapalne, gardło.

Dom/ rodzina: W domu i rodzinie sporo będzie krytykowania, oceniania i wydawania osądów. Nie będziecie pobłażliwi. Jakieś sprawy trzeba będzie doprowadzić do równowagi i załatwić to urzędowo lub sądownie. Sytuacja finansowa może okazać się zmienna, pomimo, że umiejętnie dysponujecie tym co posiadacie.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Może Was zaskoczyć jakiś nagły wyjazd, zaskakujące wiadomości. Jednak uważać tez na kogoś kto zachowuje się zdecydowanie, ale brakuje mu rozsądku w działaniu i szuka sposobności wejścia w konflikt.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Nie ulegajcie zbytnim żądaniom innych, mając pogląd, że poświęcanie się jest najlepszym sposobem zapewnienia sobie sympatii i życzliwości. Zamiast zadbać o swoje sprawy, czynicie wszystko by przypodobać się innym. Dawać tyle ile możecie, ale też trzeźwo ocenić własne potrzeby.

Misja życiowa na 2019 r.: Ekolog-Jesteś ziemskim Aniołem, który narodził się, by chronić, pielęgnować i nauczać o naturze i zwierzętach. Możesz czuć się przybity stopniem zanieczyszczenia środowiska.Ten rok ma być inspiracją do podjęcia działań na rzecz środowiska. Ekologiczny styl życia, sortowanie śmieci, opieka nad zwierzętami, ogrodnictwo, architektura zieleni itp. Masz przed sobą konkretny cel i gdy pomyślisz, że ktoś powinien coś z tym zrobić, to wiedz, że tym Kimś jesteś Ty.

 

Dla wibracji 9

Aura roku: Dziewiątki powinny zadbać o stan swojej psychiki, gdyż Wasze negatywne myślenie spowoduje brak wiary w siebie i we wszystko co robicie. Ciągłe zamartwianie się, bezsenne noce i natłok myśli, to lęki o podłożu nerwicowym.

Praca/ finanse: W pracy macie solidną podstawę do działań, wyrobiliście już sobie opinię i w tym roku zapowiada się sukces, zdolności handlowe i organizacyjne. Będziecie odważni, pewni siebie, kreatywni z planami na przyszłość. Finansowo szykuje się jakaś podróż zagraniczna na którą trzeba się przygotować i umiejętnie dysponować zasobami finansowymi.

Uczucia/ związki: W związkach możecie poczuć zmęczenie sytuacją, która jest konfliktowa, ciągłe spory i kłótnie i brak rozwiązania. Zmęczenie może tez objawić się przeciążeniem pracą i obowiązkami. Musicie nauczyć się wartościować swoje potrzeby i" mierzyć siły na zamiary" i nauczyć się rezygnować z rzeczy, które są zbyt obciążające dla Was i Waszego zdrowia. Dla singli pojawiający się partnerzy, ale ciężko będzie stworzyć coś stałego.

Samopoczucie/ zdrowie: Dziewiątki lubią pobyć w samotności i zatopić się w swój własny świat. Potrzeba ciszy spokoju i akceptacja siebie takim jakim się jest. Będzie Wam towarzyszyła intuicja, mądrość, kontakt z podświadomością. Zdrowotnie mogą wystąpić problemy z układem rozrodczym, nerwice, fobie, zaburzenia życia uczuciowego, kręgosłup.

Dom/ rodzina: W sprawach domu i rodziny wprawdzie będziecie dążyli do jakiegoś celu, ale niektórych spraw nie da się przyspieszyć, coś się odwlecze, utknie w martwym punkcie. Efekty Waszej pracy nie będą widzialne i napotkają na opór. Wszystko ma swój czas, więc nic nie ponaglajcie, bo na efekty trzeba będzie poczekać.

Niespodzianki/ co Was zaskoczy: Dla niektórych dziewiątek zaskoczeniem będzie wasza twórczość i kreatywność umysłowa. Inne dziewiątki może zaskoczyć jakieś rozczarowanie, ból w sercu, rozstanie.

Ostrzeżenia/ na co uważać: Uważajcie abyście nie utracili kontaktu z ziemią, co może doprowadzić do zachwiania równowagi wewnętrznej. Jakaś negatywna zmiana może wpłynąć, że uznacie swoje działania za bezcelowe i bezowocne.

Misja życiowa na 2019 r.: Zmiana kariery - Wyruszasz na poszukiwanie kariery, która przyniesie Ci radość i dostatek, jakiego pragniesz i na jaki zasługujesz. Czujecie się zmęczeni swoją obecną ścieżką zawodową i trwa w Was walka z chęcią dokonania zmiany. Jednak obawiacie się o finanse i inne aspekty z tym związane. Anioły będą Was w tym wspierać i pomagać. Nie myślcie negatywnie co stanie się złego, a pozwólcie sobie na marzenia o pozytywnych możliwościach. Wasza zmiana kariery może być procesem stopniowym, więc nie podejmujcie gwałtownych ruchów, a róbcie wszystko, co w danej chwili jesteście w stanie zrobić.