Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miłosny na 2020 rok

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Alljena

Alljena

niedostępny
Horoskop miłosny na 2020 rok
Alljena Alljena 2020-01-09 11:36

Sprawdź czy Twoja miłość rozkwitnie w nadchodzącym roku.

Koziorożec

Od końca stycznia, pozostajesz w głębokim połączeniu ze swym „wewnętrznym dzieckiem„. Wynika to z wpływu planety Wenus. Przez wiosnę relacje z partnerem są satysfakcjonujące, ponieważ rozumiesz życzenia i potrzeby ukochanego.  Potrafisz je bezpośrednio wyczytać. Natomiast widoczne różnice do sierpnia, kiedy istnieją niewielkie starcia, które można łatwo wyeliminować i schować „do kieszeni” zraniona dumę. Jesień to czas planowania rodziny, ponieważ jest to okres szczególnie korzystny hormonalnie i obfity w emocje. Końcówka roku, kończy się z odwzajemniona miłością dla Ciebie. Rozmowy przybliżą Was jeszcze bardziej. Jeżeli jesteś wolny, rozpoczniesz rok z większą otwartością i spontanicznością. Twoja wyobraźnią zaskoczy Cię samego.

 

Wodnik

Od stycznia wchodzisz z dużą dawką energii.! Wraz ze swoim partnerem, będziesz mieć mnóstwo zabawy. Kwiecień zapowiada rozkwit, a także zwiększa Twoje pragnienie seksu. Erotyzm ustawiony, w ognistym baranie przez resztę roku i w ten sposób wystrzeliwuje Cię w Twoim pragnieniu. Od maja do końca sierpnia, wenus spowoduje wiele niezapomnianych uniesień a ty również znajdziesz idealną równowagę między intensywnymi chwilami a ukochaną bez wysiłku. Z początkiem września pojawiają się lekkie problemy oraz niespodzianki ze strony ukochanej, najpóźniej przetrawisz to pod koniec roku, gdzie ponownie następuje połączenie na poziomie mentalnym i fizycznym. Jeżeli, jesteś wolny, wiosna zapragniesz odrobiny szaleństwa od kwietnia do początku września, jest to najlepszy czas dla nauki nowych technik uwodzenia.

 

Ryby

Od lutego doświadczasz absolutnej miłości. Według Twojego pola widzenia, w tym roku otoczony jesteś tylko miłością i całkowicie pochłonięty uczuciem. Z początkiem marca natomiast, częściej myślisz o swojej przyszłości. Wykazujesz gotowość na plany, owiane namiętnością i długoterminowością. Od połowy czerwca wolisz nie wychodzić z objęć ukochanej osoby. Jest to okres, gdzie poczujesz mocna energie. Jednak z początkiem lipca, to dobiega końca i znów dręczą Cię myśli, czy właściwie było warto. Potem zdejmujesz z siebie zamartwianie i skupiasz się na tym, co łączy twojego partnera z tobą. W październiku ponownie wycofujesz się na krótko, gdzie zwrot akcji następuje w końcówce listopada i znów jest Ci jak w „Niebie".

 

Baran

Rok 2020 otwiera, przed Tobą oczarowanie partnera. Do końca lutego, dzielisz się swoim temperamentem, który w tym okresie jest u Ciebie bardzo intensywny. Dostajesz, to co pragniesz. Planeta Wenus ofiarowuje Ci i Twojemu ukochanemu niesamowicie wiele pasji i uniesień. Z jednej strony zapewnia to upalne noce, aż drugiej miłe godziny w ciągu dnia. Wielkie pożądanie zapewnia również osoba, niebędącym w związku. Ci, którzy odważą się flirtować, odniosą sukces. Z końcem czerwca mars jest powyżej barana. Co sprawi, że jesteście bardziej otwarci na wielkie namiętności i nad wyraz uczuciowi.

 

Byk

Luty i wrzesień może obfitować w różne starcia. Powinieneś urozmaicać czas w sypialni. Próbować nowych rzeczy i ponownie uwieść swojego partnera. Działa najlepiej od drugiej polowy stycznia. W maju i czerwcu erotyczna planeta Mars zapewnia wiele zaskakujących chwil emocjonalnych. To czyni cię mistrzem uwodzenia. W sierpniu twój partner i jesteś na głębokim poziomie porozumienia, słowa są zbędne, gdy ty potrafisz wyczuć go na kilometr. We wrześniu powinieneś uważnie słuchać swojego wybranka pomimo  różnic, szybko wyeliminujesz wszelkie naleciałości z przeszłości.

 

Bliźnięta

Sierpień oczekuje od ciebie i twojego partnera dużo miłości i namiętności. Wrzesień pozostaje również zabawą dla par. W październiku pojawia się rozczarowanie i życie codzienne przejmuje kontrolę, jesteś bardzo zmienny i nieprzewidywalny. Z jednej strony jesteś ekscytujący, ale z drugiej strony szybko się wyczerpujesz, wynika to z tego, że masz dwie twarze. Ten rok nie jest więc dobrą gwiazdą, jeśli chodzi o miłość. Każdy, kto jest obecnie w relacji, może doświadczyć nagłej zmiany. Bycie singlem daje ci możliwość lepszego poznania siebie i rozpoznania, czego właściwie szukasz i chcesz.

 

Rak

Wzajemna fascynacja i zadowolenie wkracza w Twoje intymne życie, niewątpliwie z początkiem roku. Od maja do połowy czerwca, między Wami robi się gorąco, a ty na nowo odkrywasz temperamentną stronę swojego związku. Osoby, urodzone w raku od września do sierpnia, doświadcza niebywałych uniesień, przepełnionych radością. Teraz Wenus stoi nad Tobą i kształtuje twoje życie miłosne, co przyniesie, wiele pozytywnych nowin. Jeśli jesteś wolny do października wszystko pójdzie dobrze w relacji. Natomiast w listopadzie narażony jesteś na zbyt dużą wybuchowość i wtedy lepiej pobyć samemu. Duże szanse powodzenia ma nowa relacja rozpoczęta w listopadzie.

 

Lew

Jako zodiakalny lew zawsze musisz być w centrum uwagi, cały świat kręci się wokół ciebie. Koncentrujesz się przede wszystkim na tym, jak postępujesz wobec innych. Daje to Twojemu partnerowi wrażenie, że jest dla Ciebie tylko tłem i jest potrzebny tylko w momencie wypełnienia luki w Twoim życiu. Nie przykładasz, zbyt dużej wagi do emocji. Sprawdź się w nadchodzącym roku i spróbuj cofnąć się trochę i zapytać partnera o jego potrzeby i uczucia, w przeciwnym razie możesz wkrótce zostać sam jak palec.

Dla singla, najważniejszą rzeczą w tym roku jest zabawa.

 

Panna

Od lutego panna powinna włożyć dużo wysiłku i pomysłowości do związku, by bardziej zmotywować swojego kochanka. Od marca Wenus znów znajduje się ponad swoim znakiem i zapewnia upojne godziny. Od maja do końcówki lipca, przestrzegasz odległości od swojej inaczej ułożonej drogi i pozwalasz sobie na przestrzeń. Szybko przyzwyczajasz się do nowego spokoju i cieszysz się natura. Od sierpnia do października Twoja miłość znów rozkwitnie, ponieważ Wenus wchodzi w Twój znak zodiaku i jest to niewątpliwie dobry czas na romantyczne wieczory. Singiel, nie powinien mieć obaw, by ujawnić swój prawdziwy charakter, gdyż to tylko pomoże w zdobyciu względów wybranka.

 

Waga

 Styczeń jest blogi i łagodzi każdą niesnaskę. W Twojej relacji nie brakuje również werwy i kreatywności. Wzajemna adoracja może się zachwiać nieco w lutym. Na szczęście nie będzie to nic poważnego i oboje wyrzucicie fochy na bok. Kwiecień, maj, obfitować będzie w duże porozumienie, niezależnie od tego, czy zakończyliście ze sobą relacje. Ty i Twój partner będziecie za równouprawnieniem i to będzie istotne. Gdy nie jesteś wystarczająco ostrożny i nie dostrzegasz własnych błędów- sierpień nie będzie korzystny. Masz problem, z przyjęciem slow krytyki i twoja odporność maleje. Od polowy października do końca listopada, czeka Cię rozkwit w sferze uczuć. Jeśli jesteś singlem, będziesz mistrzem flirtu od marca do końca lipca.

 

Skorpion

W przeszłości, doświadczyłeś wielu rozczarowań w życiu miłosnym. To spowodowało, że ubrałeś się w „skorupę”, której nikt nie jest w stanie przekroczyć. Z pewnością ciężko Cię oczarować, pozostajesz nieufny do końca. Otoczenie ślepo wierzy w Twa pozorną postawę, Rok 2020 przynosi wiele ekscytujących rozdziałów, ale niestety także bolesną separację, do której nieświadomie doprowadzisz. Pomimo trudów w ostatnim kwartale powinieneś spróbować ponownie otworzyć się na innych, bo właśnie jesienią stanie na drodze, nowa sympatia.

 

Strzelec

W tym roku, dobrze nie zapomnieć o poczuciu przestrzeni i dać ja partnerowi. Z początkiem marca, planeta mars zapewni Ci gorąca miłość. Niestety, jeśli będziesz nieuważny możesz się zacząć irytować, gdy Twój partner zacznie się oddalać. Weź swojego kochanka, takim, jakim jest, a przede wszystkim obdarz go większym zaufaniem. Swoja impulsywność, schowaj na chwile do kieszeni. Tutaj serca otwierają się przez łagodność, a nie przez płonący podbój. Od października, musisz się powstrzymać i zacząć ze spokojem od nowa i twój erotyzm, znów jest potrzebny. Singiel od kwietnia do czerwca jest w pełni zrelaksowany i pozbawiony napięcia. Dobry nastrój szybko zneutralizuje układ nerwowy i jesteś otwarty na nowa znajomość.