Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop jesienny 2021

Horoskop jesienny 2021
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-09-22 12:36

Sprawdź, co karty Tarota wróżą dla Twojego znaku zodiaku w okresie jesiennym...

WODNIK
Miłość:
Czas na zmiany! Jesień będzie okresem, w którym zodiakalne Wodniki przejdą transformację w swojej sferze uczuciowej. Niezdrowe relacje partnerskie zakończą się. Jednak za horyzontem czeka na Ciebie już coś nowego. Coś znacznie lepszego. Nie trzymaj się kurczowo czegoś, co nie daje Ci radości.
Praca: Karty wróżą stabilną pozycję w obecnej firmie i to się w tym czasie nie zmieni. Ty również nie będziesz mieć chęci, by szukać dla siebie czegoś nowego. Towarzyszyć będzie Ci poczucie bezpieczeństwa, ale także wiara w swoją wartość i profesjonalizm.
Finanse: Niemal idealnie będziesz kontrolować swoją sytuację finansową. Nie będzie to czas, w którym pozwolisz sobie na trwonienie pieniędzy – pomimo że mógłbyś sobie na to bez problemu pozwolić.
Zdrowie: W okresie jesiennym mogą odezwać się schorzenia i dolegliwości, które są w Twojej rodzinie dziedziczone. Mogą pojawiać się również problemy związane z płodnością.

 

RYBY
Miłość: Okres jesienny przyniesie nową energię do Twojej relacji partnerskiej. Poczujesz chęć działania, potrzebę by zacząć naprawiać to, co wymaga naprawy. Dzięki swojemu zaangażowaniu i motywacji, wkrótce Twój optymizm i praca, wpłynie na zaangażowanie również Twojej drugiej połówki.
Praca: Cierpliwość i upór w dążeniu do celu zdecydowanie Ci popłacą. Masz szansę na ciekawe propozycje pracy na wyższych stanowiskach niż dotychczas. Pamiętaj jednak, że ten sukces będzie owocem ciężkiej, sumiennej, a często nawet żmudnej pracy.
Finanse: Uważaj na nowe inwestycje zawodowe – karty wskazują, że możesz wtopić swoje pieniądze bezpowrotnie. Sytuacja w finansach nie będzie w tym czasie zbyt różowa. Możesz narobić sobie zaległości w spłatach swoich zobowiązań.
Zdrowie: Jesienią mogą pojawić się problemy w obrębie głowy. Doskwierać mogą Ci uporczywe bóle głowy, migreny, ale także bóle zatok. Warto kontrolować również ciśnienie.

 

BARAN
Miłość: Czas spokoju i stabilizacji w związkach partnerskich. Może nawet lekko zawiać nudą, choć nie będzie to źle wpływało na Twoją relację. Lekka monotonia w tym przypadku zadziała pomyślnie. Nieco gorzej będzie to wpływało na życie Baranów Singli, które będą wciąż czekać i wypatrywać nowego uczucia.
Praca: Na jesień pojawiać się będą u Ciebie tylko dobre okazje w sferze zawodowej. Karty pokazują Twoje zadowolenie zarówno pod kątem obowiązków, które przyjdzie Ci wykonywać, jak i na poziomie relacji między współpracownikami.
Finanse: Twoja sytuacja finansowa odczuwalnie się poprawi. Pojawią się możliwości inwestycji, przy których warto zdać się na swoje wewnętrzne przeczucia. W tym czasie uda Ci się także spłacić swoje zadłużenia.
Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym głównym problemem będzie w tym okresie sen. Możesz mieć problemy zarówno z zasypianiem, jak i z utrzymaniem snu. Jego niska jakość będzie powodowała poczucie przemęczenia i napięcia.

 

BYK
MIiłość: Okres jesienny będzie czasem kryzysu w relacjach partnerskich zodiakalnych Byków. Nieporozumienia i rozbieżne plany na przyszłość będą powodowały narastające konflikty. Problemem mogą być też kłótnie o sprawy finansowe. Poprzez poczucie niespełnienia będą pojawiały się myśli o rozstaniu.
Praca: Przed Tobą sporo zadań do wykonania, ale właśnie dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskasz sukcesy. Możesz otrzymać w tym czasie propozycję awansu. Rozwijaj się i zauważaj swoje potrzeby, podążaj za swoimi pragnieniami. W ten sposób odkryjesz swój nowy talent.
Finanse: Jesień przyniesie ze sobą nieład w sytuacji finansowej. Nie oznacza to jednak dużych problemów. Twoje przypływy finansowe mogą być nawet większe niż dotychczas. Mimo to będą gromadzić się także wydatki. Możliwe będą też korzystne inwestycje.
Zdrowie: Karty wróżą stabilną sytuację zdrowotną w okresie jesiennym. Mogą jednak pojawiać się problemy skórne. W przypadku uciążliwych dolegliwości warto wybrać się na wizytę u dermatologa.

 

BLIŹNIĘTA
Miłość: Nadchodzi nowy, dobry okres w relacjach partnerskich. Kreatywność i zaangażowanie wpłynie na przełamanie monotonii w związku. Zbliżenie z partnerem, odbudowanie namiętności i seksualności. Pomyślnie zadzieje się również u Bliźniąt Singli, które będą miały szanse na nowy romans.
Praca: Często będziesz zbyt emocjonalnie podchodzić do kwestii zawodowych. Przez to możesz mieć poczucie, że cały czas jesteś w pracy. Zadbaj o to, by oddzielić swoje życie prywatne, od życia zawodowego. Wprowadź równowagę.
Finanse: Kwestie finansowe nie będą Cię zbytnio zajmować w tym czasie. Bardziej skupisz się na swoim rozwoju i budowaniu kariery, niż na tym, jakie materialne zyski z tego czerpiesz. Możesz także otrzymać pomoc finansową od konkretnej instytucji.
Zdrowie: Problemy zdrowotne, które pokazują karty, są powiązane przede wszystkim z układem pokarmowym. Warto zwrócić uwagę na pracę jelit i żołądek.

 

RAK
Miłość: Na okres jesienny karty pokazują dość napiętą sytuację w związkach partnerskich. Konflikty przybiorą jeszcze na sile. Częściej będą panowały między Tobą a partnerem tak zwane ciche dni, które sukcesywnie będą się także wydłużać. Raki Single będą zamknięte na nowe znajomości.
Praca: Napięta sytuacja będzie także towarzyszyć Ci w pracy. Wiele stresów przełoży się na komunikację pomiędzy współpracownikami. Pojawią się konflikty, a nawet walka. Popracuj nad swoim spokojem wewnętrznym, w innym wypadku możesz narobić sobie problemów przez to, co mówisz i w jaki sposób postępujesz.
Finanse: Pojawią się problemy z przypływami finansowymi. Możesz stracić płynność. Zwróć uwagę na to, jak zarządzasz swoimi funduszami. Poprzez złą organizacje wydatków możesz popaść w ciężką sytuację.
Zdrowie: Problemy zdrowotne, które mogą pojawić się w okresie jesiennym są związane z seksualnością i płodnością. Kobiety spod znaku Raka mogą mieć także problemy z bolesnymi miesiączkami i zaburzonym cyklem menstruacyjnym.

 

LEW
MIiłość: Zgodne i szczęśliwe budowanie relacji. Związek może wejść na nowy etap związany ze wspólnym zamieszkaniem bądź też zmianą miejsca zamieszkania. Samotne Lwy poszukujące miłości mogą spotkać na swojej drodze charyzmatyczną i temperamentną osobę, która magnetyzuje od pierwszego spojrzenia.
Praca: Stabilność i bezpieczeństwo w danym miejscu pracy. Jesień nie będzie okresem, w którym będziesz mieć potrzebę, by coś zmieniać. Wręcz przeciwnie, karty zaznaczają stagnację i przewidywalność, co będziesz sobie w tym czasie cenić.
FIinanse: W finansach zdecydowana odwrotność niżeli w kwestiach zawodowych. Tutaj będzie sporo aktywności. Będą spore przypływy finansowe, ale wraz z tym nowe, często nieprzewidziane wydatki. Pojawią się także nowe szanse na zarobienie dodatkowych pieniędzy.
Zdrowie: W okresie jesiennym karty zalecają, by zwrócić uwagę przede wszystkim na dietę i sposób odżywiania. Mogą pojawić się problemy związane z nadwagą. Należałoby także ograniczyć korzystanie z używek.

 

PANNA
MIiłość:
Tej jesieni nieco odizolujesz się od ludzi. Odczujesz potrzebę, by pobyć sam ze sobą, kontemplując przy tym i układając plan dalszego działania. Taka zaduma przyda Ci się, by jasno określić swoje oczekiwania względem przyszłego partnera.
Praca: W pracy najłatwiej będzie Ci polegać na sobie samemu. Dość opornie będzie Ci wychodziła w tym czasie współpraca. Możesz postawić na indywidualizm na tyle, na ile będzie pozwalała Ci na to sytuacja. Pamiętaj jednak, by nie dystansować się za bardzo od całego otoczenia, bo tym samym pogorszysz atmosferę w pracy.
Finanse: Pojawią się nowe okazje do zarobienia pieniędzy, ale będziesz mieć też niesamowitą lekkość w ich wydawaniu. Często na przedmioty, które całkowicie nie są Ci potrzebne. Warto bardziej przyjrzeć się swoim wydatkom, ale nie odmawiaj sobie wszystkich przyjemności. Nagradzaj się za swoją pracę.
Zdrowie: W czasie jesiennym warto będzie wzmocnić odporność. Bez tego możesz mieć problem z częstymi przeziębieniami oraz innymi drobniejszymi schorzeniami, które jednak będą utrudniać Ci normalne funkcjonowanie.

 

WAGA
MIiłość: Energia wzajemności, czyli kwintesencja partnerstwa. Wraz z partnerem wyrównacie poziom pomiędzy dawaniem i braniem. Obie strony będą tak samo zaangażowane w budowanie związku. Poczujesz, że możesz polegać na swojej drugiej połówce. Będziesz też ufać swojemu partnerowi, a zaufanie to będzie odwzajemnione.
Praca: Przed zodiakalnymi Wagami sporo pracy w okresie jesiennym. Możesz poczuć, że zadań do wykonania jest coraz więcej. Nie będzie to jednak sprawiało, że poczujesz przytłoczenie czy zmęczenie. Wręcz przeciwnie, będziesz z chęcią podejmować się nowych wyzwań.
Finanse: Dzięki swoim rozległym działaniom w krótkim czasie uda Ci się znacznie poprawić swoją sytuację finansową. Większe przypływy gotówki możesz zyskać dzięki nieszablonowemu podejściu, kreatywności i odwadze.
Zdrowie: Problemy zdrowotne, które mogą pojawić się w tym czasie będą powiązane głównie z układem moczowym. Warto zwrócić uwagę na pracę nerek i nadnerczy. Kobiety spod znaku Wagi powinny udać się także na badania u ginekologa.

 

SKORPION
Miłość: Ognista energia w sferze uczuciowej szykuje się u zodiakalnych Skorpionów jesienią. To czas, w którym chcesz zdobywać. Z łatwością będziesz nawiązywać nowe znajomości. Możesz poznać kogoś, kto bardzo Cię zafascynuje. Jednak karty zapowiadają na ten czas także rywalizację o partnera.
Praca: Nowe wyzwanie zawodowe może Cię wystraszyć, a w najlepszym wypadku tylko lekko onieśmielić. Postaraj się nabrać więcej wiary w swoje umiejętności. Pomagać Ci będzie Twoje opanowanie i kierowanie się intelektem. Potraktuj to wyzwanie jako swoją szansę, a wtedy uda Ci się zakończyć je sukcesem.
Finanse: Karty wróżą wejście w martwy punkt pod kątem finansowym. Możesz czekać na zaległe finanse za wcześniej wykonaną usługę lub na zwrot pożyczki, jednak czas ten będzie się wciąż wydłużał.
Zdrowie: Na jesień doskwierać mogą Ci dolegliwości związane z wątrobą oraz trzustką. Przy tych problemach warto jak najszybciej zrobić potrzebne badania, gdyż przy odpowiedniej diagnozie i leczeniu, bardzo szybko możesz się ich pozbyć.

 

STRZELEC
Miłość: Jesień nie będzie niestety pomyślnym okresem w życiu uczuciowym zodiakalnych Strzelców. Karty wróżą rozczarowanie uczuciowe. Osoba, którą obdzielasz uczuciem, może Cię boleśnie zawieść. W relacjach partnerskich pojawi się spory kryzys, który może zakończyć się nawet rozstaniem.
Praca: Nadmiar pracy zdecydowanie zacznie dawać Ci się we znaki. Karty pokazują na okres jesienny stan przemęczenia oraz konieczność regeneracji. Jeśli będzie taka możliwość, skorzystaj z chociaż kilkudniowego urlopu, by naładować akumulatory. W innym wypadku Twoja wydajność znacznie spadnie.
Finanse: Sytuacja finansowa będzie w tym czasie mocno się wahała. Możesz liczyć na większe przypływy finansowe, jednak pojawią się także większe wydatki, które wcześniej nie zostały przez Ciebie zaplanowane.
Zdrowie: Kontroluj swoje zdrowie, zwłaszcza kiedy odczuwasz powtarzające się objawy. Ignorując je, Twoja sytuacja zdrowotna może nagle ulec pogorszeniu. Szczególnie zwróć uwagę na kręgosłup.

 

KOZIOROŻEC
Miłość:
Jesień nie przyniesie odmiany w życiu uczuciowym samotnych Koziorożców. Wciąż energetycznie odpychasz od siebie potencjalnie zainteresowane Tobą osoby. Boisz się otworzyć swoje uczucia. Z kolei w relacjach partnerskich będzie można odczuć coraz więcej sytuacji kończących się kłótnią.
Praca: W Twojej pracy pojawi się w tym czasie osoba, która będzie knuła intrygi. Uważaj na kogoś, kto będzie próbował się zanadto do Ciebie zbliżyć. Komplementy i uśmiechy nie będą niestety szczere. Osoba ta będzie chciała wykorzystać Ciebie i Twoją pracę, by zyskać korzyści dla siebie.
Finanse: Los uśmiechnie się do Ciebie pod względem finansowym. Jesienią odczujesz znaczną poprawę, więcej przypływów pieniędzy – nawet takich, których się obecnie nie spodziewasz. Warto starać się o zapomogę z urzędu bądź podobnych instytucji – masz szansę w tym czasie taką zapomogę otrzymać.
Zdrowie: Warto wprowadzić zmiany w produktach, które spożywasz oraz spróbować odżywiać się o konkretnie ustalonych porach. Na jesień możesz bowiem odczuwać dolegliwości związane z układem trawiennym.

wp
wp