Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop dla wibracji numerologicznych na kwiecień 2017

Horoskop dla wibracji numerologicznych na kwiecień 2017
Kumczo Kumczo 2017-03-30 00:00

Jeżeli nie wiesz jaką jesteś wibracja numerologiczną - dodaj swoją datę urodzenia aż otrzymasz pojedynczą cyfrę.

np: data urodzenia: 12.05.1979=1+2+0+5+1+9+7+9=34=3+4=7

Dla wibracji 1

Praca:  W pracy jedynki niech się rozglądają za czymś nowym, za inną pracą, gdyż, możliwe że  już wyczuwacie, ale może nastąpić zmiana sytuacji zawodowej. Jeżeli nie zwolnienie, to sytuacja przez która poczujecie się nieszczęśliwi, nadszarpnie również wasz budżet finansowy. Może znacie kogoś kto mógłby zapobiec tej przykrej sytuacji i wspomóc Was w potrzebie.

Finanse: W sprawach finansowych też zapowiada się rozczarowanie, niezadowolenie i zubożenie dotychczasowych zarobków. To może być zmniejszenie, bądź ograniczenie dotychczasowych poborów, a także wydatki na zdrowie i leczenie.

Uczucia: W kwestii uczuciowej to Wy jedyneczki będziecie trzymać rękę na pulsie. Będziecie wymagający, władczy i ostatnie słowo będzie należało do Was. Staniecie się obojętni, oschli i surowi, nie zważając na potrzeby partnera. Nie przekładajcie waszych niepowodzeń, na wybuchy złości na drugiej osobie. 

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się problemy z kończynami dolnymi, zachwiania równowagi czyli dysfunkcja błędnika. Brak równowagi emocjonalnej.

Karta Mudry dla jedynek: Lekkość, Spokojnie

To układ palców i rąk, który poprawi układ krążenia  i pobudzi wszystkie zmysły. Na spokojnie przyjmijcie wszystko co was zaskoczy, stawcie czoła światu i chwytajcie nadarzające się okazje, aby potem je zmieniać.

Dla wibracji 2

Praca: Dwójki w pracy uważajcie na nieszczerość, manipulacje, wywieranie presji, a nawet mobbing. Zarówno przełożeni, jak i współpracownicy mogą stwarzać atmosferę wprowadzając złe wieści, podsycać jedni na drugich, ogólnie fałsz środowiska w jakim się znajdziecie. Możecie poczuć taki rodzaj uwięzienia i uzależnienia od kogoś, za cenę dobrobytu i wygody.

Finanse: Finansowo takie wewnętrzne przekonanie o wiedzy, umiejętnościach i kompetencjach, co pozwoli Wam na dobre wyczucie w interesach. Możliwość rozmnażania majątku, miesiąc pod względem bezpieczeństwa i wiary w siebie, że dacie radę.

Uczucia: W uczuciach miły nastrój, obecność ważnych i bliskich osób w rodzinie. Nastrój świętowania i radości, możliwe przyjęcie, wesele, jakaś uroczystość. Spotkanie w miłym gronie rodzinnym.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na choroby niedoleczone i przewlekłe, oraz na wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy.

Karta Mudra:  Harmonia, Doskonale skoncentrowany.

Układ dłoni i palców tej Mudry pomaga uzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Wpływa na oczy, uszy, żołądek, wątrobę, pęcherz i nerki. Dzięki opanowaniu i skoncentrowaniu się będziecie znowu gotowi do wypełnienia codziennych obowiązków.

Dla wibracji 3

Praca: Trójki stoją na dobrej pozycji i wszelkie przeciwności losu, ataki i presja zewnętrzna zostanie przez Was odparta. W kwietniu opracujecie dobry plan działania i zdecydowanie będziecie realizować swoje cele, nawet pomimo oporu świata zewnętrznego. Dzięki kreatywności i urokowi osobistemu zawalczycie o swoje potrzeby.

Finanse: W sprawach finansowych trzeba będzie wspólnie z partnerem dokonać decyzji, w jaki sposób rozplanować i przeznaczyć posiadany budżet. Zanim coś postanowicie w sprawie inwestycji  dokładnie rozważcie za i przeciw, aby wybór był pozytywny i nie przyniósł strat.

Uczucia: Skupicie się na rodzinie, na jej dobrobycie i tradycjach wielopokoleniowych, które zechcecie przekazać swoim pociechom. W tym miesiącu sprawy rodzinne, sprawy materialne i bezpieczeństwa rodzinnego, staną się głównym celem waszych uczuć.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy. Nie topić smutku i emocji w używkach.

Karta Mudra: Kontrola, Po co się martwić?

Trójeczki jeżeli nie macie nad czymś kontroli, to złóżcie to w ręce uniwersalnej mądrości i miłości, wyślijcie smutki do Wszechświata. Zbyt dużo zmartwień ma szkodliwy wpływ na zdrowie, dlatego w chwilach emocji, wziąć miotłę i wymieść z domu wszelkie zło, nawyki i zmartwienia  za drzwi, a potem sprzątnąć z każdego schodka prowadzonego na dwór.

Dla wibracji 4

Praca: W pracy w Kwietniu miła, rodzinna atmosfera. Wasze uczucia skierowane będą na okres świąteczny i spotkanie w gronie rodzinnym. Emocje ukierunkujecie nie na pracę, a na dom i sprawy rodzinne. Wszak to okres świąteczny, a perfekcyjne czwórki lubią mieć wszystko poukładane, dlatego myślami możecie być gdzie indziej. Praca w serdecznej atmosferze i sprzyjającym gronie.

Finanse: Finanse przeznaczycie na swoje przyjemności. Upiększenia i zmiany wyglądu siebie, jak i w domu i wokół domu. Niektóre czwóreczki zechcą wyjechać w celach rekreacyjnych, a tam nie będziecie sobie żałować na odnowę siebie i oglądania piękna tego świata. Wasza romantyczna dusza będzie chciała skorzystać i czerpać z życia jak najwięcej, możliwość pojawienia się osoby o romantycznej, artystycznej duszy.

Uczucia: W uczuciach czwórkom może przydarzyć się przygoda romansu, flirtu, jednak uważać, bo to ktoś, kto oczaruje i w każdej chwili może odejść, chyba, ze zgodzicie się na życie w trójkącie.

Zdrowie: Zdrowotnie dolegliwości kończyn górnych, dolegliwości reumatyczne, a także stany zapalne oskrzeli, płuca. 

Karta Mudra: Seksualność, Bądź zmysłowy.

Ta Mudra przedstawiająca układ rąk, który pobudza nasze zmysły, energię seksualną. Nie ważne w jakim wieku jesteście czwóreczki otwórzcie swoje zmysły i serce na wszystko co żyje, jest piękne i dobre. Postarajcie się być atrakcyjni i powabni. 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy dla piątek mogą pojawić się trudności, myśli o zmianie. Wasza dusza pragnie lepszej pracy, lepszego życia, ale obawy, niezdecydowanie, lęk przed nieznanym, jak na razie jest zbyt duży, aby ruszyć przed siebie. Wasze emocje i pragnienia pozostaną w milczeniu, to jeszcze nie ten czas na zmiany.

Finanse:  W finansach wydatki na podróż, wyjazd, który już zaplanowaliście, możliwe że gdzieś w odwiedziny w rodzinne strony. Mogą pojawić się także wydatki na kupno bądź reperację  samochodu, ale wasz kapitał będzie się pomnażał i wzrastał.

Uczucia: To może być dosyć burzliwy okres w związku, popędliwość i szukanie pretekstu do kłótni. Nie starajcie się dominować i rywalizować z partnerem, kto więcej zarabia, albo pracuje, bo związek to jedność, a nie kto lepszy.

Zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się problemy z układem nerwowym, zaburzenia widzenia, nerwobóle, zaburzenia rytmu serca.

Karta Mudra: Czystość, Świeży i czysty.

Ten układ rąk łagodzi skurcze brzucha i pobudza pracę jelit. Piątki pozbądźcie się wszelkich urazów, negatywnej energii z przeszłości, bo tylko dzięki oczyszczeniu waszej duszy z brudu, pozwoli na radowanie się i cieszenie życiem. Jeżeli będziecie czyści  energetycznie, pozbędziecie się niepotrzebnie zalegającej ciężkiej energii, wtedy wasze życie stanie się jaśniejsze, bardziej przejrzyste.

Dla wibracji 6

Praca: Szóstki w pracy będą musieli dokonać jakiejś decyzji,  raczej dotyczącej spraw uczuciowych, niż zawodowych. Atmosfera podszyta romansem, energia przyciągania fizycznego, ale też walka, manipulacje i nieszczerość. Chcielibyście już dokonać wyboru i zakończyć ten proces, ale jakaś siła jeszcze na to nie pozwala.

Finanse: O finanse nie musicie się martwić, zapowiada się bez zmian. Waszą uwagę więcej przykuwają uczucia niż sprawy materialne. Niektórym szóstkom szykuje się wyjazd, podróż.

Uczucia: W uczuciach ciągła walka, rywalizacja i starania się, gdyż partner może nie być wierny i szybko znajdzie sobie inny obiekt zainteresowania. Kwiecień może być miesiącem burzliwej walki, kłótni i nieszczerości.

Zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się choroby zakaźne przenoszone drogą pokarmową, jak również przewlekłe choroby niedoleczone, stany zapalne. Także zaburzenia hormonalne, tarczyca.

Karta Mudra: Równowaga, Znakomicie opanowany.

Ta Mudra pozwala na odnalezienie spokoju i równowagi. Wykonując ten układ palców poradzicie sobie ze zmiennymi nastrojami, jak tez wzmocnicie zmysły, wątrobę, paznokcie, skórę. Szóstki wykorzystujcie swoje życie najlepiej jak potraficie i zachowajcie równowagę emocjonalną.

Dla wibracji 7

Praca: W pracy trzeba będzie wytężyć umysł, gdyż zapowiada się sporo pracy umysłowej i papierkowej. Dla zapewnienia sobie wyróżnienia, czy pochwały warto wykorzystać nadarzające się okazje, możliwości dodatkowych zleceń. Jednak niektóre siódemki zechcą w jakiś sposób wymigać się z tej okazji.

Finanse: W tej kwestii będzie stabilnie i bezpiecznie. Zechcecie wprowadzić nowe zmiany w waszych mieszkaniach, więc możliwość remontu, odnowienia, na co trzeba będzie przeznaczyć pewną sumkę, ale efekt będzie zadawalający.

Uczucia:  Wasze uczucia skierują się na zbudowanie własnego gniazdka, własnego domu, czy mieszkania i to jest pomyślny czas i energia, abyście zaczęli to realizować. Zróbcie coś trwałego, swojego, co w przyszłości będzie waszym azylem bezpieczeństwa.

Zdrowie: Zdrowotnie uważać na narządy podwójne, zaburzenia hormonalne, tarczycę.

Karta Mudra: Melancholia, Nie poddawaj się.

Układ dłoni tej Mudry pozwala na radzenie sobie z melancholią, przygnębieniem i depresją. Nie dajcie się siódemki takim smutnym nastrojom, nie poddawajcie się, a wykonujcie tą Mudrę w razie kryzysu.

Dla wibracji 8

Praca: To okres, gdzie dla niektórych ósemek problemy w pracy zakończą się i rozwiążą z możliwością odejścia i szukania nowych dróg rozwoju. Jednak to od was zależy czy wasze myśli wdrożycie w czyn i odważycie się pójść w nieznane, czy tylko zachowacie to w swojej duszy jako marzenie na przyszłość.

Finanse: Finansowo zawsze sobie radzicie, zadbacie o wasz dom, bliskich i poczucie bezpieczeństwa. Lubicie komfort, wygodę, ale tez umiecie na to zapracować. Jesteście zaradni i trzeźwo  patrzycie na świat. W kwietniu nie będziecie skąpić dla swojej rodziny, a postaracie się nie tylko o wykwintność, ale i prezenty.

Uczucia: Związki, które istnieją, ale tak właściwie mogą być powierzchowne, mało znaczące, bardziej z przyzwyczajenia, niż więzi uczuciowej. Coś by trzeba było zrobić z tą pustką i chłodem wobec partnera.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na alergie wziewne, które objawiają się kichaniem, katarem, powiększeniem węzłów chłonnych, złym samopoczuciem.

Karta Mudra: Energia, Zaczynaj!

Ta Mudra pozwoli Wam na zastrzyk energii w ciągu dnia. Wykonujcie ją przy otwartym oknie, najpierw pocierając obie dłonie i głośno zaklaskaj. Następnie wykonaj Mudrę wyciągając ramiona  do przodu, w górę, w dół w rytm oddechu.

Dla wibracji 9

Praca: W pracy dziewiątki będziecie samotnymi marzycielami i indywidualistami, ciągle żyjąc w swoim świecie marzeń. Trudno będzie wam  się  skupić na rzeczywistości i realiach i pogodzić pragnienia z działaniem. W pracy zgoda i pokój, nie pragniecie walki, wolicie samotnie spełniać swoje pragnienia. Sporo emocji, wyjazdów, ale  zadowolenie.

Finanse: Finansowo będzie stabilnie, powodzenie materialne i rozwój firmy, działalności  rodzinnej. W tym miesiącu skupicie się na zarabianiu i pragnieniu bogactwa i dostatku dla siebie i rodziny.

Uczucia: W uczuciach nie wygląda to już tak różowo, trzeba opanować swoje emocje i liczyć się ze słowami, gdyż przysporzy to większego konfliktu i narastającej wrogości. Wasza upartość i pokazywanie kto tu rządzi, nie doprowadzi do porozumienia, a raczej do większej przepaści i pustki.

Zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się choroby krwi spowodowane niedoborem żelaza, zaburzenia krążenia mózgowego, zawroty głowy.

Karta Mudra: Leczenie, Niech tak będzie.

Ten rodzaj Mudry pomoże w przypadkach wszelkiego rodzaju bólów, reumatyzmu, artretyzmu. Wyobraźcie sobie że jesteście pięknym kwiatem i otwórzcie się na kosmiczne światło i uniwersalną miłość, na siłę która przynosi uzdrowienie i radość.