Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop dla wibracji numerologicznych – listopad 2017

Horoskop dla wibracji numerologicznych – listopad 2017
Kumczo Kumczo 2017-11-06 00:00

Sprawdź co przyniesie Ci listopad 2017...

Dla wibracji 1

Praca: W pracy u jedynek szykuje się coś nowego. Poczujecie witalność i energię do działania. Jedynki szukające pracy otrzymają szansę jej znalezienia, więc wykorzystajcie wszystkie swoje zdolności, aby dobrze wypaść i pokazać się z jak najlepszej strony. Dla tych co mają stałą pracę pojawią się również nowe szanse korzystniejsze niż dotychczas.

Finanse: W finansach będzie stabilnie, korzyści płynące z obu stron tych co są w związkach. Poczynicie nowe przedsięwzięcia finansowe związane z rodziną, dziećmi, wyjazdami, domem.

Uczucia: To miesiąc pełen działania i czasami nerwowej, nieprzewidywalnej atmosfery. Czekają Was wyjazdy, rodzinne spotkania, odwiedziny kogoś dawno nie widzianego. Będzie namiętnie, czule, ale ciągle będziecie za czymś gonić, nie potrafiąc usiedzieć i skupić się na jednym celu.

Zdrowie: Jedynki na ogół cieszą się energią i dobrym zdrowiem, jednak uważajcie aby w tym miesiącu nie zamykać się zbytnio w czterech ścianach, nie izolować się od otoczenia i nie dopuszczać do siebie zbyt pesymistycznych myśli. Wasza energia może być chwiejna i emocje zmienne. Mogą wystąpić choroby spowodowane nieprawidłową budową ciała.

Przesłanie od Archanioła Michała: Napisz o swoich myślach i uczuciach.

Jedynki które są zagubione i niepewne w którym kierunku mają iść. Archanioł Michał proponuje abyście napisali na kartce papieru wszystko o czym myślicie i co czujecie. To pozwoli Wam na wgląd swoich pragnień i rozjaśni umysł w celu podjęcia odpowiednich kroków.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy może pojawić się atmosfera fałszu, manipulacji i nieszczerych informacji. Nie przynosi Wam ta praca zbytnich korzyści, ale nie umiecie sobie odpuścić i uwolnić się z tych więzów materialnych. Uważajcie i nie bierzcie zbyt dużo na swoje barki, bo tu ktoś chytry i przebiegły zechce Was wykorzystać, a to może odbić się na waszym zdrowiu.

Finanse: Nie widać poprawy, więc finanse bez zmian. Możecie otrzymać informację, wiadomość od kogoś kto jest w ciężkiej sytuacji i może być w potrzebie emocjonalnej i finansowej.

Uczucia: W uczuciach smutek emocjonalny. Możecie mieć problem z puszczaniem przeszłości i uczeniem się na własnych błędach. Gorzkie wspomnienia z przeszłości wciąż przeszkadzają w otworzeniu się na nowe. To straty nie tylko związkowe, ale i rodzinne, które trzymają was w tym stanie braku realizacji i żalu.

Zdrowie: Wasz stan zdrowotny zajmują emocje związane z rodziną, ich zdrowiem i strachem przed zmianami. Sytuacja i atmosfera wywieranej presji powoduje, że zaczynacie być zmęczeni, wasz kręgosłup zaczyna szwankować i żyjecie strachem przed zmianami, rozstaniami, które czujecie, że są nieuniknione.

Przesłanie od Archanioła Michała: Zrób rachunek sumienia.

Dla dwójek Archanioł Michał radzi zrobić sobie rachunek sumienia i przyznać się do swoich pragnień. W ten sposób będzie to zaczątkiem do pewnych ruchów w waszym życiu i zmian, których chcecie, a nie jesteście pewni, czy zasługujecie.

 

Dla wibracji 3

Praca: Trójeczki powinny odpocząć, wyciszyć swój napięty umysł, gdyż czeka Was miesiąc nieprzespanych nocy, negatywnego myślenia, depresji. Nie wszystko tak źle wygląda, to tylko wasze wyolbrzymianie i strach jaki Was ogarnia z powodu zaistniałej sytuacji w której się znajdziecie. Trzeba przeczekać ten okres bezsilności i chwilowego załamania, gdyż zamartwianie nie pomoże wyjść z tej sytuacji.

Finanse: To czas bierności i cierpliwego czekania. Kierujcie się intuicją i słuchajcie głosu wewnętrznego, który podpowie i pomoże w trudnych sprawach. Listopad będzie miesiącem poświęcenia się i oddania, dbania o dom, macierzyństwo. Wasza uwaga nie będzie skierowana na sprawy finansowe i zarabiania. Możecie tez zwrócić się o pomoc do matki, doradczyni duchowej.

Uczucia: W uczuciach może być tez nie najlepiej. Uważajcie na słowa, które mogą ranić i przeszyć aż do bólu i ciężko będzie to naprawić i zapomnieć. Możecie mieć uczucie porażki, zapowiada się jakaś pyskówka słowna nie tyle z partnerem co z działaniami innych ludzi i walką o coś. Dlatego unikać tych co Wam nie sprzyjają, lubią krytykować, plotkować. Uważajcie na swoje emocje, myśli i słowa.

Zdrowie: Problemy ze snem, nagły wybuch emocji, uczucie przyparcia do muru, działania w pośpiechu. Choroby krwi i krążenia.

Przesłanie od Archanioła Michała: Uhonoruj i zaufaj swoim uczuciom.

Trójeczki niech słuchają swoich uczuć i działają zgodnie z nimi. Mogą to być trudne do określenia uczucia, jednak są wasze z jakichś ważnych powodów. Nie wstydźcie się przyznać, że jesteście nieszczęśliwi, że jest wam źle w danej sytuacji. Zaufajcie sobie i wyrażajcie swoje emocje z miłością.

 

Dla wibracji 4

Praca: W pracy czwórki mogą mieć sytuację postawioną na ostrzu noża, trzeba będzie coś wyjaśnić, rozstrzygnąć czasami zrobić bolesne ciecia. Jednak praktyczne czwórki nie będziecie żyli złudzeniami i marzeniami, a wpadniecie na genialny pomysł i rozwiązanie. Wasza analiza i logiczne myślenie sprawi i doprowadzi do osiągnięcia sukcesu. Wszystko się wyjaśni i będzie po waszej myśli.

Finanse: W tym miesiącu sprawy finansowe pozostaną w kwestii marzeń i przeżyć wewnętrznych. Wasze oczekiwania o polepszeniu finansów pozostaną kwestią emocji, a nie działań. Możecie nie dać znać po sobie, że coś kuleje w tej kwestii i stać Was na wszystko, ale to kierowanie się emocjami, a nie rozsądkiem. Pomocny może okazać się mężczyzna wrażliwy na krzywdę innych.

Uczucia: W uczuciach będziecie odczuwali szczęście, radość i właściwy wybór, ale z drugiej strony taki też strach przed zmianami i wyjściem ze swojej skorupki. Czwórki jesteście nieufne, zamknięte i ostrożne i to powoduje że boicie się wyrazić i okazać to co czujecie i otworzyć na świat i ludzi. To może być miesiąc gdzie nagle trzeba będzie dokonać rozstrzygnięć i przejrzeć na oczy jeśli chcecie być szczęśliwi. Trzeba będzie zachować się powściągliwie i dostosować do sytuacji wymagających poważnych zmian. Uważajcie na swoją władczość, upór i egoistyczne podejście.

Zdrowie: Problemy z kończynami dolnymi. Żylaki, choroby zakrzepowe, stany zapalne, grzybice.

Przesłanie od Archanioła Michała: Ty i Ci których kochasz jesteście bezpieczni.

Piękne przesłanie mówiące, że możecie czwóreczki być spokojni o siebie i tych których kochacie. Archanioł Michał wraz z innymi aniołami zadba o bezpieczeństwo wasze, rodziny i przyjaciół. To jest bezpieczeństwo w każdej dziedzinie życia, a więc materialne, finansowe, uczuciowe, zdrowotne. Nie zamartwiajcie się a módlcie o to czego pragniecie.

 

Dla wibracji 5

Praca: Piątki w listopadzie będą miały możliwość dokonania wyboru jednej z opcji polepszenia sobie warunków i sytuacji w pracy. Pojawi się coś nowego, nowa szansa lepszej pracy i zarobków, gdzie będziecie musieli dokonać wyboru. To jednak nie będzie takie proste,gdyż znajdziecie się w sytuacji z której nie będziecie widzieli wyjścia i natłok myśli i niezdecydowanie doprowadzi do wewnętrznego rozdarcia. Mogą powstać przeszkody z których nie wiadomo jak wybrnąć.

Finanse: Finansowo będzie stabilnie, przypływ gotówki z instytucji z którą jesteście związani, a także pomoc osób, którzy dadzą Wam zarobić. Możecie liczyć na partnera, ojca, mężczyznę, który jest ustabilizowany finansowo i pomoże w inwestycjach i interesach finansowych.

Uczucia: Partner, który dobrze sobie radzi w świecie interesów i zna wartość pieniądza, tak że możecie na nim polegać. Bardziej zajmiecie się sprawami finansowymi, materialnymi niż uczuciami. Połączy Was wspólny cel, ale też i korzyści jakie możecie uzyskać. Namiętność z wyrachowaniem.

Zdrowie: Mogą wystąpić problemy hematologiczne związane z krzepliwością krwi.

Przesłanie od Archanioła Michała: Pozytywne myślenie przynosi pozytywne rezultaty.

Piątkom Archanioł Michał radzi skupić się na pozytywnym myśleniu. Jakie myśli wysyłasz taką energię przyciągasz. Pozytywne i optymistyczne myśli przyciągną pozytywną energię rozwiązania problemów i tego co pragniecie. Unikajcie obwiniania siebie i innych, a skupcie się na rozwiązaniu problemu. Pozwólcie sobie odejść od niezdrowej sytuacji, czy relacji i nie noście ciężaru innych.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy szóstki doznają hojności. To miesiąc, gdzie zostaniecie obdarowani czy to w sposób finansowy, czy doznacie wsparcia duchowego. Możecie zostać docenieni i przełożeni mając szczodre serce wyróżnią wasze starania w postaci premii, nagrody, dodatkowego wynagrodzenia.

Finanse: Będzie stabilnie, jednak wasza uwaga nie będzie skierowana na zarabianie, a na emocje, które Wami targają z powodu niepowodzenia uczuciowego. Uważajcie na romanse w pracy, które nie przyniosą wam zadowolenia. Możecie się stać apatyczni, obojętni na wszystko, nieobecni duchem, gdzieś daleko zamyśleni.

Uczucia: W tym miesiącu w uczuciach dostosujecie się do partnera i sytuacji. Zachowacie umiar i powściągliwość emocjonalną. Zaakceptujecie swój los i nie będziecie użalać się na przeciwności. Będziecie robili to co uznacie za stosowne i konieczne w danej sytuacji. Zachowacie spokój, opanowanie i rozwagę.

Zdrowie: Dolegliwości górnych dróg oddechowych, problemy z kończynami dolnymi.

Przesłanie od Archanioła Michała: Niewinność

Szóstki niech zwrócą się z prośba do Archanioła Michała, aby pomógł wam wybaczyć sobie samemu i pozbyć się poczucia winy. Emocje te trzymają was nie mogąc zaznać wewnętrznego spokoju. Uwolnijcie tę trująca energię, aby zaznać spokoju ducha. Skupcie się na pozytywnych ludzkich stronach, zamiast wytykać ich błędy.

 

Dla wibracji 7

Praca: Siódemki w listopadzie mogą mieć dylemat rozdarcia wewnętrznego, jak pogodzić ze sobą dwa różne stanowiska, lub dwie różne prace. Z jednej strony chęć zysku, z drugiej sprzeczne pragnienia i potrzeby. Praca na dwa etaty, którą macie, lub się pojawi i czeka Was podjęcie ważnej decyzji czy nadal chcecie to kontynuować.

Finanse: Pojawi się dobra okazja do zarobienia pieniędzy, nowa oferta pracy, lub podwyżka. Otrzymacie pomyślne wiadomości dotyczące nowego przedsięwzięcia, będziecie dobrze zarządzać waszymi finansami. Możliwość kursów, szkoleń, pogłębianie wiedzy, życie zgodne z pasją i zainteresowaniami.

Uczucia: Dla pań wolnych, może pojawić się mężczyzna dojrzały, odpowiedzialny, o silnej osobowości cieszący się szacunkiem i uznaniem. W związkach to Wy trzymacie pieczę, sprawujecie kontrolę i podejmujecie decyzje, uważajcie jednak na swoje słowa i zbytnią surowość i chłód. Niektóre siódemki mogą być też zależne od wymagającego ojca, który narzuca swoje zdanie, kontroluje dzieci nawet dorosłe i nie pozwala żyć według innych zasad, niż te które on wyznaczył. W uczuciach stabilnie i bezpiecznie, aczkolwiek bez fajerwerków, codzienna rutyna.

Zdrowie: Mogą wystąpić problemy ze stopami, uważać na zaburzenia emocjonalne. Problemy zdrowotne w obrębie głowy, oczy, nos, szczęki.

Przesłanie od Archanioła Michała: Poczucie humoru

Siódemkom Archanioł Michał radzi pamiętać o tym, że śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Dla poprawienia humoru obejrzyjcie dobry film, komedię, kabaret, nauczcie się dowcipów. Humor pozwala ludziom na porzucenie obrazy, dlatego miłość może uleczyć dana sytuację, lub relację.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy stabilnie, aczkolwiek możecie odczuć pewne ograniczenia, bariery które nie da się przeskoczyć i trzeba zachować rozsądek i dystans, wstrzymać się z pewnymi działaniami. Zaznacza się potrzeba odpoczynku, zmniejszenia i ograniczenia zajęć. Listopad okaże się codziennymi rutynowymi zajęciami, ze zwróceniem uwagi na swoje zdrowie, co oznacza, że ósemki macie spowolnieć i zacząć myśleć o odpoczynku.

Finanse:  Możecie otrzymać pomoc od kobiety. W listopadzie zadbacie o dom i rodzinę, jesteście czułe, opiekuńcze i poprowadzicie dom na wysokim poziomie. Będziecie cieszyć się dobrobytem i pięknem. Możliwe że zechcecie coś zmienić w swoim domu, dokupić potrzebne rzeczy, które zmienią wygląd mieszkania. Sprawicie także sobie i innym prezenty, gdyż potraficie być hojni i sprawiać innym przyjemność.

Uczucia: W uczuciach będziecie kierowali się bardziej rozsądkiem, niż uczuciami. Wasz partner może okazać się zbyt chłodny, przywdzieje lodowaty pancerz i trudno będzie trafić do jego uczuć. Dla niego ważne są słowa i czyny, pomimo, że w środku jest wrażliwy, to nie potrafi okazywać uczuć. Związki bardziej z wyrachowania i przyzwyczajenia niż ukierunkowane na miłość.

Zdrowie: Choroby wrodzone układu krążenia, układ hormonalny, oddechowy, dolegliwości układu nerwowego.

Przesłanie od Archanioła Michała: Wybacz samemu sobie nie zrobiłeś nic złego.

Ósemki myście i mówcie o sobie z miłością i przestańcie wspominać przeszłość. Nie obwiniajcie się za coś co stało się w przeszłości. Robiliście wówczas wszystko co mogliście. Pobłogosławcie tych na których jesteś zły, aby uleczyć siebie i sytuację.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki w listopadzie czeka przełamanie złej passy i uwolnienie się od stagnacji, trosk i niepowodzeń. Nastąpi zwrot w pozytywnym kierunku, czy to zmiany pracy, stanowiska, nowych propozycji, możliwości pozwalających na spełnienie swoich pragnień. Sprzyjający czas, okres radości, optymistycznego nastawienia, pozytywnych, życzliwych ludzi. Spodziewajcie się nowych osiągnięć i zmian w karierze.

Finanse: Będziecie dążyli do osiągnięcia swojego celu, zysków i pomnożenia swojego konta. Czeka Was miesiąc dosyć intensywny i ruchliwy, pełen wyjazdów, rozjazdów, może wam brakować czasu dla siebie. Dynamiczny i aktywny okres, sporo informacji, spraw do załatwienia, rozmów.

Uczucia: W stałych związkach będziecie związani wspólnym celem, lub pracą przez co poczujecie się wzajemnie sobie potrzebni. Związek oparty na wzajemnej fascynacji o podłożu seksualnym. Lubicie być w centrum zainteresowania. Dla tych co szukają partnera pojawi się ktoś, kto was oczaruje, dosyć pewny siebie, komunikatywny. Jednak to zdobywca serca, który intelektualnie podchodzi do uczuć, dużo obiecuje, ale gorzej z realizacją tych obietnic.

Zdrowie: Choroby dziedziczne jak cukrzyca, krążeniowe, problemy dermatologiczne, nerwobóle.

Przesłanie od Archanioła Michała: Zdystansuj się do swojej sytuacji

Poproście o oczyszczenie waszej energii. Archanioł Michał prosi Was dziewiątki o zdystansowanie się do otaczających emocji. Nie bierzcie do siebie argumentów innych ludzi i pozwólcie im iść swoim torem. Pozwólcie sobie odejść od niezdrowej sytuacji, czy relacji i nie noście ciężaru innych.