Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop dla Wagi od kart Tarota

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Jur Popiel

Jur Popiel

niedostępny
Horoskop dla Wagi od kart Tarota
Jur Popiel Jur Popiel 2019-09-23 12:53

Horoskop od kart Tarota dla zodiakalnych wag na czas obserwowania słońca w tym znaku, czyli 23.08-22.10.2019.

Jak powiedział Eurypides: „Mądrym jest ten, który wie, kiedy zachować spokój” – to przesłanie winno stanowić credo dla wszystkich wag w tym okresie.

Sfera osobowości - Król Mieczy
W tym czasie warto unikać surowych osądów swojego otoczenia, bo granica między przywództwem a tyranią jest bardzo cienka. Ten okres może wzmocnić skłonność Wag do popadania w skrajności, w wyniku których może dojść do konfliktów w obszarze szeroko pojętych relacji międzyludzkich.

Sfera pragnień - Arcykapłanka
Odnalezienie wewnętrznego spokoju i zanurzenie się w błogiej ciszy. Napięcia w sferze osobowości spowodują potrzebę wejścia w sobie celem odnalezienia głębszej duchowości. To pragnienie jest czymś, czemu jak najbardziej należy ulec, albowiem konsultacja z samym sobą na płaszczyźnie duchowej to klucz lepszej samokontroli.

Sfera rozwiązań - Rycerz Buław
Osoby noszące się z myślą zmiany miejsca zamieszkania lub pracy mają teraz ku temu wspaniałą sposobność. Z kolej ci, którzy nie planują aż tak gruntownych zmian - powinny pomyśleć o choćby krótkim wyjedzie, by móc na nowo poznać siebie, co z pewnością ostudzi zagrożenia czyhające w sferze osobowości i ułatwi dostęp do spełniania sfery pragnień.