Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop dla Skorpiona

Horoskop dla Skorpiona
Jur Popiel Jur Popiel 2019-11-06 15:07

Horoskop od kart Tarota dla zodiakalnych skorpionów na czas obserwowania słońca w tym znaku, czyli 23.10-22.11.2019 r.

Henry David Thoreau w „Jądrze ciemności” zawarł mglistą myśl: „żyjemy tak jak śnimy – samotnie” ów słowa powinny przeanalizować wszystkie Skorpiony w tym okresie.

Strefa osobowości – Piątka Mieczy
W tym czasie dla Skorpionów najlepiej by było powstrzymać swoją wojowniczą naturę, albowiem ryzyko porażki jest bardzo duże, a ów może dodatkowo pociągnąć za sobą publiczną kompromitację. Nawet ewentualna wygrana jawi się jako pyrrusowe zwycięstwo, zatem warto dostrzec pozytywne aspekty pokojowego nastawienia.

Strefa pragnień – Dziesiątka Pucharów
Biorąc na wzgląd specyfikę charaktery Skorpionów ich wycofanie z rywalizacji niemal zawsze oznacza samotność, której niekiedy podświadomie pragną. Ten czas jest najlepszy na długie samotne spacery celem odnalezienia zaburzonej harmonii dzięki, której Skorpiony będą w stanie osiągnąć doskonały nastrój, który szybko pobudzi ich altruistyczne odruchy.

Strefa rozwiązań – Piątka Pucharów
Samotność ma tę zaletę, iż jest najlepszym czasem na rozliczenie się ze sobą, gdyż towarzyszący jej smutek pomaga wyzwolić pokorę, która szczególnie Skorpionom przychodzi z niebywałym trudem, a więc ten okres jest najlepszy na to, by pogodzić się w końcu ze stratami z przeszłości i raz jeszcze zacząć wszystko od nowa.