Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop biznesowy - lipiec 2019

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop biznesowy - lipiec 2019
Vera Vera 2019-06-28 14:27

Lipiec przywita nas polami złotych zbóż, kąkolami, chabrami i makami. Będziemy cieszyć się wakacjami i słodkim dolce farniente.

Pozostaniemy przez większość miesiąca pod wpływem rodzinnego i wrażliwego Raka, który ma niestabilny, emocjonalny charakter, gotowy do cofnięcia się przed wszelką konfrontacją. Będziemy pod szczególnym wpływem Księżyca - władcy znaku Raka, udzielającego nam zmiennej i emocjonalnej natury.

1 lipiec – poniedziałek

Słońce w znaku Raka, Księżyc w Bliźniętach w opozycji do Jowisza oraz kwadratura do Neptuna spowolnią aktywność i chęć działania. Mimo poniedziałku nie zrealizujemy wszystkich planów. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Wenus spowoduje chęć do rozmyślań, spotkań z ukochaną osobą, wspomnień czy towarzyskich rozmów.

 

2 lipiec – wtorek

Szczególny pod względem astrologicznym dzień – NÓW czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem w znaku Raka oraz całkowite zaćmienie Słońca a także przejście Marsa w znak Lwa, spowodują większe napięcie i chęć realizacji na wielu płaszczyznach. Odczujemy większą potrzebę działania i wyczynów sportowych. Nasze emocje będą na pokaz ale w pozytywnym sensie.

Wieczorne zaćmienie Słońca nie będzie u nas widoczne ale może wywołać zamieszanie i poddenerwowanie. Na pewno spowoduje chęć do zmian w planach na najbliższy czas.

 

3 lipiec – środa

Trudny dzień – odczuwalne wczorajsze zaćmienie Słońca oraz opozycja Księżyca z Saturnem i Plutonem spowodują osłabienie refleksu, brak właściwych wniosków, rozleniwienie i ogólną niechęć do pracy. Wieczorem przejście Wenus w znak Raka zbliży nas do rodziny i spraw z nią związanych.

 

4 lipiec – czwartek

Przejście Księżyca w znak Lwa oraz koniunkcja z Marsem i Merkurym a także kwadratura Księżyca do Urana spowodują wybuchy negatywnej energii i chęć do działania ponad wszystko. W pracy nastąpi ożywienie i chęć do poganiania współpracowników. Relacje z otoczeniem i rodziną mogą być gwałtowne. Uważajmy na słowa.

 

5 lipiec – piątek

Zmiana nastroju, dobry, miły dzień. Trygon Księżyca z Jowiszem sprzyjać będzie realizowaniu nawet najtrudniejszych spraw, relacje z bliskimi poprawią się a nadzieja na miły lipcowy weekend nieść nas będzie lekko w ciągu dnia pracy.

 

6 lipiec – sobota

Dalszy ciąg miłej aury. Księżyc w znaku Panny, w trygonie do Wenus i Urana wróży dobry nastrój i pogodę ducha. Łatwo będziemy wydawać pieniądze, kupować zupełnie niepotrzebne przedmioty, bawić się z dziećmi, spotykać na grillach czy w pubach, wyjeżdżać na wycieczki. Na pewno nie będziemy się nudzić i odetchniemy od obowiązków.

 

7 lipiec – niedziela

Kontynuacja miłego nastroju. Koniunkcja Księżyca do Słońca oraz łagodne aspekty Księżyca do Saturna i Plutona przyniosą rozleniwienie, niechęć do jakichkolwiek fizycznych prac,brak aktywności intelektualnej. Organizujmy sobie wolny czas w zgodzie z naszymi odczuciami i uznaniem.

 

8 lipiec – poniedziałek

Wielość pozytywnych aspektów spowoduje, że mimo poniedziałku z chęcią przystąpimy do pracy. Księżyc w Wadze w sekstylu do Marsa i Merkurego wspomoże nasze działania, doda energii i polotu. Efekty pracy intelektualnej okażą się bardzo korzystne.

 

9 lipiec – wtorek

Zmiana nastroju. Po kilku bardzo korzystnych dniach dzień nie okaże się miły i obfitujący w pozytywne zdarzenia. Kwadratury Księżyca do Słońca, Saturna i Plutona oraz koniunkcja Merkurego z Marsem czy opozycja Słońca do Saturna przyniosą zmęczenie, irytację, brak wiary w działania, nagromadzenie spraw i huśtawkę emocjonalną. Wszystko to obniży efektywność zawodową, przyniesie rozczarowanie i złe relacje z pracownikami, przyjaciółmi, rodziną. Należy unikać konfliktów i ograniczyć ekspresję do minimum.

 

10 lipiec – środa

Kolejny zły dzień. Godziny przedpołudniowe okażą się niekorzystne dla załatwiania ważniejszych spraw. Spowodowane to będzie kwadraturą Księżyca do Plutona, Marsa i opozycją do Urana. Dodatkowo wejście Księżyca w znak Skorpiona nie złagodzi złych tranzytów. Dominować będzie chęć władzy za wszelką cenę, zazdrość, zaborczość, manipulowanie innymi.

 

11 lipiec – czwartek

W dniu dzisiejszym różnorodność tranzytów spowoduje chęć do zwolnienia obrotów. Księżyc w trygonie do Wenus, Słońce w trygonie do Plutona, Księżyc w sekstylu do Saturna to tranzyty wywołujące wyciszenie i chęć odpoczynku natomiast kwadratura Marsa do Urana wyzwoli w nas energię do szybkich, gwałtownych działań, nerwowości, chęci odwetu, wybuchów złości. Trudno będzie pogodzić te dwie jakże różne energie.

Jak widać aura dość zawiła, zmusza nas do rezerwy i rozwagi we wszystkich poczynaniach.

 

12 lipiec – piątek

Jak przystało na piątek dość relaksująca atmosfera. Dobry nastrój zapewni nam wejście Księżyca do znaku optymistycznego Strzelca oraz dobroczynne aspekty Księżyca z Plutonem i Merkurym. Aspekty te spowodują pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników oraz chęć do spotkań towarzyskich i oddania się wieczornym dyskusjom po świt.

 

13 lipiec – sobota

Wspaniały dzień. Księżyc w trygonie do Marsa oraz w koniunkcji do Jowisza w znaku Strzelca spowodują, że nasze plany nabiorą rozmachu a marzenia zaczną się realizować. Wyjedziemy na piękną wycieczkę, poznamy intrygującego towarzysza podróży, spędzimy wieczór na zabawie z przyjaciółmi, odpoczniemy przy grillu czy ognisku, spotkamy się z bliską sercu osobą.

 

14 lipiec – niedziela

Silna opozycja Słońca do Plutona wpłynie na całokształt dzisiejszego dnia i spowoduje napięcie, słabą kondycję, odsypianie wczorajszej zabawy. Imprezy mogą się nie udać, można nabawić się kontuzji czy rozstroju żołądka.

Nie lekceważmy sygnałów płynących z ciała, intuicji i duszy. Uważajmy na prowokacyjne zachowania.

 

15 lipiec – poniedziałek

Udany dzień. Razem z wejściem Księżyca w znak poważnego i pracowitego Saturna i my przystąpimy do pracy z założeniem jak największego wykorzystania potencjału Saturna. Uda nam się rozwikłać kilka problemów, załatwimy kilka zaległych spraw, wciągniemy się w wir obowiązków. Dodatkowo Księżyc w trygonie do Urana spowoduje, że wszystko będzie szło sprawnie i szybko.

 

16 lipiec – wtorek

Pełnia w znaku Koziorożca oraz częściowe zaćmienie Księżyca spowodują że nastroje siądą a dzień będzie trudny i pełen sprzeczności. Opozycja Księżyca z Wenus oraz koniunkcja z Saturnem spowoduje rozdrażnienie, irytację, słowną przepychankę. Trudno będzie o skupienie uwagi, racjonalne myślenie. W pracy bez szczególnych osiągnięć i błyskotliwych pomysłów. Unikajmy niepotrzebnych konfliktów, załatwiajmy tylko to co konieczne.

 

17 lipiec – środa

Przejście Księżyca do znaku Wodnika zmieni nasze wczorajsze nastawienie do ludzi i obowiązków na bardziej pozytywne ale złoczynne tranzyty – opozycja Wenus do Saturna i Merkurego oraz kwadratura do Urana – nie pozwolą nam cieszyć się miłym dniem. Na wierzch wyjdą stare zaszłości, odezwie się zapomniany klient, nie załatwimy w urzędzie tego co planowaliśmy a nasze związki rodzinne i partnerskie okażą się do radykalnej poprawki.

 

18 lipiec – czwartek

Księżyc w opozycji do Marsa w sekstylu do Jowisza oraz Wenus w trygonie do Neptuna spowodują wiele napięć, szczególnie w relacjach uczuciowych. Dzień będzie obfitował w spadki nastrojów, optymizm będzie mieszał się z pesymizmem, nasza wiara w ludzi i relacje będzie zmienna. Praca nie do końca będzie nas satysfakcjonowała, będziemy mieli myśli zaprzątnięte innymi sprawami.

 

19 lipiec – piątek

Sympatyczny dzień. Nastrój miłego piątku stworzy Merkury wchodzący w znak Raka oraz Księżyc przechodzący w znak Ryb. Praca zejdzie na drugi plan. Energia taka, przy braku innych tranzytów, spowoduje nasze uwrażliwienie na sprawy rodzinne, na wspomnienia, marzenia, poprawę relacji partnerskich. Znakomity dzień na rozpoczęcie urlopu czy wyjazd na wycieczkę.

 

20 lipiec – sobota

Tylko jeden tranzyt – pozytywny sekstyl Księżyca do Urana, spowoduje, że dzień będzie bardzo miły, odprężający, pełen pozytywnych odczuć, miłych wycieczek, zwiedzania zabytków, zabaw z dziećmi. Nasze wszystkie plany będą się realizować się bezproblemowo, odpoczniemy i „naładujemy akumulatory”.

 

21 lipiec – niedziela

Zmiana aury. Ta niedziela nie będzie najmilszym dniem w ciągu aktualnego lata. Dużo różnorodnych i silnych tranzytów o pozytywnym jak i negatywnym oddźwięku spowoduje zamieszanie jak i ostre pogorszenie relacji partnerskich, towarzyskich czy uczuciowych. Musimy liczyć się z poważnymi konfliktami, które mogą zaowocować rozstaniem. Na szczęście będą tez pozytywne aspekty, które pozwolą nieco złagodzić napięcia. Nie dajmy się sprowokować.

 

22 lipiec – poniedziałek

Poprawa aury dnia. Dzień pod wpływem trygonu Księżyca do Merkurego przyniesie bardziej korzystną komunikację miedzy współpracownikami, kontrahentami, klientami jak i w relacjach uczuciowych czy partnerskich. Praca będzie szła wartkim tokiem, uda się załatwić wszystkie zaległe telefony, wysłać pisma, załatwić ponaglenia. Księżyc wkraczając w znak Barana na kolejne dwa dni, doda nam energii i wzmocni motywację i chęć do działania.

 

23 lipiec – wtorek

Słońce na miesiąc wkracza w znak Lwa, zapowiadając korzystne zmiany dla urodzonych w znaku Lwa oraz dla Baranów i Strzelców.

Lew łączy płonący entuzjazm ognia z silną ekspresją stałej natury. Ludzie mający Słońce w znaku Lwa mają wewnętrzną potrzebę bycia w centrum uwagi. Są twórczy, dumni, zdecydowani i dramatyczni, entuzjastyczni, ekspansywni ale i snobistyczni, nietolerancyjni, pompatyczni, zazdrośni, nastawieni na karierę.

W dniu dzisiejszym trygon Księżyca z Marsem i Jowiszem spowoduje miłą aurę, w której przeważać będzie chęć sportowej rywalizacji i aktywności, pasji i zainteresowań.

 

24 lipiec – środa

Zmiana aury dnia. Wysyp kwadratur spowoduje kłopoty w realizacji planów. Odczuwać będziemy zniechęcenie, znużenie, irytację, brak chęci do pracy. Dopiero wieczorem przejście Księżyca w znak Byka zmieni nastawienie, emocje się wyciszą, wnosząc stabilizację, spokój, i równowagę wewnętrzną.

 

25 lipiec – czwartek

Kolejna zmiana aury dnia, tym razem na bardziej korzystną. Koniunkcja Księżyca z Uranem oraz trygon Marsa do Jowisza, jak również koniunkcja Merkurego do Wenus, spowodują poprawę relacji, szczególnie w partnerstwie i związkach. Dzień upłynie w atmosferze chęci do zmian, aktywnego napięcia i pozytywnych działań w miejscu pracy. Osiągniemy imponujące wyniki i spektakularne rezultaty.

 

26 lipiec – piątek

Już na początku dnia kwadratura Księżyca do Marsa podniesie nam ciśnienie i spowoduje nerwową atmosferę, utrzymując nas w napięciu przez większość dnia. Dopiero po południu wyciszymy emocje dzięki sympatycznym aspektom Księżyca z Saturnem, Neptunem, Plutonem i Merkurym.

 

27 lipiec – sobota

Znakomite rozpoczęcie weekendu. Dobry nastrój spowodowany będzie przyjaznymi tranzytami Księżyca z Wenus i Słońcem. Poczujemy chęć na przeżycie nowej przygody, nasza samoocena wzrośnie. W dniu tym nastąpi też przejście Księżyca do znaku Bliźniąt, co spowoduje, że nasze kontakty interpersonalne poprawią się, odczujemy potrzebę dawno odkładanego telefonu czy wysłania informacji np.o mijających wakacjach. Miły, sympatyczny dzień.

 

28 lipiec – niedziela

Przejście Wenus do znaku Lwa oraz sekstyl Księżyca do Marsa spowodują, że będzie to idealny dzień wakacji czy urlopu. Sympatyczna aura dnia sprzyjać będzie rozrywce, sportom, wyjazdom, spacerom, plażowaniu, wspinaczce, żeglowaniu. Każdy zajmie się tym co lubi najbardziej.

 

29 lipiec – poniedziałek

Dzień bez tranzytów ale przejście Księżyca w znak Raka pomoże odbudować relacje rodzinne, zachęci także do rozmów, skłoni do szukania porozumienia także w sferze zawodowej. Ciepły, miły, układny dzień.

 

30 lipiec – wtorek

Dzień pełen wyzwań i trudności. Szczególnie odczujemy to w pracy. Kwadratura Słońca z Uranem oraz opozycja Księżyca do Saturna, sprawią, że wykonane podsumowanie finansowe nie będzie dla nas korzystne a sprawy będą nie do załatwienia. Mogą piętrzyć się trudności, możemy być niespokojni, podminowani, źli na cały świat. Podejdźmy do tego spokojnie, nie wpadajmy w panikę. Atmosfera w najbliższych dniach poprawi się.

 

31 lipiec – środa

Koniunkcja Księżyca z Merkurym i Wenus oraz wejście Księżyca w znak Lwa zapewnią nam przypływ pozytywnej energii, optymizmu, wszelkiej nadziei. Sprawy związane z pracą zaczną iść po naszej myśli, a finanse poprawiać. Uda się załatwić wszystkie zaległe sprawy. Miły, radosny dzień.

 

Życzę wszelkiej pomyślności i realizacji planów a także udanego wakacyjnego wypoczynku.