Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 11.11 - 17.11.19

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 11.11 - 17.11.19
Vera Vera 2019-11-11 14:57

Sprawdź jaki będzie tydzień w biznesie...

11 Listopad – poniedziałek, Święto Niepodległości

Przejście Księżyca do znaku Byka przyniesie spokój i opanowanie. Zaznaczy się silna potrzeba zabezpieczenia materialnego. Dobry okres do miłego spędzania czasu, przyjemności zmysłowych, uczestniczenia w wycieczkach poza miasto, przyjęciach, bankietach. Koniunkcja Księżyca z Uranem pobudzi nas intelektualnie.

 

12 Listopad – wtorek

Pełnia w znaku Byka i wielość różnorodnych tranzytów zachęcą nas do zabrania się za pracę i przełamanie weekendowego spokoju. Nastroje jednakże będą się wahać, umysł może nas zawodzić, ciężko będzie się skupić na pracy. Dopiero wieczorem sekstyl Marsa z Jowiszem doda energii i spowoduje chęć udziału w zajęciach sportowych.

 

13 Listopad – środa

Znakomita aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Bliźniąt doda energii wszelkim działaniom intelektualnym. Rządzący Bliźniętami Merkury dopomoże w komunikowaniu się a doskonałe aspekty Merkurego z Saturnem i Neptunem a także Słońca z Plutonem zadziałają na nas pobudzająco. To znakomity dzień na interesy, rozmowy biznesowe, kwalifikacyjne, egzaminy, negocjacje czy handlowe transakcje.

 

14 Listopad – czwartek

Opozycja Księżyca do Wenus, kwadratura do Neptuna oraz kwadratura Wenus do Neptuna spowodują rozleniwienie a efektywność w pracy będzie znikoma. Ogólne zniechęcenie, zmęczenie, znużenie towarzyszyć będą nam przez cały dzień. Wszelkie wyjazdy lepiej odłożyć na później, podobnie jak pertraktacje, podpisywanie kontraktów i innych ważnych dokumentów. Zajmijmy się tym co lubimy najbardziej, nie bierzmy pragnień za rzeczywistość.

 

15 Listopad – piątek

Przyjemny, spokojny, miły dzień. Opozycja Księżyca do Jowisza oraz trygon z Marsem spowodują przypływ energii i sił fizycznych. Księżyc przechodząc do znaku Raka wniesie dobry humor i chęć romantycznych spotkań. Również w pracy wiele optymizmu i pozytywnych działań. Dobra pora na rodzinne i jubileuszowe uroczystości, składanie wizyt, egzaminy, obrony prac.

 

16 Listopad – sobota

Początek weekendu to spokój, relaks i odprężenie a to za sprawą sekstylu Księżyca do Urana oraz trygonów do Merkurego i Neptuna. Udadzą się towarzyskie spotkania, wycieczki, kolacje z przyjaciółmi. Dopiero wieczorem opozycja Księżyca do Saturna spowoduje spadek formy, przypomną się stare dolegliwości, możemy być senni i zmęczeni.

 

17 Listopad – niedziela

Dzień pełen zmieniających się nastrojów – opozycja Księżyca do Plutona spowoduje trudności w komunikowaniu się, zamykanie na argumenty, nieliczenie się z uczuciami i emocjami innych. Około południa Księżyc tworząc trygon ze Słońcem poprawi nastroje, jednakże wieczorem, tworząc kwadraturę z Marsem znów obciąży nasze nerwy dawką negatywnej i bojowej energii.