Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 01.12 - 08.12.19

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 01.12 - 08.12.19
Vera Vera 2019-12-02 14:59

Grudzień to miesiąc pełen tradycji, refleksji, światełek na choince, kolęd, prezentów, ale. .... także działań zawodowych, biznesowych czy ekonomicznych, kończących rok.

Przez większość miesiąca będziemy pod oddziaływaniem Słońca w znaku Strzelca, którym rządzi ekspansywny Jowisz, niosąc odkrywanie nowych możliwości, tolerancję, idealizm, aspiracje, prawo, etykę. Strzelec jest znakiem nauki, nadziei, wolności, przygody, sportu i dalekich podróży. Władająca nim planeta Jowisz sprzyja wykorzystywaniu życiowych szans i jest opiekunem osób, które działają dla dobra innych.

1 grudzień – niedziela

Kwadratura Księżyca z Uranem i Marsem zepsuje niedzielny nastrój. To niepomyślny czas na prace związane z mechaniką, nowymi technologiami, rzemiosłem, podróżami.

Wieczorem wróci dobry nastrój a to za przyczyną sekstylu Księżyca do Słońca.

 

2 grudzień – poniedziałek

Jowisz, planeta szczęścia, wkracza w znak Koziorożca co przyczyni się do szukania wartości trwałych i stabilnych. Postawimy na konkretne działania i przedsięwzięcia, dzięki którym zbudujemy finansową równowagę. Jowiszowa energia pchnie nas naprzód.

 

3 grudzień – wtorek

Bardzo dobra aura dnia. Sprawy będą szły zgodnie z naszymi oczekiwaniami i planami a to za przyczyną przejścia Księżyca w znak Ryb, sekstylom Księżyca do Jowisza i Urana oraz sekstylowi Wenus do Marsa. Pozwolą one realizować ważne cele i przedsięwzięcia bez pospiechu, czy stresu. Nasze relacje z klientami czy współpracownikami będą sympatyczne, ciepłe i serdeczne.

 

4 grudzień – środa

Dzień pełen różnorakich tranzytów a więc i różnorakich nastrojów. Trudno będzie pogodzić potrzeby duchowe z realiami dnia codziennego. Będziemy zmuszeni lawirować między świadomością a podświadomością. Przyczynią się do tego aspekty Księżyca - trygon Księżyca do Marsa, sekstyl do Wenus i Saturna, kwadratura do Słońca, koniunkcja do Neptuna. Wszystko to sprawi, że uda nam się stworzyć sympatyczne relacje z bliskimi i współpracownikami, osiągniemy wyznaczone cele a dzień zaliczymy do udanych.

 

5 grudzień – czwartek

Miły dzień – przyjazne aspekty Księżyca z Plutonem i Merkurym sprzyjać będą przedsięwzięciom finansowym, planowaniu i organizacji pracy, a także działań umysłowych, naukowych, literackich, interesów, handlu, podpisywaniu umów, podróży.

 

6 grudzień – piątek, Mikołajki

Miły dzień, pełen prezentów i życzeń. Jedyny dzisiejszy tranzyt - kwadratura Księżyca do Wenus nie spowoduje obfitości podarunków, mogą nawet wydawać się nam nie do końca trafione ale dzień pracy okaże się pomyślny a my usatysfakcjonowani. Z pewnością przyczyni się do tego pobyt Księżyca w znaku Brana.

 

7 grudzień – sobota

Weekend pełen odrabiania zaległości i pracy. Księżyc w kwadraturze do Saturna i Plutona wprowadzi napięcie, zdenerwowanie, zamieszanie. Dzień niepomyślny dla spraw związanych ze zdrowiem, karierą, interesami, przemysłem budowlanym oraz dla kupna i sprzedaży nieruchomości. Nie działajmy pochopnie.

 

8 grudzień – niedziela

Dzień zamieszania, bałaganu, chaosu. Kwadratura Słońca z Neptunem przyniesie trudności z odbiorem rzeczywistości, kłopoty z porozumieniem się, krytyczny odbiór sztuki. Po południu atmosfera poprawi się a to za przyczyną pomyślnych aspektów Księżyca, niosących miłosny nastrój, rodzinne spotkania, dobra kuchnię.