Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień
Vera Vera 2019-10-14 15:19

Sprawdź jaki będzie tydzień w biznesie...

14 październik – poniedziałek

Początek tygodnia nie nastraja optymistycznie. Kwadratura Słońca z Plutonem oraz wczorajsza Pełnia w Baranie, wprowadzi poddenerwowanie i chaos, jednakże pod koniec dnia może okazać się, że postęp naszych prac był zaskakująco dobry i udało się dużo zdziałać. Dodatkowo sekstyl Merkurego z Saturnem zapewni nam wysoką sprawność intelektualną, przyczyniając się do skuteczności.

 

15 październik – wtorek

Bardzo miła aura dnia, chociaż nie związana bezpośrednio z pracą. Księżyc w znaku Byka, koniunkcja Księżyca z Uranem, trygon Księżyca do Saturna oraz opozycja z Wenus przyczynią się do spotkań towarzyskich, z nastawieniem przyjacielskim i ugodowym. To dobry dzień na formowanie się związków partnerskich – od przyjaźni czy biznesu, po mariaże. Dobry również czas na mediacje pomiędzy zwaśnionymi stronami.

 

16 październik – środa

Dzień pełen korzystnych tranzytów, które wspierać będą nasze działania umysłowe czy ich intelektualny wymiar. Trygon Merkurego do Neptuna szczególnie wyswobodzi naszą energię twórczą czy duchowy wgląd w siebie. Postarajmy się nie tracić głowy podczas dnia i skierować energię na działania, łącząc sprawność umysłu z romantyczna wiarą i uczuciami.

 

17 październik – czwartek

Trygon Księżyca z Marsem oraz przejście Księżyca ze znaku Byka w znak Bliźniąt, wniesie lekkość, swobodę oraz dobrą komunikację. Dobry dzień do pisania przemówień, rozrywek czy gier intelektualnych a także do załatwiania wszelkich trudnych spraw czy problemów, wymagających dyplomacji.

 

18 październik – piątek

Końcówka tygodnia okaże się dość trudna do przejścia. Podlegać będziemy nieharmonijnym aspektom Księżyca – kwadraturze do Neptuna i opozycji do Jowisza, co przełoży się na brak koncentracji, zmęczenie i błędne wyobrażenia. Unikajmy dziś dużych wyzwań.

 

19 październik – sobota

Bardzo miły dzień. Przejście Księżyca do znaku rodzinnego Raka oraz sekstyl Księżyca do Urana wpłynie silnie na naszą osobowość, podświadomość, emocje, instynktowne działania. Będziemy sentymentalni, opiekuńczy, rozleniwieni z potrzebą życia rodzinnego. Nadrobimy partnerskie zaległości, zatroszczymy się o starszych członków rodziny.

 

20 październik – niedziela

Dobra, aktywna aura dnia. Wielość pozytywnych, wspierających aspektów Merkurego, Wenus i Księżyca, spowoduje iż wykażemy się wysoką aktywnością intelektualną czy dobrą formą psycho-fizyczną. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi i rodziną.