Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 28.12 - 31.12.2020

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 28.12 - 31.12.2020
Vera Vera 2020-12-28 16:44

Jakie będą ostatnie dni 2020 roku w biznesie i sprawach zawodowych? Sprawdź już teraz!

28 grudzień - poniedziałek

Trudny powrót do pracy złagodzi trygon Słońca do Urana. Aspekt ten pobudzi w nas chęć do podsumowań, ale i uwolnienia się od wszelkich reguł i uwarunkowań. Do głowy przyjdą oryginalne myśli, duch racjonalizatorski, wyostrzy się intuicja i przenikliwość. Opozycja Księżyca do Wenus oraz kwadratura do Neptuna, pobudzą myśli o zbędnych kilogramach i potrzebie wymiany nietrafionych prezentów.

 

29 grudzień - wtorek

Mimo zwykłego dnia pracy ciągle pozostaniemy w świątecznym rozleniwieniu. Przejście Księżyca do znaku Raka zintensyfikuje odczucia macierzyńskie, wyostrzy intuicję, przenikliwość i wyobraźnię.

Momentami może dochodzić do spadku nastroju, pretensji czy kaprysów. W pracy uda się rozwiązać większość zadań, skoncentrujemy się na analizie przemijającego roku, podsumujemy zyski i straty.

 

30 grudzień - środa

Pełnia Księżyca w znaku Raka oraz kwadratura Wenus z Neptunem, zakłócą błogi nastrój, wniosą nerwowość, niepokój, niezadowolenie. Będziemy pocieszać się nierealnymi nadziejami i żyć pod wpływem nastroju i instynktu. Możemy próbować budować zamki na lodzie, oszukiwać siebie, nie patrzeć prawdzie w oczy. Lepiej nie dokonywać dziś żadnych transakcji i ostrożnie odnosić się do wszystkiego co ma związek z pieniędzmi. Możliwe pomyłki finansowe, chaos, błędy podczas liczenia i straty materialne.

 

31 grudzień - czwartek, Sylwester,

Mimo obowiązku zabawy i szampańskiego nastroju nie wszyscy będą bawić się i cieszyć. Twarde i nieprzyjemne aspekty Księżyca z Plutonem, Marsem i Saturnem przytłoczą nas i odczujemy wielką chęć definitywnego pożegnania trudnego dla wszystkich roku.

Zakończmy 2020 r. ze świadomością ostatniego oddechu przeszłości. Wejdźmy w nowy rok z optymizmem i nadzieją.