Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.09 - 31.09.21

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 27.09 - 31.09.21
Vera Vera 2021-09-27 17:08

Sprawdź co przyniosą ostatnie dni września w sferze biznesu i pracy...

27 wrzesień - poniedziałek

Raczej trudna aura dnia, którą spowoduje przejście Merkurego w ruch wsteczny. Możemy pogubić się od nadmiaru czy niedostatku informacji. Mogą zaginąć dokumenty, poczta nie dostarczy pisma na czas, pomylimy adresy, trudno będzie się porozumieć. Nie pracujmy dziś zbyt intensywnie, rozłóżmy działanie na kilka następnych dni.

 

28 wrzesień - wtorek

Sympatyczny, korzystny dzień. Sprzyjać temu będą przyjazne trygony Księżyca z Jowiszem i Merkurym oraz popołudniowe wejście Księżyca w znak Raka. Uda nam się rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej. Dobry czas na działalność komercyjną, procesy sądowe, owocną prace twórczą, na handel, na zakup domu lub działki budowlanej.

 

29 wrzesień - środa

Dzień upłynie pod wpływem kwadratur Księżyca do Słońca i Marsa. Aspekty te nie sprzyjają załatwianiu poważnych, zawodowych spraw. Wszelkie działania zdominuje impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Praca nie będzie się kleić z powodu nerwowości, pospiechu, niecierpliwości i problemów domowych. Zwiększy się ryzyko nieszczęśliwych wypadków.

 

30 wrzesień - czwartek

Ostatni dzień września przyniesie dobrą aurę i sprawność działania. Trygon Słońca z Saturnem oraz trygony Księżyca z Neptunem i Wenus nastawią wszystkich życzliwie i tolerancyjnie. Wśród pracowników wzrośnie inicjatywa, chęć uporania się z dokumentami, poprawi się współpraca. Aspekty te sprzyjać będą przede wszystkim ludziom pióra, naukowcom, pracownikom wydawnictw i bibliotek. Sukcesy przyniosą także wyjazdy służbowe.

wp
wp