Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 26.07 -31.07.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 26.07 -31.07.2021
Vera Vera 2021-07-26 14:41

Co nowego przyniesie ostatni tydzień lipcu....

26 lipiec - poniedziałek

Dzień zdominuje przejście Księżyca z Wodnika do znaku Ryb. Tranzyt ten nasili wrażliwość, zrozumienie i współczucie. Można uciekać od problemów i bujać w obłokach. Poczucie realności słabnie a pojawia się pragnienie izolacji i niechęci do kontaktów. Trudno w takim dniu odnosić zawodowe sukcesy. Lepiej wziąć urlop lub skoncentrować się tylko na najpilniejszych obowiązkach.

 

27 lipiec - wtorek

Dzień pełen niespodzianek i sensacyjnych wiadomości. Poranny sekstyl Księżyca z Uranem wniesie powiew nowości i chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. Tranzyt pobudzi umysł i duszę. Rozwiązanie problemów przyjdzie od niechcenia i naturalnie.

Zaleca się rozpoczynanie nowych projektów, wcielanie w życie postępowych metod i technologii, wprowadzanie pomysłów racjonalizatorskich i wynalazków.

 

28 lipiec - środa

Bardzo sympatyczna aura dnia. Przejście Merkurego w znak Lwa, Księżyca w znak Barana oraz Jowisza w znak Wodnika przyniosą szanse na odmianę Losu i nowe perspektywy. Zwiększy się aktywność psychiczna i fizyczna, pojawi dążenie do przywództwa, zaktywizują kontakty, wzrośnie strumień informacji. Korzystny dzień dla ekonomii każdego przedsiębiorcy.

 

29 lipiec - czwartek

Dzień o różnorodnych aspektach. Poranny sekstyl Księżyca do Saturna wprowadzi konsekwencję i planowanie działań. Wszyscy pogrążą się w pracę, ściśle wypełniając swoje obowiązki. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, robienie zestawień, organizowanie zebrań i rozważanie budżetu.

 

30 lipiec - piątek

Ostatni dzień gorącego tygodnia upłynie w atmosferze napięcia emocjonalnego, spowodowanego kwadraturą Księżyca do Plutona. Odczuwać będziemy brak poczucia bezpieczeństwa, niepokój wewnętrzny a nawet bezpodstawną agresję. W takiej sytuacji trudno działać konstruktywnie i podejmować rozsądne decyzje. Wykonujmy tylko najbardziej konieczne działania, nie zaczynajmy nowych spraw, nie podejmujmy ważnych decyzji.

 

31 lipiec - sobota

Mimo weekendu skomplikowana aura dnia. Kwadratury Księżyca do Merkurego, Słońca oraz Saturna wygenerują wiele rozczarowań, trudności w kontaktach, spóźnień, niezrealizowanych zamiarów. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją, wzrośnie prawdopodobieństwo błędów. Sytuację poprawi wieczorny trygon Księżyca do Wenus, wnosząc optymizm, radość z kontaktów z najbliższymi, czułość i oznaki miłości.

wp
wp