Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.10 - 31.10.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 25.10 - 31.10.2021
Vera Vera 2021-10-25 15:45

Wejdź i sprawdź jaki będzie ostatni tydzień paździrnika dla Twoejgo bzinesu...

Czy w pracy szef Cię doceni...

25 październik - poniedziałek

Nowy tydzień przyniesie pozytywną energię i realizację planów. Dzięki trygonom Księżyca do Jowisza oraz Marsa poczujemy przypływ sił, zapał, entuzjazm, inicjatywę i chęć do działania. Dziś można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje zadania z radością.

 

26 październik - wtorek

Kolejny sympatyczny dzień. Jedyny aspekt dzisiejszego Nieba to trygon Księżyca do Słońca, który przyniesie dobry nastrój, entuzjazm, optymizm, chęć do pracy a także doda pewności siebie. Z powodzeniem będą rozwiązywane problemy dotyczące rodziny, domu, kwestii społecznych.

 

27 październik - środa

Aurę dnia zdominują dziś dwie silne kwadratury, które obniżą nasz dobry nastrój. Kwadratura Wenus do Neptuna, przynosząca nerwowość, niepokój, złe samopoczucie, przełoży się na niezadowolenie z relacji z ukochanymi osobami. Możemy ulegać iluzjom i fantazjom, czy „budować zamki na piasku”. Dodatkowo Kwadratura Księżyca do Merkurego wygeneruje trudności w kontaktach, praca będzie słabo przyrastać. Łatwo o rozdrażnienie, roztargnienie, narzekanie, opóźnienia, plotki, konflikty ze współpracownikami. Uważajmy na relacje, nie podejmujmy ważnych decyzji.

 

28 październik - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem Księżyca, przechodzącego w znak Lwa. Aspekt ten nasili aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Wszyscy będą skłonni ubarwiać rzeczywistość, pojawi się chęć do przyjemności, świętowania czy rozrywek. Dodatkowo wieczorny sekstyl Wenus do Jowisza doda pozytywnej energii i spowoduje, że dzień zaliczymy do bardzo udanych.

 

29 październik - piątek

Aurę dnia zdominują dziś dwa niekorzystne aspekty – opozycja Księżyca do Saturna oraz kwadratura Księżyca do Urana. Aspekty te wniosą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli. Silnie odczujemy podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, impulsywność. Wzrośnie liczba absencji, kłopotów z łącznością. Możliwe awarie sprzętu, brak prądu. To trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców, maszynistów. Uważajmy na drogach.

 

30 październik - sobota

Liczne mieszane tranzyty wprowadzą chaos i bałagan, co odbije się negatywnie na zachowaniu wielu osób. Najsilniej oddziaływać będzie kwadratura Słońca do Saturna, wnosząc kryzysy w relacjach, napięcie, nieporozumienia i poczucie wyobcowania. Plany mogą się zawalić z powodu choroby starszej osoby w rodzinie czy nagłych obowiązków w pracy. Należy liczyć się z wszelkimi opóźnieniami i przeszkodami.

 

31 październik - niedziela

Zmiana czasu z letniego na zimowy. Ostatni dzień miesiąca, mimo przygotowań do obchodów dnia Wszystkich Świętych, i wielu godzin spędzonych na cmentarzach, będzie dniem miłym i pogodnym. Przyczynią się do tego dwa korzystne tranzyty – sekstyl Księżyca do Słońca oraz trygon Księżyca do Urana. W wyniku tych aspektów wzrośnie dobry nastrój, optymizm, pewność siebie. Ludzie będą bardziej przyjaźni, życzliwi i empatyczni. Z powodzeniem będą rozwiązywane problemy dotyczące rodziny, domu, problemów społecznych.

wp
wp