Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 24.02 - 29.02.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy  24.02 - 29.02.20
Vera Vera 2020-02-24 11:43

Co przyniesie ostatni tydzień lutego w biznesie i życiu zawodowym? Sprawdź...

24 luty – poniedziałek

Bardzo dobra energia dnia. Słonce i Księżyc w znaku Ryb oraz przyjazne aspekty Księżyca do Merkurego, Jowisza i Neptuna spowodują, iż może to być jeden z lepszych dni w roku. W pracy pojawią się nowe możliwości. To wyjątkowy dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Sprawy będą toczyć się pomyślnie, współpracownicy będą optymistyczni, życzliwi, energiczni, otwarci na nowe. Odkryjemy nasz potencjał, siłę intuicji, oraz moc wyobraźni.

 

25 luty – wtorek, Ostatki

Kolejny miły dzień. Sekstyl Słońca do Marsa oraz sekstyl Księżyca do Saturna i Plutona spowodują, że nasze zaangażowanie w pracę będzie bardzo wysokie. To znakomity dzień dla ludzi z inicjatywą, odpowiedzialnych i ambitnych. Pojawią się możliwości wykazania się profesjonalizmem i zdolnościami organizatorskimi. Dzień sprzyja wyróżnieniu się i ukazaniu swoich indywidualnych zdolności. Możliwy awans i zajmowanie wyższych stanowisk.

 

26 luty – środa

Kolejna dobra aura dnia. Koniunkcja Słońca z Merkurym oraz sekstyl Merkurego do Marsa spowodują, iż nasili się napływ informacji związanych z pracą i karierą, korzystnie odbywać się będą pertraktacje i wszelkie ustalenia. Możliwa podróż służbowa. Dobry dzień na podpisywanie kontraktów i umów, na prowadzenie rozmów z kierownictwem lub zwracanie się do wyższych instancji. Można również zająć się zamianą mieszkania, podejmować nową pracę czy przyjmować nowe stanowisko.

 

27 luty – czwartek

Zróżnicowana aura dnia. Kwadratury Księżyca z Jowiszem i Plutonem spowodują skrajne zachowania i nieopanowanie. Możemy być przesadnie hojni, ufni, sentymentalni, rozrzutni a także niecierpliwi, zapalczywi czy podejrzliwi. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości czy nie docenić konkurencji. W rodzinie możliwe nieporozumienia, konflikty w związkach, zazdrość.

 

28 luty – piątek

Trudny dzień. Wielość negatywnych aspektów Księżyca oraz Wenus spowodują przygnębienie, smutek, rozżalenie, brak chęci do pracy. Nastroje będą się wahać, a samopoczucie pogarszać. Sytuację poprawi trochę przejście Księżyca w znak Byka, dając większe zainteresowanie sztuką oraz miłe plany na weekend

 

29 luty – sobota

Pozytywna aura dnia. Przyjazne aspekty Księżyca ze Słońcem, Marsem, Jowiszem i Neptunem oraz sekstyl Merkurego z Uranem zapewnią nam dużą dawkę energii i emocjonalny spokój. Weekend będzie spokojny, pełen spotkań, miłych rozmów i aktywności fizycznej.

 

Życzę wszystkim dobrego lutego w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie,