Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 23.11 - 30.11.2020

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 23.11 - 30.11.2020
Vera Vera 2020-11-23 14:54

Jaki będzie ostatni tydzień listopada w biznesie i życiu zawodowym? Sprawdź już teraz!

23 listopad - poniedziałek

Dobra aura dnia. Trygon Księżyca do Merkurego oraz koniunkcja Księżyca do Neptuna wprawią nas w dobry nastrój i pozwolą łagodnie przejść do nowego tygodnia pracy. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon. Można dostać pozytywną wiadomość, ważny list, cenną radę, odpowiedź z jakiegoś urzędu. Sprawy może trochę skomplikować Neptun, wywołując nierealny i zbyt optymistyczny obraz rzeczywistości. Uważajmy ażeby nie dać się oszukać.

 

24 listopad - wtorek

Bardzo miły dzień. Korzystne aspekty Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna oraz trygon Księżyca do Słońca przyniosą optymizm, pozytywną energię i dobry humor. Wszystkie obowiązki wykonywać będziemy sprawnie i bez poczucia presji. Dobry dzień na aktywne działanie w każdej dziedzinie życia.

 

25 listopad - środa

Brak szczególnych aspektów na Niebie wróży spokój i szansę na dobry dzień. Obecność Księżyca w znaku Barana zwiększy aktywność fizyczną i psychiczną. Ludzie będą bardziej impulsywni, przedsiębiorczy, dążący do przywództwa. Dzień spontanicznych działań i nowych pomysłów.

 

26 listopad - czwartek

Trudna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Marsem, kwadratura do Plutona i Jowisza wpłyną na nasze samopoczucie i pracę. Towarzyszyć nam będzie impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Drobiazg może wywołać burzliwą reakcję, praca może nie układać się z powodu nerwowości, pośpiechu, niecierpliwości. Zachowajmy dystans i rozsądek.

 

27 listopad - piątek

Końcówka tygodnia upłynie pod wpływem dominacji Księżyca w znaku Byka, co przyniesie pozytywne emocje i uczucia namiętności. Sfera ekonomiczna, biznesowa, finansowa przejdzie na drugi plan. Złagodnieje dusza, pojawi się delikatność, wysubtelni smak estetyczny i potrzeby kulinarne. Wieczór spędzimy wśród najbliższych a codzienne sprawy zawodowe przełożymy na poniedziałek.

 

28 listopad - sobota

Bardzo miła aura dnia. Jedyny aspekt – sekstyl Księżyca do Neptuna przyniesie poetycki nastrój i twórczy wzrost. Pojawią się myśli o Bogu i sensie życia. Stosunki w rodzinie będą wyjątkowo dobre, staniemy się romantyczni i skłonni do idealizowania partnera. Łatwiej osiągnąć porozumienie i ogrzać się u boku osoby bliskiej sercu.

 

29 listopad - niedziela

Pozytywna energia dnia. Trygony Księżyca do Plutona, Jowisza i Saturna wniosą miły nastrój i chęć do działania a wkroczenie Księżyca w znak Bliźniąt pobudzi chęć do kontaktów, ruchu i swobody, doda fantazji, wzbogaci wyobraźnię. Aktywność umysłowa nasili się. Niedziela przyniesie satysfakcję i radość z intelektualnych zajęć.

 

30 listopad - poniedziałek

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt wniesie napięcie i nerwowość. Trudno będzie się skupić, za to łatwo o spory i konflikty. Ostro przejawiać się będą sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem. Wszyscy będą zabiegani, pobudzeni, pełni pretensji i żalu. Trudno będzie rozwiązywać problemy społeczne. Lepiej nie zaczynać nowych spraw, nie zawierać umów i transakcji, nie zajmować się handlem nieruchomościami, lokatami kapitału czy szukać poparcia wysokich instancji.