Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 23.03 - 29.03.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy  23.03 - 29.03.20
Vera Vera 2020-03-24 08:52

Sprawdź co się będzie działo w tym tygodniu w biznesie i sprawach zawodowych...

23 marzec - poniedziałek

Dzień z urozmaiconą aurą dnia, na co wpływ ma wielość różnorodnych tranzytów Księżyca. Te mieszane aspekty wprowadzą sporo zamieszania. Z jednej strony będą dla nas źródłem mocy, pasji, odwagi i entuzjazmu z drugiej ograniczą chęć załatwienia wielu spraw, głównie z powodu złego samopoczucia, stresu i wątpliwości.

 

24 marzec - wtorek

Duży wpływ na aurę dnia będzie mieć Nów w znaku Barana czyli koniunkcja Świateł.

Każdy Nów jest inspirujący, wnosi chęć tworzenia ale i rozbudza walkę między pragnieniami a możliwościami, przynosząc chaos i zamieszanie. Szczególnie obecny, pierwszy Nów w znaku Barana, może być bardzo istotny, ponieważ oznacza eksplozję wiosennej energii, z której chcielibyśmy skorzystać, by skutecznie popchnąć życie do przodu!

W poważnym podejściu do tematu rozwoju osobistego dopomoże także dzisiejszy sekstyl Księżyca do Saturna, aktywując kontakty z osobami starszymi, którym można a nawet należy pomóc.

 

25 marzec - środa

Dzień bez aspektów kosmicznych. Możemy realizować każdy plan z dużą energią, którą uzyskamy od Księżyca i Słońca w znaku Barana.

 

26 marzec - czwartek

Aurę zdominują dziś bardzo niekorzystne, księżycowe aspekty. Kwadratury Księżyca z Jowiszem, Marsem, Saturnem i Plutonem wniosą zmęczenie, zniechęcenie, brak aktywności. Będziemy konfliktowi, podejrzliwi, mocno reagujący na wydarzenia. Duże prawdopodobieństwo nieszczęśliwych wypadków.

 

27 marzec - piątek

Dzień zapowiada się na pełen energii i witalności. Księżyc w koniunkcji z Uranem oraz w sekstylu z Merkurym może przynieść zyski dzięki intelektowi i pomysłowości. Możliwe biznesowe rozmowy. Dobry dzień na twórczość literacką, refleksje, czytanie poezji.

 

28 marzec - sobota

Sobota zapowiada się spokojnie. Korzystne księżycowe tranzyty wprowadzą nas w dobry nastrój, odprężenie. Dzięki sekstylowi Księżyca do Neptuna oraz trygonom do Jowisza, Wenus i Plutona uda nam się dokończyć niezrealizowane w tygodniu plany zawodowe a także odpocząć czy zająć się ćwiczeniami fizycznymi, chociażby w domu.

 

29 marzec - niedziela

Zmiana czasu z zimowego na letni.

Przyjazne aspekty Księżyca do Marsa i Saturna, oraz Wenus z Plutonem napełnią nas pogodą ducha i optymizmem a przejście Księżyca w znak Bliźniąt uruchomi chęć kontaktów i swobody. Wzrośnie potrzeba wymienienia się informacjami, ideami i myślami. Będziemy aktywni umysłowo, rozmowni, wzrośnie ilość kontaktów w social mediach.