Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.01 - 26.01.20

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.01 - 26.01.20
Vera Vera 2020-01-20 14:20

Sprawdź aurę swojego biznesu...

20 styczeń – poniedziałek

Wyjście Słońca ze znaku Koziorożca i przejście w znak Wodnika. Zmieni się ogólna aura miesiąca na bardziej optymistyczną, komunikatywną, oryginalną, pełną ekspresji. Przedstawicielom znaku towarzyszyć będzie poprawa samopoczucia i przypływ sił witalnych.

W ciągu dnia odczujemy dodatkową dawkę energii a to za sprawą sekstylu Księżyca do Merkurego oraz koniunkcji do Marsa. Wszystkie przedsięwzięcia i zamiary biznesowe będą udane.

 

21 styczeń – wtorek

Wyjątkowy dzień z powodu pojedynczego jedynie aspektu Księżyca do Neptuna. Przy takiej aurze ulegniemy sentymentom, niezdecydowaniu a nawet nałogom. Nasza możliwość realnej oceny spraw może być nieobiektywna, zaniżona i pełna złudzeń. Dzień nie sprzyja operacjom finansowym ani realizacji poważnych przedsięwzięć.

 

22 styczeń – środa

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca wprowadzi potrzebę żmudnej pracy i nauki. Dzień upłynie na poziomie codziennych potrzeb życiowych. Cierpliwie poczekamy na dogodniejszy okres do zaspokojenia ambicji.

 

23 styczeń – czwartek

Bardzo dobra aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Jowisza oraz sekstyle Księżyca do Wenus, i Neptuna a także sekstyl Wenus do Jowisza ułatwią wszelkie posunięcia, zainspirują, zwrócą uwagę na detale, dodadzą entuzjazmu. Wykażemy chęć do współpracy, komunikacji i porozumienia. Nie zaszkodzi nam nawet kwadratura Słońca do Urana, która może burzyć stary porządek.

 

24 styczeń – piątek

Trudny dzień, pełen pracy i wyzwań. Koniunkcje Księżyca do Saturna i Plutona skoncentrują energię, zdyscyplinują, dodadzą powagi i stałości naszym codziennym zadaniom, wymuszą podporządkowanie się przełożonym czy ideom. Lekką zmianę nastroju wniesie wieczorny nów Księżyca w znaku Wodnika, inspirujący do zmian i pomysłów.

 

25 styczeń – sobota

Dzień odpoczynku od wyzwań i pracy. Znakomita aura dnia spowodowana korzystnymi aspektami Księżyca, szczególnie wieczór obfitować będzie w spotkania towarzyskie, zabawy, rekreację.

 

26 styczeń – niedziela

Wyjątkowo spokojny i leniwy dzień bez aspektów kosmicznych.