Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 19.04 - 25.04.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 19.04 - 25.04.2021
Vera Vera 2021-04-19 14:45

Co nowego przyniesie bieżący tydzień w sferze zawodowej i biznesowej? Sprawdź już teraz...

19 kwiecień - poniedziałek

Znakomita energia dnia! Słońce i Merkury przejdą do znaku pozytywnego, łagodnego, rządzonego przez Wenus znaku Byka. Dodatkowo Słońce, robiąc koniunkcję z Merkurym, nasili aktywność, sprawność i lekkość w działaniu. Dzień sprzyja wszelkim sprawom finansowym – operacjom giełdowym, lokowaniu kapitału, podejmowaniu pracy, zakupów, inwestycji. Sukces czeka tych, którzy zajmują stanowiska związane z odpowiedzialnością materialną lub wykonują zawód związany ze sztuką.

 

20 kwiecień - wtorek

Dzień pełen negatywnej energii. Przejście Księżyca w znak Lwa, oraz opozycja Księżyca do Plutona, kwadratura do Słońca, Merkurego i Wenus wniosą zły nastrój, wewnętrzny, irracjonalny lęk, bezpodstawną agresję. W takim dniu trudno działać racjonalnie i konstruktywnie czy podejmować rozsądne decyzje. Wygra ten kto będzie opanowany. Nie zaleca się podejmować ważne decyzje, realizować transakcje, podpisywać umowy. Uważajmy na zdrowie.

 

21 kwiecień - środa

Dzień upłynie pod wpływem dwóch znaczących, niestety, złoczynnych aspektów. Bardzo silnie odczujemy kwadraturę Księżyca do Urana oraz opozycję do Saturna. Należy spodziewać się podwyższonej pobudliwości emocjonalnej, ostrych zmian nastroju, nieopanowanych reakcji, podwyższających ryzyko urazów i wypadków. Zamierzone sprawy nie będą szły zgodnie z planem....

 

22 kwiecień - czwartek

Aspektem nadającym ton całodziennej aurze jest przejście Księżyca do znaku Panny. Aspekt ten nastroi ludzi chęcią do wprowadzania porządku, korzystania z informacji, zwrócenia większej uwagi na zdrowie, diety, witaminy. W tym dniu zawiera się więcej niż zazwyczaj transakcji handlowych ale pełno w nich warunków i uwag. Dobry czas na działalność komercyjną, współpracę, sprawy księgowe, operacje finansowe, korespondencję służbową. Należy uważać ażeby nie zaplątać się w szczegółach.

 

23 kwiecień - piątek

Dzień upłynie pod wpływem pozytywnych aspektów Księżyca – trygonów do Merkurego, Urana i Wenus oraz koniunkcji Wenus do Urana. Taki układ planet na Niebie zwiastuje bardzo dużą energię, zwiększenie możliwości intelektualnych, większą wrażliwość a co za tym idzie pobudzenie świata uczuć i namiętności. To dzień silnych wzburzeń i przeżyć. Sfera emocjonalna jest wyjątkowo niestabilna, ludzie są nieprzewidywalni a impulsywność może wywołać poważne problemy w biznesie, przynieść duże straty materialne, doprowadzić do zerwania współpracy. Uważajmy na relacje, nie dajmy się wciągnąć w manipulacje i podejrzane transakcje finansowe.

 

24 kwiecień - sobota

Najważniejszym aspektem mającym wpływ na aurę dnia będzie koniunkcja Merkurego z Uranem. Koniunkcja ta przyniesie oryginalne myśli, idee, twórcze rozwiązywanie problemów. Można odnieść sukces w dziedzinach związanych z nowymi technologiami, elektroniką, środkami łączności. Dobrze przebiega praca i badania w zespołach. To dzień znakomitej współpracy, komunikacji i inspiracji do działania.

 

25 kwiecień - niedziela

Czeka nas trudny dzień. Kwadratury Wenus do Saturna i Merkurego do Saturna wprowadzą nas w przygnębienie i wniosą zamęt w uczucia, stłumienie i pogorszenie nastroju, złe samopoczucie, bezsensowną krzątaninę. Łatwo o kłótnie, spóźnienia, konflikty z najbliższymi, błędne informacje. Skorzystajmy z wolnego dnia i skoncentrujmy się na miłych, nie zaprzątających energii i myśli działaniach.

wp
wp