Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 19.03 - 22.03.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy  19.03 - 22.03.20
Vera Vera 2020-03-19 10:56

Sprawdź co się wydarzy w sferze zawosowej i biznesowej jezcze w tym tygodniu...

19 marzec – czwartek

Dziś trudne aspekty Księżyca z Saturnem i Uranem mogą obciążyć naszą psychikę męczącymi myślami i psychicznym napięciem. Kontakty w tym czasie są utrudnione, ludzie zamykają się w sobie, może pojawić się poczucie braku wyjścia z sytuacji, zamierzone sprawy mogą być zerwane, trudno się skoncentrować, wzrasta ryzyko wypadków. Najlepiej zająć się czymś co nie wymaga szczególnej uwagi i przygotować na następny dzień.

 

20 marzec – piątek

Początek astronomicznej wiosny !

Mimo problemów pierwszy dzień wiosny zaskoczy pozytywnymi aspektami – sekstylem Słońca z Saturnem oraz koniunkcją Marsa z Jowiszem. Aspekty te dodadzą nam siły, energii, wiary w pomyślną przyszłość.

To właśnie dziś Słońce przechodzi ze znaku Ryb do znaku Barana, niosąc przez miesiąc dodatkową energię i radość z początków. Tranzyt Słońca przez znak Barana wyzwala w ludziach skłonności przywódcze, chęć bycia liderem w towarzystwie lub pracy. Ludzie stają się bardziej pewni siebie, zdecydowani, władczy, agresywni, pojawiają się ambitne roszczenia. Tranzyt ten zapewnia powodzenie wojskowym, policjantom, tym którzy wybrali marsowe zawody. Szczególnie korzystny czas dla urodzonych w znaku Barana oraz Lwa i Strzelca.

 

21 marzec – sobota

Na aurę dzisiejszego dnia duży wpływ będzie miało przejście Księżyca do znaku Ryb, koniunkcja Księżyca z Merkurym oraz sekstyl Księżyca do Urana. Jak przystało na weekend wzrośnie ilość kontaktów poprzez social media czy telefonów. Trudno będzie usiedzieć na miejscu.

 

22 marzec – niedziela

Najważniejszym aspektem dzisiejszego dnia jest przejście Saturna w znak Wodnika, a zarazem zapowiedź dużych zmian. Wodnik to znak wolności i niczego tak nie ceni jak swobody, Saturn zaś to planeta ograniczeń, dlatego pobyt w Wodniku może przejawiać się jako ograniczenie wolności jak i niszczyciel wszelkich struktur i związków. Przy tym tranzycie możliwe są kryzysy polityczne, ludzie mogą podejmować niezrozumiałe, bezsensowne działania, które wywołują wiele nieszczęść, chaos, panikę i zamieszanie. Zwiększa się ilość katastrof, aktów terroryzmu, wybuchów, huraganów czy trzęsień ziemi. Koniec pobytu Saturna w znaku Wodnika nastąpi za trzy lata – 7.03.2023 r.