Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 18.05 - 24.05.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 18.05 - 24.05.20
Vera Vera 2020-05-18 14:40

Sprawdź swój horoskop biznesowy...

Co się wydarzy w tym tygodniu w życiu zowodowym i finansach?

18 maj - poniedziałek

Jedyny tranzyt w ciągu dnia – sekstyl Księżyca do Merkurego – pobudzi nasz zapał i chęć do pracy. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów telefonicznych, łatwiej będzie o nawiązanie znajomości, wzrośnie strumień informacji. Możliwe otrzymanie interesującej wiadomości czy listu z urzędu. Zaleca się kontakty z urzędami, składanie podań, wprowadzanie ulepszeń, podpisywanie kontraktów i ważnych dokumentów.
 

19 maj - wtorek

Trudny dzień spowodowany kwadraturami Księżyca do Plutona i Jowisza. Nasze emocje będą rozedrgane i nieopanowane. Możemy być przesadnie hojni, ufni, przyjaźni, sentymentalni a także niecierpliwi, zapalczywi i podejrzliwi. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, nie docenić konkurenta, popełnić błąd, który doprowadzi do strat finansowych i rozczarowań. Na szczęście, dzięki sekstylowi Księżyca do Wenus, zły nastrój przeminie, niosąc radość i godząc zwaśnione strony. Uważajmy na stan zdrowia, gdyż te aspekty sprzyjają wzrostowi ciśnienia.
 

20 maj - środa

Zróżnicowana aura dnia. Poranne przejście Księżyca w znak spokojnego Byka wprowadzi rozsądek i skupienie na sprawach zawodowych i finansach, natomiast popołudniowy sekstyl Księżyca do Marsa oraz koniunkcja Księżyca do Urana przyniesie duży ładunek energii i emocji. Dodatkowo dziś Słońce przechodzi na miesiąc w znak Bliźniąt, niosąc większą sprawność intelektualną, dążenie do wiedzy czy wszelkiej informacji. Okres sprzyja nauce, samokształceniu, zdawaniu egzaminów, obronie prac dyplomowych. Dobry dzień na rozpoczynanie pracy o charakterze umysłowym a także na wyjazdy w delegację i handel. Tranzyt sprzyja pisarzom, dziennikarzom i innym zawodom merkuriańskim.
 

21 maj - czwartek

Księżyc w znaku Byka oraz kwadratura Wenus do Neptuna a także sekstyl Księżyca do Neptuna mogą przyczynić się do problemów w sferze uczuć. Pojawi się potrzeba obcowania z wysoką sztuką, poetycki nastrój i twórczy wzrost. Nawet ludzie dalecy od twórczości mogą pisać wiersze i komponować muzykę.. Pojawią się myśli o duszy, Bogu i sensie życia. Wiele osób zamówi wizytę u psychologa, duchowego nauczyciela czy wróżki. W pracy łatwiej osiągnąć porozumienie i zażegnać konflikty.

 

22 maj - piątek

Dzisiejszy aspekt nowiu w znaku Bliźniąt da nam potężną energię do rozwikłania największych łamigłówek życiowych, zrobienia planów na przyszły okres oraz na zaprojektowanie radości i szczęścia. Energia kosmiczna wpłynie na poprawę kontaktów, swobodę i ruchliwość. Wzbogaci naszą wyobraźnie i fantazję. Dodatkowo pozytywne aspekty Księżyca do Plutona, i Saturna, oraz koniunkcja Merkurego z Wenus przyniosą znakomite efekty działań zawodowych oraz bardzo dobrą komunikacje z otoczeniem.

 

23 maj - sobota

Tylko jeden aspekt w całym dniu – kwadratura Księżyca do Marsa – wniesie impulsywność, chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierną aktywność. W miejscach publicznych mogą wystąpić kłótnie, ludzie będą mówić głośno i zachowywać się nerwowo. Szczególnie ostro na wszystko reagują kobiety, mężczyźni stają się bardziej grubiańscy. Łatwo o wypadki, pożar, kłopoty z urządzeniami gospodarstwa domowego. Zwiększy się ilość odnoszonych urazów, zaostrzą się choroby chroniczne. Zaleca się unikanie konfliktów, okazywanie niecierpliwości i wybuchów gniewu. Uważajmy na siebie.

 

24 maj - niedziela

Jak przystało na niedzielę bardzo miła aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Wenus i Merkurego zachęca do rodzinnych spotkań, inspirujących rozmów i dyskusji. Ludzie nastawieni są życzliwie, stają się delikatni, tolerancyjni, łagodzą konflikty drogą pokojową. Wzrasta wzajemne zainteresowanie obu płci. Dobra pora na wyznania miłości czy oświadczyny.