Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 18.01 - 24.01.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 18.01 - 24.01.2021
Vera Vera 2021-01-18 10:51

Jakie wyzwania w pracy i biznesie czekają Cię w tym tygodniu?

18 styczeń - poniedziałek

Dzień upłynie pod wpływem pozytywnych aspektów Księżyca do Słońca, Saturna i Jowisza. Wpłynie to na jakość pracy, dzięki konsekwencji i planowaniu. Dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień i bilansów. Aspekty sprzyjają księgowym, finansistom, pracownikom urzędów, dyspozytorom. Korzystna pora na zakupy.

 

19 styczeń - wtorek

Zróżnicowana aura dnia. Poranna kwadratura Księżyca do Wenus wniesie konflikty, pretensje, żale, skargi, szczególnie ze strony kobiet. Mogą pojawić się problemy z pieniędzmi – zagubienia, kradzieże, nieprzewidziane wydatki. Sytuację poprawi sekstyl Księżyca do Merkurego oraz przejście Słońca w znak Wodnika, wnosząc powiew odnowy i innowacyjności. Dobry miesiąc dla osób urodzonych w trygonie powietrza – Wodników, Bliźniąt i Wag.

 

20 styczeń - środa

Nerwowy, pełen napięć dzień. Poranna kwadratura Księżyca do Plutona oraz późniejsza koniunkcja Marsa do Urana wniosą silne zaburzenia równowagi, wybuchy gniewu, kłótnie, awantury, bójki, a na poziomie społecznym żywiołowe wystąpienia, mityngi, demonstracje. Wzrosnąć może liczba katastrof, nadzwyczajnych wydarzeń i nieszczęśliwych wypadków. Nie zapominajmy o ostrożności, zasadach BHP i wypadkach na drogach.

 

21 styczeń - czwartek

Następny trudny emocjonalnie dzień. Kwadratury Księżyca do Saturna oraz Jowisza a także koniunkcje Księżyca z Uranem i Marsem wpłyną na nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty mogą być utrudnione, sprawy zrywane. Mogą wystąpić skrajne zachowania, niecierpliwość, zapalczywość. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów, składać obietnice bez pokrycia, robić szerokie gesty i wydawać pieniądze.

 

22 styczeń - piątek

Zróżnicowana aura dnia. Poranne, pozytywne aspekty Księżyca z Wenus i Neptunem nastawią nas życzliwie i tolerancyjnie na błędy innych, co pomoże rozwiązywać problemy zawodowe i łagodzić konflikty drogą pokojową. Niestety, popołudniowa kwadratura Księżyca z Merkurym wprowadzi chaos, zmęczenie i rozleniwienie. Trudno będzie dopilnować spraw i dużo obowiązków przeniesiemy na czas po weekendzie.

 

23 styczeń - sobota

Jak przystało na weekend, dzień będzie upływał pod wpływem kontaktowego i swobodnego Merkurego, w którym znajdzie się Księżyc przez około trzy dni. Wzrośnie potrzeba wymieniania się informacjami, ideami i myślami. Księżyc w tym znaku wzbogaca wyobraźnię i fantazję. Umysł staje się sprawniejszy a ludzie bardziej rozmowni.

 

24 styczeń - niedziela

Niedziela zatrzyma naszą sobotnią swobodę i dobry humor. Z powodu koniunkcji Słońca z Saturnem wprawimy się w posępny nastrój i duchowe przygnębienie. Wieczorna kwadratura Księżyca do Neptuna skomplikuje i tak posępne nastroje. Nie poddawajmy się chandrze, zachowajmy dystans.