Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 13.09 - 19.09.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 13.09 - 19.09.2021
Vera Vera 2021-09-13 15:32

Jaki będzie bieżący tydzień dla Twojego biznesu? Sprawdź...

13 wrzesień - poniedziałek

W nowy tydzień wejdziemy z impetem. Dzięki pozytywnemu sekstylowi Merkurego do Księżyca wzrośnie ilość kontaktów i rozmów. Otrzymamy odpowiedź z urzędu, cenną radę od przyjaciela, częściej zadzwoni telefon. Trudno będzie usiedzieć na miejscu. To korzystny dzień na zawieranie umów, załatwianie zaległej korespondencji, przyjmowanie interesantów, składanie biznesowych wizyt, wyruszanie w delegacje.

 

14 wrzesień - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Koziorożca. Aspekt ten nasili poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się w stronę spraw materialnych, nasili się dążenie do podtrzymania prestiżu, honoru i nieskazitelnej reputacji. Charakterystyczna będzie rzeczowość i lakoniczność, wiarygodność i porządek. Dzień zdominuje codzienna żmudna praca.

 

15 wrzesień - środa

Najistotniejszym aspektem dnia będzie przejście Marsa do znaku Wagi. Dla prostolinijnego Marsa, lubiącego walkę i rywalizację, będzie to trudne położenie. Przełoży się to oczywiście na nasz brak energii, potrzebę ruchu czy wyżycia się w sporcie. Reakcje będą naturalnie hamowane, trudniejsze, ogarnie nas marazm i brak chęci do aktywności fizycznej.

 

16 wrzesień - czwartek

Dziś towarzyszyć nam będzie pozytywna aura dnia, która zneutralizuje wczorajszy marazm. Poranny trygon Księżyca do Słońca oraz koniunkcja Księżyca do Plutona odbudują energię i radość życia. Możemy być lekko agresywni i pobudzeni ale wyjdzie nam to na korzyść, wykażemy się przedsiębiorczością, działaniem, pomysłowością, chęcią do tworzenia.

 

17 wrzesień - piątek

Poranny trygon Słońca do Plutona sprawi, że odczujemy silny wpływ ziemskiej energii. Aspekt ten wielokrotnie wzmocni naszą wolę i aktywność, ujawnią się możliwości psychiczne. Można odkryć w sobie nowe zdolności i pomysły, co podniesie naszą pewność siebie i siłę przebicia. Koniecznie należy ten dzień wykorzystać na rozwiązanie trudnych zadań. Doskonale zrealizujemy wszystkie kwestie zawodowe czy finansowe.

 

18 wrzesień - sobota

Bardzo sympatyczna aura dnia ! Trygon Księżyca do Merkurego oraz koniunkcja Księżyca do Jowisza sprawią, że może to być najlepszy dzień w miesiącu. Wszyscy będą optymistyczni, energiczni, życzliwi, otwarci na nowe. Sprawy układać się będą pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. Mimo soboty, będzie to wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia, podróży. Dzień sprzyjać będzie wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu dużych transakcji.

 

19 wrzesień - niedziela

Dzień zdominuje jeden, ale bardzo dobrze wróżący, aspekt – trygon Księżyca do Wenus. Aspekt ten spowoduje, że wszyscy nastawieni będą życzliwie, kulturalnie, delikatnie, tolerancyjnie. Dobry czas na reklamę, prezentacje, kontakty z przyjaciółmi i publicznością, wystawy, koncerty, zabawy, film, teatr

wp
wp