Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 12.10 - 18.10.2020

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 12.10 - 18.10.2020
Vera Vera 2020-10-12 12:11

Sprawdź co się może zmienić w tym tygodniu w biznesie i pracy...

12 październik - poniedziałek

Miłe rozpoczęcie tygodnia. Księżyc w znaku Lwa, Jowisz w sekstylu do Neptuna oraz pozytywne aspekty Księżyca do Słońca i Marsa uruchomią wyobraźnię a nawet chęć do zabawy. Doskonały dzień dla osób kreatywnych, twórców, animatorów kultury, działaczy społecznych, ludzi pióra i sztuki.

 

13 październik - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny, co nastroi nas krytycznie, nerwowo, a nawet wybuchowo. Na pierwszy plan wyjdzie chęć wprowadzania porządków oraz zasięgania i korzystania z informacji. Skoncentrujemy się na szczegółach, faktach, weryfikowaniu dokumentów, porządkach w szufladach i szafach. Możemy być podejrzliwi, krytyczni. Dobry dzień na sprawy wymagające staranności, dokładności i koncentracji uwagi a także podróże.

 

14 październik - środa

Trudna aura dnia. W pierwszej zdecydowanie górować będą negatywne aspekty Księżyca, które spowodują rozleniwienie i pasywność ale druga część dnia, w której dominować będą trygony Księżyca do Jowisza oraz Plutona, wyzwolą w nas radość i chęć działania. Staniemy się energiczni, optymistyczni, życzliwi, otwarci na nowe. Dzień sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu transakcji. Możliwy wzrost zysków lub premia. Uaktywni się działalność społeczna i polityczna.

 

15 październik - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem trudnej kwadratury Słońca do Plutona. W pracy odczuwać będziemy napięcie, emocjonalne rozdrażnienie, psychologiczny nacisk ze strony przełożonych. Możliwe okoliczności, które zaburzą rutynowy rytm pracy. Ludzie mogą być agresywni, skłonni do przemocy, władczy, wybuchowi, niecierpliwi. Można być ofiarą lub świadkiem ciężkich wypadków, katastrof, zranienia. Należy wystrzegać się zamieszek, demonstracji czy dużych skupisk ludzkich.

 

16 październik - piątek

Mało optymistyczna aura dnia. Księżyc w trudnych aspektach z Jowiszem, Marsem oraz Plutonem oraz Nów, czyli koniunkcja Księżyca ze Słońcem, nie wprowadzą nas w dobry nastrój. Możliwe kłótnie, straty, zranienia i urazy, chwiejność emocjonalna, nieostrożność, pospiech. Trudno zachować równowagę między sprawami zawodowymi a domem. Możliwe problemy finansowe. To czas na refleksje i budowanie nowych planów.

 

17 październik - sobota

Mimo weekendu poranne przejście Księżyca do znaku Skorpiona oraz twarde aspekty Księżyca z Saturnem i Uranem mogą negatywnie odbić się na naszej kondycji. Możliwe zaostrzenie chorób przewlekłych oraz przeziębieniowych, a także zły nastrój, lenistwo, apatia, depresja, dążenie do samotności. Niewykluczone pogorszenie zdrowia u starszych członków rodziny. Zły dzień na podejmowanie nowej pracy, zatrudnianie pracowników, niewykluczone wypadki związane z urządzeniami elektrycznymi. Nie podejmujmy dziś poważnych działań.

 

18 październik - niedziela

Dzień o pozytywnej energii. Wielość aspektów na Niebie gwarantuje niedzielny wypoczynek. Przyjazne aspekty Księżyca z Wenus, Jowiszem, Neptunem, Plutonem i Saturnem pozwolą na odprężenie i relaks. Zapomnimy o kłopotach w pracy, zainicjujemy spotkania z rodziną i przyjaciółmi.