Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 11.10 - 17.10.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 11.10 - 17.10.2021
Vera Vera 2021-10-11 13:47

Czy warto inwestować? Czy znajdę nową pracę? Sprawdź już teraz jaki będzie kolejny tydzień października w biznesie...

11 październik - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem sekstylu Księżyca do Jowisza. To jeden z lepszych dni miesiąca. Ludzie wykażą się energią, optymizmem, życzliwością, otwartością na nowe. Pojawią się nowe możliwości. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia, podróży. Sprzyja wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu dużych transakcji.

W nocy skończy się także retrogradacja Saturna, który przechodzi w ruch postępowy. Z pewnością naprawi to wiele problemów czy zaniechań.

 

12 październik - wtorek

Tranzytem, który wpłynie na dzisiejszą aurę, będzie kwadratura Księżyca do Merkurego. Mogą pojawić się trudności w kontaktach, wzrośnie liczba spóźnień, praca słabo ruszy do przodu. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wrośnie prawdopodobieństwo błędów. Szczególną ostrożność powinni zachować dyspozytorzy, brokerzy, notariusze i ci, którym w pracy potrzebna jest szczególna uwaga i szybkie reakcje.

 

13 październik - środa

Liczne negatywne, tranzyty, wprowadzą w ciągu dnia chaos, bałagan i brak harmonii. Kwadratura Księżyca z Marsem, Księżyca ze Słońcem oraz koniunkcja Księżyca z Plutonem rozregulują nasz system nerwowy. Sytuację dodatkowo zmąci sekstyl Księżyca do Neptuna, wywołując nierealny obraz rzeczywistości. Nie zaczynajmy nowych spraw, nie podejmujmy ważnych decyzji, nie podpisujmy umów.

 

14 październik - czwartek

Dzień zdominuje koniunkcja Księżyca z Saturnem, przynosząc stłumienie emocji, nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, minorowy nastrój. Może pojawić się poczucie braku wyjścia z sytuacji i wrażenie porzucenia. Planowane sprawy mogą zostać zerwane, nie iść zgodnie z planem, trudno o koncentrację. Mogą powrócić stare obowiązki czy zaistnieć nieoczekiwane wydatki, wzrośnie także ilość błędów i pomyłek.

 

15 październik - piątek

Pozytywna aura dnia sprzyjać dziś będzie wszelkim sprawom jak i kontaktom międzyludzkim. Przyjazne trygony Księżyca z Marsem i Słońcem, koniunkcja Księżyca z Jowiszem oraz trygon Słońca z Jowiszem spowodują, iż dzień będzie uznany za jeden z lepszych w roku. Ludzie będą optymistyczni, energiczni, życzliwi, otwarci na nowe. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży.

 

16 październik - sobota

Dzień zdominuje przejście Księżyca ze znaku Wodnika do znaku Ryb. Tranzyt ten nasili wrażliwość, potrzebę troski, uwagi, zrozumienia, współczucia, ucieczkę od problemów. Pojawi się chęć do samotności i izolacji.

Nie silmy się dziś na szczególną aktywność. Korzystnie jest być na łonie natury, w lesie, blisko zbiorników wodnych.

 

17 październik - niedziela

Kolejny dzień o niezbyt korzystnej aurze. Kwadratura Słońca z Plutonem wniesie skłonność do przemocy, wypadki, zranienia, problemy w komunikacji, przypływ energii, nad którą trudno panować. Należy zachować ostrożność oraz unikać dużych skupisk ludzkich, gdzie łatwo o wypadek czy kolizję z prawem.

wp
wp