Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 11.01 - 17.01.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 11.01 - 17.01.2021
Vera Vera 2021-01-11 13:35

Sprawdź czy kolejny tydzień stycznia przyniesie dobre zmiany w biznesie i w pracy...

11 styczeń - poniedziałek

Poniedziałkowe wejście Księżyca w znak Koziorożca to idealne zharmonizowanie daty z energią kosmiczną. Poświąteczny tranzyt obniży nastrój emocjonalny a wzmocni poczucia obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. We wszystkich sprawach charakterystyczna będzie ostrożność, wiarygodność i porządek. Uwaga skieruje się w stronę spraw zawodowych i materialnych.

 

12 styczeń - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem kwadratury Merkurego z Uranem, przynosząc nieoczekiwane wydarzenia, naruszające rytm pracy. Trzeba będzie zmieniać plany i rozwiązywać pojawiające się problemy. Możliwe ostre różnice zdań, awarie komputera, środków łączności, samochodów. Umowy mogą być zrywane, może nie dochodzić do umówionych spotkań. Trudno będzie skoncentrować się na wykonywaniu obowiązków.

 

13 styczeń - środa

Bardzo trudna aura dnia. Nów Księżyca w znaku Koziorożca, kwadratura Księżyca do Marsa, koniunkcje Księżyca do Saturna i Plutona a także kwadratura Saturna do Urana oraz kwadratury Marsa do Saturna i Jowisza wróżą skomplikowany i pełen emocji dzień. Czeka nas zły nastrój, bezpodstawna agresja, irracjonalne lęki, brak poczucia bezpieczeństwa. Możliwe kłótnie, wypadki, pogorszenie stanu zdrowia, zatrucia. Zachowajmy szczególne zasady ostrożności. !

 

14 styczeń - czwartek

Poprawa energetyki dnia. Księżyc w koniunkcji do Jowisza i Merkurego oraz trygon Wenus do Urana wpłyną na wszystkich optymistycznie i życzliwie. Bardzo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się. Dzień sprzyja wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu transakcji.

 

15 styczeń - piątek

Dzień pod wpływem wczorajszych silnych aspektów i przejścia Księżyca do znaku Ryb. Nasili się wrażliwość, współczucie ale i dążenie do samotności, uciekanie od problemów, często przy pomocy używek. Poczucie realności może słabnąć. Należy zachować ostrożność przy przyjmowaniu leków. Dobry czas na zawieranie kontraktów, lokaty kapitału, działalność społeczną, rozwiązywanie problemów prawnych.

 

16 styczeń - sobota

Sympatyczna aura dnia. Sekstyl Księżyca do Marsa, Urana i Wenus wygeneruje przypływ sił i energii. Wszyscy będą aktywni, pełni inicjatywy. W pracy, mimo soboty, wzrośnie przedsiębiorczość. Mogą zaistnieć problemy ze sprzętem elektronicznym i łącznością. Nie zaleca się rozpoczynać nowych spraw.

 

17 styczeń - niedziela

Księżyc w znaku Ryb oraz koniunkcja Księżyca do Neptuna wyzwoli w nas smutek i refleksje nad przemijaniem. Dodatkowo kwadratura Jowisza z Uranem wprowadzą napięcie w relacjach, dysharmonię, protesty społeczne. Można działać niezgodnie z prawem. Mogą pojawić się problemy finansowe. Występuje groźba nieszczęśliwego wypadku.