Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 10.02 - 16.02.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy  10.02 - 16.02.20
Vera Vera 2020-02-10 09:12

Sprawdź jakie będzie tydzień w sferze bizesowej i zawodowej...

10 luty – poniedziałek

Nowy tydzień to nowa mobilizacja. Dopomoże nam w tym nocne przejście Księżyca do znaku Panny oraz trygon Księżyca do Urana. W pracy nagle pojawią się nowe wiadomości lub pomysły, które zasadniczo zmienią ogląd sytuacji. Będzie to czas natchnienia, pragnienie czegoś nowego, pobudzającego umysł i duszę. To znakomity dzień na badania naukowe, wynalazki, rozwiązania problemów.

11 luty – wtorek

Zróżnicowana aura dnia. Poranna opozycja Księżyca do Neptuna wniesie napięcie, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, czy bezpodstawną agresję. Jednakże w późniejszych godzinach odczujemy silny wpływ trygonu Księżyca do Plutona i Saturna, które to aspekty pobudzą nasze aktywne działanie, energię, pamięć, wiedzę, przyniosą dobre rozwiązania. To dobra pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie zestawień, bilansów i rozważanie budżetu.

12 luty – środa

Przejście Księżyca w znak Wagi przyniesie dobry nastrój, kontakty i spotkania towarzyskie, pójście do teatru, na wystawę, zajęcie się twórczością. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z rodziną. Pojawi się gotowość do partnerstwa i spokojnych pertraktacji. Zawierać będziemy kompromisy i porozumienia. Bardzo miły i pełen uprzejmości dzień.

13 luty – czwartek

Niezbyt sympatyczna aura dnia. Po wczorajszym nastroju prawie nic nie pozostanie. Nieharmonijne aspekty Księżyca z Jowiszem, Plutonem i Saturnem wpłyną na nasze postrzeganie rzeczywistości. Pogrążymy się w swoje wewnętrzne przeżycia, nasze kontakty będą utrudnione, zamierzone sprawy nie pójdą zgodnie z planem, trudno będzie się skoncentrować, wzrośnie ryzyko skaleczeń czy wypadków. Nie będzie nam towarzyszył zapał i entuzjazm. Mogą powrócić stare obowiązki czy nieoczekiwane wydatki.

Nie starajmy się zrobić za dużo, ograniczmy nasze zaangażowanie do spraw koniecznych.

14 luty – piątek – Walentynki

Nocne przejście Księżyca w znak Skorpiona wniesie w aurę dnia pewną nerwowość i zasadniczość. Ludzie staną się bardziej aktywni, pojawi się agresja, niecierpliwość, kaprysy, podwyższona reakcja na przeciwności losu. Częściej wypowiadane będą ostre, sarkastyczne uwagi i gotowość do kłótni. Nasili się nieufność, wątpliwości i podejrzliwość. Dodatkowo opozycja Księżyca do Urana podkreśli wojownicze nastawienie i zazdrość. Trudno będzie skupić się na pracy. Nie oczekujmy od tego dnia zbyt wiele.

15 luty – sobota

Weekend przyniesie miłą aurę dnia. Można nadrobić wczorajsze zaległości. Dopomogą w tym korzystne aspekty Księżyca do Jowisza, Neptuna i Saturna. Sprawy pójdą pomyślnie, pojawią się nowe możliwości, łatwo porozumieć się z ludźmi. Korzystny czas dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Dzień sprzyja wszelkim początkom, rozwiązywaniu problemów finansowych, pertraktacjom, zawieraniu transakcji.

16 luty – niedziela

Przejście Księżyca w znak Strzelca zmieni przytłaczającą aurę poprzednich dni. Wzmocni się nasz optymizm, nastroimy się na sukces. Pojawi się skłonność do ryzyka czy demonstrowanie odwagi. Będziemy fascynować i zarażać entuzjazmem. Poprawi się samopoczucie i zainteresowanie sportem. Wzrośnie intuicja, nasili się poczucie sprawiedliwości.

Dodatkowo ingres Marsa w znak Koziorożca, od dziś do 30 marca, kierunkować będzie nasze działania na cel, pozwoli działać samodzielnie. Będziemy bardziej wymagający i twardzi. Przygotujemy plan, strategię, konkretny kierunek.