Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 07.06 - 13.06.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 07.06 - 13.06.2021
Vera Vera 2021-06-07 12:15

Jakie zmiany w biznesie i życiu zawodowym będą w czerwcu...

7 czerwiec - poniedziałek

Trudny energetycznie dzień. Kwadratura Księżyca do Saturna oraz koniunkcja Księżyca z Uranem wprowadzą nas w nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, trudno się skoncentrować, łatwo o pomyłki i urazy. Nie zaleca się zaczynania nowych spraw, dokonywania transakcji, zwracania się do instytucji państwowych, kupna lub sprzedaży nieruchomości, wyruszania w podróż.

8 czerwiec - wtorek

Sympatyczna aura dnia. Księżyc w sekstylu do Neptuna, w trygonie do Plutona oraz przejście Księżyca w znak Bliźniąt, dodadzą energii, chęci do kontaktów i swobody. Wzrośnie potrzeba wymiany informacji, idei i myśli. Aktywność umysłowa nasili się, uwaga koncentrowana będzie na wielu sprawach jednocześnie. Wzrośnie ilość korespondencji, telefonów. Dobry dzień na pracę naukową, twórczą, intelektualną, podpisywanie umów, zdawanie egzaminów.

9 czerwiec - środa

Dzień upłynie pod wpływem kwadratury Księżyca do Jowisza, co przyniesie nieopanowanie i skrajne zachowania. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości, nie docenić konkurenta, wdać się w aferę, popełnić błąd, który doprowadzi do strat. Lepiej unikać podpisywania ważnych dokumentów, składać obietnice, robić szerokie gesty i hojne prezenty.

10 czerwiec - czwartek

Nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca przyniosą chwiejność emocjonalną, nerwowość i uczucie niepokoju. Zmniejsza się refleks, osłabia pamięć, wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Z powodu osłabienia zdolności adaptacyjnych ludzie częściej się kłócą, trudno się zmusić do zrobienia czegokolwiek. Nie zaleca się podejmowania nowych spraw, przedsięwzięć i decyzji.

11 czerwiec - piątek

Na istotę dnia wpłynie przejście Marsa do znaku Lwa, który pozostanie w nim do 29 lipca. Aspekt ten podwyższy naszą aktywność, inicjatywę i chęć do działania. Wzrośnie ilość sportowych rekordów, skłonności do hazardu, ryzyka i awanturniczych przedsięwzięć. Znaczący w ciągu dnia będzie także trygon Księżyca do Jowisza, który sprzyja wszelkim początkom, dodaje optymizmu i życzliwości.

12 czerwiec - sobota

Bardzo sympatyczna aura dnia. Koniunkcja Księżyca z Wenus oraz sekstyl Księżyca z Uranem nastawią wszystkich życzliwie, tolerancyjnie, sentymentalnie i uczuciowo. To czas natchnienia i chęci wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń. To aspekty idealne na ciepłą, czerwcową sobotę.

13 czerwiec - niedziela

Większość dnia upłynie pod wpływem pozytywnych aspektów Księżyca i Wenus, które przyniosą miły nastrój i ciepłe, rodzinne relacje. Niestety, po południu, w wyniku opozycji Księżyca do Plutona, atmosfera może się zważyć, co doprowadzi do wewnętrznych niepokojów, bezpodstawnej agresji, czy irracjonalnych lęków. Unikajmy pochopnych decyzji czy nieskoordynowanych działań.

wp
wp