Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 06.04 - 12.04.20

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy  06.04 - 12.04.20
Vera Vera 2020-04-06 08:34

Sprawdź co przniesie czas przedświąteczny i świąteczny dla Twojego biznesu...

6 kwiecień – poniedziałek

Od poniedziałku niezbyt miła aura dnia, szczególnie w czasie godzin pracy. Opozycja Księżyca do Neptuna i Merkurego rozchwieje emocje, wprowadzi chaos, osłabi zawodową efektywność i skuteczność. Wpłynie także na brak komunikacji z otoczeniem, na negocjacje i porozumienia. Dopiero wieczorem odzyskamy spokój i dobry kontakt z otoczeniem a to za sprawą pozytywnego trygonu Księżyca do Jowisza i Plutona.

 

7 kwiecień – wtorek

Bardzo zróżnicowana aura dnia. Przyjazne trygony Księżyca z Saturnem, Wenus i Marsem oraz sekstyl Merkurego z Plutonem wzmocnią naszą siłę przekonywania, pomysłowość i przenikliwość. Można zajmować się sprawami podatkowymi, zobowiązaniami kredytowymi, spadkiem. Mogą zostać ujawnione dodatkowe, ukrywane informacje, okoliczności, papiery, dokumenty. Dobra pora na pertraktacje, podpisywanie umów, dokonywanie transakcji, wszelkiego rodzaju działalność umysłową, naukowe eksperymenty i badania. Tranzyty sprzyjają handlowi, publicznym wystąpieniom, pracy z dokumentami i podejmowaniu nowej pracy. Z uwagi jednak na wieczorną kwadraturę Marsa z Uranem należy się z liczyć ze zwrotami akcji, niepokojem, brakiem cierpliwości a nawet z agresją.

 

8 kwiecień – środa

Trudny dzień. Poranna Pełnia czyli koniunkcja Słońca z Księżycem w znaku Wagi a także kwadratura Księżyca do Jowisza i Plutona oraz wieczorne wejście Księżyca w znak Skorpiona, mogą mieć negatywny wpływ na naszą psychikę, kondycję i zdrowie. Nasze zachowanie będzie skrajne – można być przesadnie hojnym, ufnym i przyjaznym ale i podejrzliwym, niecierpliwym, zapalczywym. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości i nie docenić konkurenta. Nie zaleca się rozpoczynać spraw, zawierać transakcje finansowe, zaczynać społeczne, polityczne przedsięwzięcia, zwracać się do instytucji i organizacji państwowych, szukać protekcji, prowadzić pertraktacje.

 

9 kwiecień – czwartek

Dzień pełen nerwowości i napięcia. Kwadratury Księżyca do Saturna i Marsa oraz opozycja Księżyca do Urana spowodują nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, ludzie pogrążą się w własne, wewnętrzne przeżycia i smutne wspomnienia. Może pojawić się poczucie braku wyjścia z sytuacji, zamierzone sprawy zawodowe nie będą szły zgodnie z planem. Łatwo o ostre zmiany nastroju, impulsywność, ryzyko urazów i wypadków.

 

10 kwiecień – piątek

Spadek energetyki dnia. W porównaniu z dniem wczorajszym wiele przyjaznych aspektów Księżyca z Merkurym, Jowiszem, Neptunem i Plutonem. Wyciszymy emocje, pojawią się myśli o duszy, Bogu, sensie życia, poddamy się nierealnemu obrazowi rzeczywistości. Mimo tak specyficznych aspektów uda się nam zamknąć przed Świętami wiele spraw i to z korzyścią.

 

11 kwiecień – Wielka Sobota

Mimo ogólnej, złej, kilkumiesięcznej aury, miły dzień. Pozytywne aspekty Księżyca z Marsem i Saturnem dodadzą energii, aktywności, inicjatywy. W tym czasie można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje działania z radością. Przejście Merkurego do znaku Barana zintensyfikuje kontakty, wszyscy przypomną sobie o składaniu życzeń, chętnie będą opowiadać o swoich problemach. Szybkość odbioru i przesyłania informacji wzrośnie. Im bliżej wieczoru tym więcej kontemplacji, wyciszenia i nastroju.

 

12 kwiecień – niedziela, Wielkanoc

Pierwszy dzień Świąt zapowiada się rodzinnie, spokojnie i miło. Sekstyl Merkurego do Saturna wyzwoli w nas kontemplację i powagę, a kwadratura Księżyca do Neptuna wyciszy i doda, być może, złudnej nadziei. Aspekt ten może wskazywać także na wypadki czy znalezienie się w takim miejscu w jakim nie powinniśmy być. Uważajmy na siebie i najbliższych.

Alleluja !