Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.08 - 08.08.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny na 708
Horoskop astrologiczny biznesowy 01.08 - 08.08.2021
Vera Vera 2021-08-02 13:04

Większość sierpnia to energia znaku Lwa i oddziaływania Słońca jako planety. Szczególnie uwrażliwieni na tę energię są ludzie urodzeni w znaku Lwa oraz, pośrednio, Barana i Strzelca.

Lew łączy płonący entuzjazm ognia z silną ekspresją swej stałej natury. Osoby ze Słońcem w znaku Lwa mają wewnętrzną potrzebę bycia w centrum uwagi. Są twórczy, dumni, szlachetni, zdecydowani i dramatyczni. Znakomicie radzą sobie w biznesie, kochają przewodzić, doskonale czują się na scenie, są perfekcyjnymi organizatorami i opiekunami.

Tak więc ognista energia Lwa zapowiada miesiąc pełen interesujących zjawisk kosmicznych, wpływających na nasze działania społeczne ale także mający charakter wakacyjnego relaksu i ucieczki od codzienności.

1 sierpień - niedziela

Dzień obfitujący w refleksje i pełen dyskusji o przemijaniu. Wpływ na to będzie miał Księżyc będący w koniunkcji z Uranem i w sekstylu z Neptunem oraz koniunkcja Słońca z Merkurym. Zauważalna będzie większa pobudliwość emocjonalna, nieopanowane reakcje, zmiany nastrojów. Możliwe złe przeczucia, sny. Korzystny dzień na nawiązywanie nowych znajomości i sympatycznych relacji w związkach.

 

2 sierpień - poniedziałek

Dość trudny dzień, szczególnie dla tych, którzy wracają z urlopów. Z powodu niekorzystnych aspektów Księżyca do Jowisza i Marsa oraz opozycji Słońca do Saturna, odczuwać będziemy zniechęcenie, rozdrażnienie, brak energii. Nie jest to dobry dzień na prowadzenie pertraktacji, spisywanie umów, sprawy sądowe. Pojawią się przeszkody i utrudnienia w wielu dziedzinach.

 

3 sierpień - wtorek

Dobra aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca do Saturna, Słońca i Merkurego a także trygon Wenus do Urana spowodują, że dzień pracy obfitował będzie w wiele zrealizowanych pomysłów. Dzięki konsekwencji i planowaniu uda się rozwiązać pomyślnie problemy produkcyjne, robienie bilansów, rozważanie budżetu. Korzystny dzień dla księgowych, finansistów, pracowników urzędów, dyspozytorów.

 

4 sierpień - środa

Dzień upłynie pod silnym wpływem kwadratury Merkurego do Urana oraz kwadratury Księżyca do Neptuna. Nieoczekiwane wydarzenia naruszą rytm pracy, wybiją z nawykowych kolein. Ludzie będą nerwowi, drażliwi, pobudliwi. Możliwe zagubienie dokumentów, fałszywe informacje, kłopoty z komputerami czy środkami łączności. Umowy mogą zostać zerwane, może nie dochodzić do spotkań. Możliwy chaos, brak koncentracji, pomyłki, pośpiech. Uważajmy na wypadki przy pracy.

 

5 sierpień - czwartek

Miły, spokojny dzień. Księżyc w znaku Raka w sekstylu do Marsa to czas przypływu sił, energii, inicjatywy. Można zrobić więcej niż w inne dni. Wzrasta przedsiębiorczość, szczególnie związana z wysiłkiem fizycznym. Panuje dobry nastrój i optymizm, wypowiedzi są nasycone emocjonalnie i wyraziste. Łatwo znaleźć kompromis i wspólny punkt widzenia.

 

6 sierpień - piątek

Kolejny korzystny dzień. Księżyc w sekstylu do Urana i Wenus oraz w trygonie do Neptuna nastawi wszystkich życzliwie, tolerancyjnie i łagodnie. Pozwoli to na rozwiązanie problemów zawodowych czy załagodzenie konfliktów drogą pokojową. Wieczorem wszyscy szukać będą rozrywek, uwagi i miłości.

 

7 sierpień - sobota

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Lwa. Aspekt ten nasili aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Pojawi się pociąg do przyjemności, świętowania i rozrywek. To najlepszy czas na odpoczynek, działalność artystyczną i społeczną, zawieranie nowych znajomości, imprezy kulturalne, odwiedzanie znajomych.

 

8 sierpień - niedziela

Nów w znaku Lwa nie przyniesie, jak dzieje się zwykle, szans na odnowę i nowe możliwości. Aurę zdominuje opozycja Księżyca do Saturna oraz kwadratura do Urana, co sprawi, że dzień będzie trudny, z podwyższoną pobudliwością emocjonalną, ostrymi zmianami nastroju, podwyższonym ryzykiem wypadków. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów. Nie rozpoczynajmy nowych przedsięwzięć. Skoncentrujmy uwagę na relaksie i wypoczynku.

wp
wp