Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.04 - 04.04.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 01.04 - 04.04.2021
Vera Vera 2021-04-01 12:32

20 marca weszliśmy w Nowy Rok Astrologiczny. Słońce przeszło ze znaku Ryb do znaku Barana, w którym pozostanie do 19 kwietnia. Rozpoczęła się długo oczekiwana wiosna ! Władcą Barana jest energiczny i impulsywny Mars. Sprzyjać on będzie wszystkim urodzonym w tym ognistym znaku jak i, pośrednio, pozostałym znakom z tego żywiołu – Lwom i Strzelcom. Mars obdarzy wszystkich dużą dozą energii, ambicji i odwagi.

Od 19 kwietnia, od godz. 22,33, Słońce przejdzie do znaku Byka a rządzić nim będzie planeta Wenus. To znakomity czas dla wszystkich urodzonych w znakach ziemskich - Byka, Panny i Koziorożca.

1 kwiecień - czwartek

Poranne przejście Księżyca do znaku Strzelca wzmocni optymizm, nastroi na sukces. Pojawi się skłonność do ryzyka, demonstrowanie odwagi, wzrośnie potrzeba ruchu. Także sekstyl Księżyca do Plutona pobudzi aktywne działanie i podwoi energię. Wszyscy mocno odczujemy przygotowania do Świąt – potrzebę uporządkowania siebie, swojego otoczenia i ducha.

 

2 kwiecień - piątek, Wielki Piątek

Urozmaicona aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca do Saturna, Słońca, Wenus i Jowisza nastroją nas życzliwie i tolerancyjnie wobec innych, co pomoże rozwiązać ostatnie problemy zawodowe w sposób łagodny i pokojowy. Nie przeszkodzi nam nawet opozycja Księżyca do Marsa i kwadratura do Neptuna. Korzystnie oddziaływać będzie sekstyl Merkurego do Plutona, wnosząc atmosferę zadumy, skupienia i refleksji.

 

3 kwiecień - sobota, Wielka Sobota

Poranne przejście Księżyca do znaku Koziorożca obniży nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Mogą pojawić się przeszkody w realizacji zamierzeń. Nowe hasła, ograniczające przepisy, nakazy czy idee nie będą przyjmowane z zadowoleniem. Dodatkowo uściślająca się poranna kwadratura Księżyca do Merkurego może wywołać poczucie samotności, braku relacji i dystansu.

 

4 kwiecień - niedziela, Wielkanoc

Pomimo wielu różnorodnych aspektów – dzień będzie miły i pełen chęci do radosnego przeżywania Świąt. Kwadratury Księżyca ze Słońcem i Wenus wprowadzą chwiejność emocjonalną czy zmiany nastroju ale nie zaburzy to radości dnia. Energii doda wejście Merkurego w znak Barana co spowoduje większą i bardziej płomienną dyskusję przy stole.