Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 10.01.2021

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Vera

Vera

dostępny
Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 10.01.2021
Vera Vera 2020-12-31 10:57

Skończył się niezwykły i bardzo trudny rok..... Rok ważnych, niemal przełomowych, astrologicznych wydarzeń, który poprzez rozwój pandemii na świecie spowodował śmierć ponad miliona ludzi, ogólne problemy ze zdrowiem, załamanie ekonomiczne, zmiany w życiu osobistym, polityce, kulturze...

Według chaldejskiego porządku kosmicznego rokiem 2021 zarządzać będzie Saturn, ustępując panowaniu Księżyca, mającego władztwo nad Kosmosem w 2020 r. Obecny patron roku, Koziorożec, dostarczy nowych problemów ale i wynalazków, idei, zmian technologicznych w każdej dziedzinie życia. Rozpocznie się tworzenie nowego ładu społecznego i postępu cywilizacyjnego po kryzysie 2020 r.

Planując różne przedsięwzięcia, warto uwzględnić aktualne aspekty planet, dostosowując do nich nasze działania.

1 styczeń - piątek, NOWY ROK

Dość nerwowy i niestabilny dzień. Księżyc w opozycji z Jowiszem, w kwadraturze z Uranem przyniesie nieopanowanie i skrajne zachowania. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości. Niewykluczone uczucie wewnętrznego strachu, złe przeczucia i sny. Pojawić się mogą problemy z przyjaciółmi czy rodziną, a nawet dojść do zerwania stosunków. Możliwe urazy, zaburzenia rytmu serca, zawroty głowy.

 

2 styczeń - sobota

Sympatyczna aura dnia, spowodowana trygonami Księżyca do Wenus i Marsa. Ludzie nastawieni są życzliwie, łagodnie i dobrotliwie do otoczenia. To dzień przypływu sił i energii. Wszyscy są aktywni, pełni inicjatywy, wykonują swoje zadania z radością i satysfakcją.

 

3 styczeń - niedziela

Przejście Księżyca do znaku Panny wyzwoli w nas chęć zadbania o formę fizyczną i zdrową dietę a także wysprzątania domu po świątecznym nicnierobieniu. Księżyc w trygonie do Urana wniesie element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nowy pomysł, jakieś olśnienie. Pojawi się chęć wyjścia poza ramy zwyczajowego kręgu wydarzeń.

 

4 styczeń - poniedziałek

Zróżnicowane aspekty Księżyca wprowadzą nas w atmosferę pracy. Wzrośnie ilość kontaktów i telefonów. Trygon Księżyca do Słońca, Merkurego i Plutona przyniosą chęć do pracy, dobry nastrój, poprawę stanu psychicznego, entuzjazm. Sprawy będą załatwiane szybko i pokojowo.

 

5 styczeń - wtorek

Kolejny miły dzień, który przełoży się na owocny dzień pracy. Koniunkcja Merkurego z Plutonem oraz trygon Księżyca do Saturna i Jowisza w znaku Wagi, zdopingują nas do działań, które zostały wcześniej przesunięte na dalszy plan. Pojawi się szczególna przenikliwość i zręczność intelektualna oraz plany na przyszłość i chęć do zawodowego ryzyka. Dobra pora na eksperymenty naukowe, badania, przeglądy urządzeń technicznych, kontakty z wpływowymi ludźmi, pracę z dokumentami, robienie zestawień, podpisywanie umów.

 

6 styczeń - środa, Święto Trzech Króli

Świąteczny dzień wyzwoli w nas chęć do odpoczynku i zajęcie się sprawami kulinarnymi. Sprzyjać temu będzie Księżyc w znaku Wagi, przejście Marsa do znaku Byka oraz kwadratura Księżyca do Słońca.

 

7 styczeń - czwartek

Koniec okresu świątecznego przyniesie odczucie przymusu i pogorszenia nastroju. Osoby, które po wielu dniach relaksu wrócą, lub z powodu pandemii, nie wrócą, do pracy, odczują bolesną rzeczywistość. Wpływ na to będą mieć ostre kwadratury Księżyca do Plutona, Merkurego, Saturna i Jowisza. Nic nie będzie się układać zgodnie z planami, a zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki dominować będą w ciągu całego dnia.

 

8 styczeń - piątek

Przejście Merkurego do znaku Wodnika a Wenus do znaku Koziorożca wpłynie na chęć do pracy w zgodzie z nowymi pomysłami, przełamując schematy, stare nawyki, wprowadzając korektę ubiegłorocznych planów. Łatwo będzie nawiązać nowe znajomości, w zgodzie ze wspólnymi zainteresowaniami zawodowymi.

 

9 styczeń - sobota

Jak przystało na weekend sobota zapowiada się znakomicie. Gwarancją tego będzie wielość pozytywnych aspektów Księżyca oraz przejście Księżyca z introwertycznego Skorpiona do optymistycznego i otwartego na innych, Strzelca.

 

10 styczeń - niedziela

Ostatni dzień dwutygodniowego świętowania zmusi wszystkich do myślenia o starych problemach. Poranna koniunkcja Merkurego z Saturnem wpłynie na cały dzień i spowoduje nasze mentalne zaangażowanie w kwestie poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy. Dobra pora na samokształcenie się, planowanie, zbieranie informacji, robienie zestawień, krytyczną analizę.