Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop anielski na październik 2019

Horoskop anielski na październik 2019
Agra Agra 2019-10-03 15:10

Na co anioły zwracają uwagę jeśli chodzi o miłość tej jesieni?

Baran

Warto pomyśleć o przywołaniu swojej bratniej duszy. Każdy je ma i warto się z nimi połączyć tu na ziemi, bo dzięki temu osiągnie się duchowy rozwój. Wyszła karta, która dąży do aktywnego wprowadzenia romantycznej bratniej duszy. Módl się, medytuj, wizualizuj i stosuj afirmacje. To pomoże wam się połączyć.

Byk

Wyszła karta miesiąca miodowego. Jeśli jesteś w związku za wszelką cenę staraj się z ukochana osobą wyjechać gdzieś choć na kilka dni. To was zbliży. Raduj się błogosławieństwem wspólnie spędzonych chwil.

Bliźnięta

W tym okresie postaw na flirt. Ciesz się i rozszerzaj swoją radosną energię na innych. Kokieteria doda ci wdzięku i otworzy niejedno serce. Jeśli jesteś w związku flirt może przywrócić namiętność.

Rak

Wyszła karta uwolnienia. To czas przejęcia kontroli nad swoim życiem. Jeśli jesteś w trudnym związku, dusisz się, popracuj nad tym co cię trapi. Jeśli chcesz doświadczyć wielkiej miłości musisz nauczyć się odczuwać głębokie emocje. Gdy się uwolnisz zyskasz ty i twój związek.

Lew

W tym okresie warto pomyśleć o ślubie lub małżeństwie, jeśli masz partnera, a jeśli nie to jest szansa by go poznać. Skup się na sercu i na emocjach. Nie kalkuluj, nie oceniaj tylko czuj.

Panna

Wyszła karta czynników religijnych. Wygląda na to, że religia i duchowość są czynnikami wpływającymi na życie uczuciowe. Może poszukujesz więzi z partnerem, który wyznaje tą sama religię. Jeśli nie masz partnera szukaj odpowiedniego. Jeśli masz staraj się dopasować waszą duchową ścieżkę.

Waga

Anioły namawiają cię do przemyślenia co w miłości jest dla ciebie ważne, bo właśnie to możesz dostać. Jeśli nie masz partnera rozejrzyj się, bo może jest tuż obok.

Skorpion

Skorpiony przyciągną romantyczna miłość poprzez radowanie się chwilą obecną. Uważaj na stresy, bo będą w tym okresie szczególnie szkodliwe.

Strzelec

W tym okresie pisany jest ci związek z innego wcielenia. Niektóre Strzelce właśnie takie osoby poznają. To może być też odkrywcze jeśli chodzi o stałego partnera. Pamiętać powinny, że związki karmiczne nie zawsze są łatwe.

Koziorożec

Jeśli nie masz partnera jest szansa, że nowa osoba obudzi twoje romantyczne pragnienia. Jeśli masz partnera możesz odkryć w nim coś co cię zachwyci. Nie broń się przed tym.

Wodnik

W tym okresie finanse i kariera wpłyną na twoje życie uczuciowe. Możesz nie mieć za dużo czasu na miłość, albo czasu nie będzie mieć druga strona. Możesz też poznać kogoś w pracy lub zdać sobie sprawę, ze współpracownik jest kimś więcej.

Ryby

Ryby nie będą ze związku zadowolone, ale powinny mu dać szansę. Warto by nad związkiem popracowały. To ważne także dla rozwoju duchowego.