Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Fakty i mity o Wodnikach 20.01- 18.02

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Fakty i mity o Wodnikach 20.01- 18.02
Aliss Aliss 2017-01-20 00:00

Właśnie rozpoczął się czas, kiedy na świat przychodzą ludzie urodzeni w znaku Wodnika.

Przeanalizujmy więc jaki charakter i osobowość mają te najbardziej uduchowione ze wszystkich znaków zodiaku osoby.

Wodnik to jedenasty z kolei znak zodiaku,  związany  z żywiołem powietrza, o jakości stałej, męski, ludzki. Posiada dwie  opiekuńcze planety, jedną jest Uran, dzięki któremu są wyjątkowo oryginalni, niezależni i tolerancyjni, drugą jest Saturn, który obdarza Wodniki skłonnościami do filantropii oraz inwencją i powściągliwością. Ich nadrzędnym celem jest znalezienie pionierskich, innowacyjnych rozwiązań oraz nieodkrytych jeszcze idei. Interesuje ich zburzenie starego i zbudowanie nowego. Wszystko co nieznane, nieszablonowe, niekonwencjonalne, nowe pociąga ich najbardziej. Niezwykle cenią sobie niezależność i wolność. Wyprzedzają swoje czasy umysłem, a myślami odważnie wybiegają w przyszłość. Nie boją się też działania- choć czasem miewają słomiany zapał, ale tylko wtedy, jeśli do czegoś nie są naprawdę przekonani. Bywają trochę niepraktyczni i oderwani od rzeczywistości.

 Z reguły Wodniki są sympatyczne, pozytywnie nastawione do otoczenia i towarzyskie, ale lubią trzymać dystans i kontaktują się z resztą świata tylko na swoich zasadach. Wynika to właśnie z ich poczucia niezależności i wolności. Niełatwo  przychodzi im adaptowanie się w nowym środowisku, wówczas bywają oziębli, nerwowi, a nawet zbuntowani. Maja oczywiście też sporo zalet: są bardzo inteligentni, wybitnie uzdolnieni  umysłowo i artystycznie. To pomysłowi ideowcy, stylowi, oryginalni, ekstrawaganccy.

Kobieta Wodnik- ma duże poczucie własnej wartości, zawsze ma swoje zdanie i wie co i jak zrobić, aby osiągnąć zamierzony cel. Zwykle jest sobą i nie liczy się ze zdaniem innych. Nie znosi  pozorów, udawania i grania kogoś innego. Mówi wprost co myśli, ale logicznie i do rzeczy, stara się przy tym nie ranić innych słowem. Jest miła, sympatyczna i ciepła. Lubi czasem pobujać w obłokach, pomarzyć i pofantazjować. Działa społecznie i pochyla się nad ludzką krzywdą. Ma przy tym nadzieję, że uda jej się zmienić świat. Ciekawa ludzi, lubi zaskakujące sytuacje i eksperymenty. Nie ma w niej fałszu, obłudy i dwulicowości. Idealnym dla niej partnerem będzie mężczyzna błyskotliwy, o otwartym umyśle, z którym nie będzie się nudzić, dlatego dobry związek może stworzyć z Rakiem, Strzelcem i Wagą- oni staną się towarzyszami jej przygód i nie narzucą własnego zdania.

Mężczyzna Wodnik- zwykle nieco samolubny, skupiony na sobie, swoich sprawach i marzeniach o ulepszaniu świata, więc nie dostrzega potrzeb bliskich. Samowystarczalny- dobrze wie czego chce i nie lubi porad ani wskazówek udzielanych mu przez innych. Twardo trzyma się tego co postanowi i trudno odwieść go od pewnych poglądów i skłonić by zmienił zdanie. Typ samotnika, ale łagodnego i pogodnego. Na partnerkę szuka kobiety pięknej, ale też takiej, z którą świetnie będzie mu się dyskutowało, takiej, która podzieli jego poglądy, która zainspiruje go do działania. W związku uchodzi za wyniosłego, chłodnego, nie okazującego uczuć, ale zwykle wiernego i lojalnego. Swoje przywiązanie i miłość prędzej potwierdzi czynami niż słowami. Stabilny i harmonijny związek ma szansę stworzyć z paniami spod znaku Strzelca, Raka, Wagi czy Byka.

WODNIK- jakość stała, męski

Żywioł- powietrze

Planety- Uran i Saturn

Kamień- akwamaryn, ametyst

Kolor- turkusowy, zielony

Kwiat- stokrotka- pomaga zwalczyć lęk przed zaangażowaniem uczuciowym

Anioł- Gabriel

Sprzyjające znaki- Rak, Strzelec, Waga, Byk

Niesprzyjające znaki- Panna, Lew, Koziorożec

Zdrowie- słabe punkty: łydki, kości, żylaki

Predyspozycje zawodowe: nauka, technika, wynalazczość, kultura, handel, komunikacja, rzemiosło

 

Jak wiadomo każdy człowiek jest inny i nie można generalizować i uogólniać, ważna jest indywidualna data urodzenia, aby wiarygodnie i celnie opisać charakter człowieka, więc powyższy opis nie traktujcie śmiertelnie poważnie, a z lekkim przymrużeniem oka.

 

Miłej lektury

--------------------------------------------------------------------
Zobacz również swój horoskop biznesowy.