Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Fakty i mity o Rybach 19.02 – 20.03

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Aliss

Aliss

niedostępny
Fakty i mity o Rybach 19.02 – 20.03
Aliss Aliss 2017-02-24 00:00

Właśnie rozpoczął się okres kiedy na świat przychodzą osoby urodzone w znaku Ryb.

Jakie one tak naprawdę są? Czego możemy się po nich spodziewać ? Obalmy więc niektóre mity lub potwierdźmy pewne fakty na ich temat.                                                                      

Ryby to dwunasty znak zodiaku, zmienny, żeński, niemy, płodny. Patronuje im Jowisz i Neptun, a żywiołem ich jest Woda. Symbolem tego znaku są dwie ryby, ułożone jedna nad drugą, głowami skierowanymi w przeciwne strony- stąd pewnie ich niezdecydowanie w  kierunkach dążenia, postępowania. Ich ruchy to rodzaj  lawirowania, pływania, w sumie nie wiadomo dokąd. Rybki to także prawdziwa dwoistość natury, więc trudno nam je czasem zrozumieć, a zwłaszcza ich tok myślenia. Mają dużą intuicję, można to nawet nazwać instynktem, więc często wygrywają, choć obstawiają zupełnie inny wynik niż wszyscy.

Ludzie urodzeni w znaku Ryb zwykle są łagodni i ustępliwi, ale też przy tym uparci jak osiołki. Przyparci do muru łatwo wpadają w gniew i niespodziewanie wybuchają. Lubią ciszę, spokój, zgodę, harmonię, muzykę, taniec, morze, naturę, sporty związane z wodą, a także używki …Mają skłonność do lęków, melancholii i depresji. Intrygują je sprawy naukowe, tajemnicze, niewyjaśnione, a nawet magia i okultyzm. Lubią pomarudzić, ponarzekać, pozrzędzić i wzbudzić litość- to tacy troszkę cierpiętnicy. Rzadko bywają w swoim postępowaniu konsekwentni i stali, często zmieniają zdanie i plany, ale w trudnych sytuacjach spadają zwykle na cztery łapy. Otoczenie odbiera Rybki jako nielogicznych dziwaków. Mają słabą silną wolę, dlatego łatwo im popaść w nałogi.

Ale może już dosyć tych wad czy niedoskonałości, skupmy się teraz na ich zaletach, których oczywiście jest całkiem sporo. Marzycielskie, emocjonalne,  wrażliwe, czułe, delikatne, subtelne, uczuciowe, romantyczne. Marzą o realizacji szczytnych celów, ideałów. Ważny jest dla nich ciepły dom, poczucie bezpieczeństwa i lojalny, oddany partner. Jako rodzice pełni zaangażowania w wychowanie potomstwa. Rybki zwykle nie mają materialnego nastawienia do życia. Lubią pomagać innym i są bardzo uczynne dla otoczenia. Niezwykle empatyczne, szczere, zawsze mówią to co myślą. One więcej widzą i mocniej czują.

Pani Rybka - to  urokliwa, ładna, oryginalna, pociągająca, ciepła, romantyczna osóbka. Najlepiej czuje się w otoczeniu rodziny, jest dobrą gospodynią, pełną poświęcenia matką i żoną, ale w zamian lubi usłyszeć słowa uznania, poczuć się doceniona, potrzebuje tego jak powietrza, aby mieć motywację do dalszego działania. Aktywna i gadatliwa. Lubi mieć poczucie, że Jej partner się nią opiekuje, że jest zdana na niego pod każdym względem. Jednak spokojnie dałaby sobie radę będąc singielką.

Pan Rybka – z pozoru chłodny, powściągliwy, nieśmiały, ale w głębi wrażliwy i miękki o bogatej wyobraźni mężczyzna. Ceni sobie wygodne, bezpieczne, dostatnie życie, to typ domatora. Od kuchni raczej trzyma się z daleka, więc gotowanie nie jest Jego pasją, ale za to dobre jedzenie już tak. Na partnerki wybiera kobiety pewne siebie, atrakcyjne i takie, których koledzy mogą mu pozazdrościć. Jest miły, przyjacielski, z poczuciem humory, łagodny, pozbawiony agresji, ale za to bywa zazdrosny- to też czujny obserwator. Trochę humorzasty, o zmiennych nastrojach. Jeśli ma przy swoim boku odpowiednią, zaradną, silną kobietę, w życiu poradzi sobie doskonale.

Podsumujmy zatem charakter naszego dzisiejszego bohatera. Nie jest takim jakim go widzi otoczenie, to głównie pozory i maski, jak to w życiu zwykle bywa. Posiada zarówno wady jak i zalety, czyli jak wśród wszystkich znaków, może i tu znaleźć się typ spod ciemnej gwiazdy psujący opinię reszcie, dlatego nie można uogólniać i oceniać stereotypowo, bo tak naprawdę ważna jest nasza indywidualna data urodzenia, numerologia lub dekady, aby prawdziwie opisać charakter człowieka, a nie tylko znak zodiaku- to zbyt ogólne opisy.

Powyższy tekst potraktujcie zatem z lekkim przymrużeniem oka, a nie śmiertelnie poważnie J

RYBY

Planety- Neptun i Jowisz

Rodzaj- żeński

Jakość- zmienna

Żywioł- woda

Anioł- Barchiel

Kamień- akwamaryn, turkus, szafir

Kolor- żółty, pomarańczowy, błękitny, zielony

Roślina- szałwia- wzmacnia intuicję, chroni przed negatywnymi wpływami

Słabe punkty w zdrowiu- stopy, krążenie

Zawody- szkolnictwo, służba zdrowia, ogrodnictwo, rolnictwo, kultura

Dobry związek ze Skorpionem, Bykiem, Rakiem

Niekorzystne związki z  Baranem, Panną, Wagą, inną Rybą, Koziorożcem

Miłej lektury