Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Energia Czerwieni – jak wpływa na Twój znak zodiaku?

Energia Czerwieni – jak wpływa na Twój znak zodiaku?
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2020-10-20 14:24

Kolor czerwony to przede wszystkim energia – przebojowość, żywiołowość i pewność siebie. Czerwień kojarzona jest z siłą i ognistym temperamentem. Zazwyczaj barwy tej używają osoby odważne i śmiałe w swoim działaniu. Barwa czerwieni mocno kojarzona jest również z miłością, z płomiennym uczuciem i ekscytacją. Jak kolor czerwony wpływa na Twój znak zodiaku?

KOZIOROŻEC
Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca, które dotyka strach przed tym co się wydarzy w ich życiu, powinny skorzystać z magicznej mocy czerwieni. Pomoże ona odsunąć lęki, które tworzysz tylko w swojej głowie, a nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Czerwony doda Ci pewności i polepszy ogólne samopoczucie.


WODNIK
Na zodiakalne Wodniki czerwień będzie oddziaływała niezwykle pozytywnie. To energia sama w sobie, przyciągnięcie dobrych ludzi do swojego życia i szczęśliwych wydarzeń. Czerwony doda żywiołowości, podkreśli Twój temperament, a co za tym idzie – dostaniesz szansę na płomienny romans.

 

RYBY
Dla osób spod znaku Ryb czerwień jest energią finansów. Kolor czerwony pozwoli przyciągnąć do Twojego życia projekty lub inwestycje, które przyniosą Ci dobre pieniądze. Energetyzując się czerwienią pozwolisz sobie na naukę dobrej organizacji swoimi funduszami, a co za tym idzie, zyskasz oszczędności na przyszłość.

 

BARAN
Osoby urodzone pod znakiem Barana mogą korzystać z energii czerwieni do śmiałych realizacji swoich celów. Kolor czerwony pomoże Ci w budowaniu swojej pewności siebie, ale nie tylko wewnętrznej – sprawi, że śmielej zaczniesz mówić o swoich zaletach i walorach na głos. Przydatny jest na przykład w przypadku rozmowy o pracę. Pozwoli profesjonalnie zarekomendować swoją osobę i osiągnięcia.

 

BYK
Pomimo swojej mocnej energii, czerwień na osoby spod znaku Byka zadziała kojąco. Pozwoli na uspokojenie oraz chwilę odpoczynku od tego, co na co dzień Cię otacza. Przydatny jest również, kiedy spada Twoja energia, witalność i chęci do działania. Kiedy odczuwasz chandrę, naenergetyzuj się kolorem czerwonym, by polepszyć swoje samopoczucie.

 

BLIŹNIĘTA
Czerwień jest barwą, która dla osób spod znaku Bliźniąt pomoże w sprawnej komunikacji w różnego rodzaju instytucjach – urzędach, sądach, szpitalach, itp. Kolor czerwony wspomaga w pozytywnym załatwianiu spraw, ale także w rozwiązywaniu problemów we wszystkich sferach życia.

 

RAK
Czerwony przyda się osobom urodzonym pod znakiem Raka, które mają problem z wiarą w siebie i własne możliwości. Doda on Ci pewności siebie, a tym samym zmotywuje do odważniejszych działań. Pomoże otworzyć się na nowe znajomości i doświadczenia. Energetyzując się czerwienią przyciągniesz też do siebie nowe wyzwania, którym dasz radę stawić czoło.

 

LEW
Osoby spod znaku Lwa dzięki energii koloru czerwonego będą miały skłonność do zatracania się w swoich myślach. Będzie to bardzo przydatne w momentach, w których potrzebne jest to, aby przemyśleć istotne sprawy i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski. Czerwień pomoże Ci skoncentrować się na istotnych kwestiach.

 

PANNA
Zodiakalne Panny powinny korzystać z koloru czerwonego, aby poprawić swój byt. Energia czerwieni zadziała u Ciebie jak magnes na pieniądze. Otworzy Ci energię, ale też postawi przed Tobą nowe możliwości ku temu, aby zarobić. Sprawdzi się to przede wszystkim w problemach ze znalezieniem odpowiedniej pracy, ale także wtedy, kiedy poszukujesz dodatkowo zajęcia zarobkowego.

 

WAGA
Czerwony kolor pomoże Wadze otworzyć się na nowe znajomości. Kiedy masz problemy z nawiązywaniem kontaktów, bądź kiedy czujesz, że osoby unikają rozmowy z Tobą, naenergetyzuj się czerwienią. Pomoże to wyzwolić w Tobie Twoje przyjemniejsze nastawienie do świata i ludzi, zniweluje dystans, którym możesz podświadomie się otaczać.

 

SKORPION
Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona powinny używać koloru czerwonego, aby wprowadzić równowagę do swojego życia. Czerwień będzie miała na Ciebie wpływ oczyszczający, ale także harmonizujący. Dzięki barwie czerwonej odzyskasz spokój i przyciągniesz stabilizacje we wszystkich sferach. Wzmocnisz także świadomość swojej wartości jako człowieka.

 

STRZELEC
Energia czerwieni odsunie od zodiakalnych Strzelców lęki. Naenergetyzujesz się śmiałością i odwagą. Strach o przyszłość zamienisz w pozytywne nastawienie do życia. Uda Ci się zmienić także swoją niepewność w działaniu. Wzmocnisz przeświadczenie o tym, że Twoje zamierzenia są słuszne i przyniosą takie efekty, jakich oczekujesz.