Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Czytania z Kart Tarota na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Czytania z Kart Tarota na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot Anny Tarot Anny 2020-08-03 14:33

Co mówią Karty Tarota? Jakie mają przesłanie na sierpień?

Baran

Do czego będzie to dobry miesiąc?

Drogie Barany to będzie dla Was dobry miesiąc do wychodzenia z wszelkiego rodzaju deficytów, zarówno tych materialnych i emocjonalnych. Moi Drodzy to jest przede wszystkim dobry moment do zadania sobie pytania: co mnie doprowadziło do tego zubożenia czy trudności związanych z brakiem czegoś. Czy czegoś nie zrobiłem wcześniej na czas? Czy podjąłem niewłaściwe decyzje? Warto w tym miejscu też zastanowić się jak mogę zarobić na swoim potencjale, talentach, umiejętnościach? I bardzo ważna informacja płynąca z kart: moment, w którym poczujesz, że wychodzisz z energii deficytów to będzie taka sytuacja, w której odetniesz się od tego co Ci nie służy na poziomie emocjonalnym oraz moment, w którym postanowisz pożegnać lenia i opuścisz swoją strefę komfortu, po to, żeby zawalczyć o siebie.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię wychodzenia z deficytów?

Przyjąć mentalne odrodzenie. To jest moment, w którym pozbywamy się lenistwa mentalnego i szukamy rozwiązań wyjścia właśnie z tych deficytów. To jest takie uświadomienie sobie, że ja już nie chcę żyć w poczuciu braku czegokolwiek. To jest też informacja żebyś odszedł od wszystkich tych nawyków, które powodują Twój dyskomfort i deficyt. Tutaj bardzo ważna w tym miejscu jest zmiana nawyków czy pozbywanie się starych niesprawdzonych schematów myślowych, czyli wytężona praca intelektualna, która nie należy do najłatwiejszych, ale za to do w pełni opłacalnych.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Pojawiła się w tym miejscu taka energia unikania pokus, życia ponad stan, kierowania się żądzą i taką pychą. Czego jeszcze nie robić? Nie robić rzeczy i nie trzymać się kurczowo ludzi, którzy nakładają nam kajdany, blokady i przyczyniają się do tych deficytów, zaburzają nam tą równowagę i sieją destrukcję. Korzystaj z tej energii mentalnego odrodzenia do nowego życia i złapania równowagi życiowej.

 

Byk

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Byki, świetny czas, żeby pójść za swoimi marzeniami, żeby otworzyć się na realizację swoich marzeń i materializowanie ich. To jest taki czas, w którym wybieramy dla siebie to co najkorzystniejsze. Tutaj myślimy o sobie przede wszystkim z poziomu własnych potrzeb i tego, co należy już nie wybierać, no należy odrzucić. Jak mieć w sobie gotowość do sięgnięcia po swoje marzenia? Przede wszystkim musimy odejść od tego co już nie służy, nie działa. To jest też Kochani taki moment, w którym rozumiemy jak ważny jest dla nas komfort wyboru, utożsamiany z wolnością, z taką ogromną przestrzenią do swojej kreatywności. I kolejno kierujemy uwagę w stronę swoich potrzeb i ochrony swoich uczuć, emocji. Bardzo ważne jest też w tej energii, żeby nie mylić marzeń z chciejstwem. Bo wtedy ta energia zadziała jak iluzja, takie bujanie w obłokach, a chodzi o to, żeby to marzenie spełniać w realny sposób.

Co zrobić, żeby odważyć się sięgać po marzenia?

Musimy mieć w sobie taką gotowość do opuszczenia swojej strefy komfortu i wyruszenia po nowe. Trzeba zobaczyć ten nowy horyzont. Ale tu znowu jest czynnik czasu, trzeba dać sobie czas żeby dobrze wybrać, wyznaczyć sobie kierunek działania i dopiero pójść do przodu. To jest takie wewnętrzne poczucie mocy sprawczej. Oczywiście w tym miejscu zadajemy sobie pytanie: jak mam spełnić to swoje marzenie? Albo jaką muszę zdobyć wiedzę czy umiejętności które mnie przybliżą do realizacji tego marzenia.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Nie oszukiwać siebie samego. Nie pozostawać w iluzji, czy w takiej złudnej nadziei, za zasadzie, ach jakoś to będzie. To jest też energia mówiąca o tym, żeby nie kierować się lenistwem, tylko żeby właśnie przeanalizować swoje wybory dając sobie czas na głęboką analizę. Jeśli dokonujemy jakichś wyborów to analizujemy te możliwości czy propozycje bardzo dokładnie, tutaj nie idziemy na skróty, żeby właśnie nikt nas nie wpuścił w maliny.

 

Bliźnięta

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do świętowania jakiegoś sukcesu, czy to osobistego, czy materialnego. Jest to czas ogromnej radości, jest to karta mówiąca o wszelkiego rodzaju uroczystościach, spotkaniach w gronie osób, które są dla nas przyjazne, inspirujące. To jest też świetny moment wchodzenia w różne współprace, szczególnie z osobami, które są tak samo kreatywne jak my. Bardzo piękna energia dobrych perspektyw, znalezienia swojego miejsca na świecie, ukierunkowania się na swoje własne potrzeby i przebywania wśród ludzi, którzy są nam przychylni i patrzą w tą samą stronę co my.

Co zrobić, żeby uchwycić tą fantastyczną radosną energię?

Myślę, że warto zaangażować się w udoskonalanie tego co kochamy najbardziej. To jest systematyczna i cierpliwa praca nad czymś, co jest dla nas ważne. Czy to będzie związek, czy nasza praca, realizacja jakiegoś projektu, rozwijanie pasji. I ta wytężona praca nad związkiem czy kwestiami zawodowymi właśnie da taki owoc w postaci świętowania. Może to być świętowanie ukończonego projektu, czy wejścia w nowy etap w związku, czy budowanie nowej, dojrzałej relacji.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Przede wszystkim nie zapominać o swoich celach, o swoim kierunku działania, do czego ja chcę dojść, co chcę świętować, jaki sukces chcę celebrować? Natomiast myślę też, że nie wskazana jest tutaj taka postawa osoby zawziętej, krytycznej czy złośliwej. Również w stosunku do siebie, czyli uprawianie takiej autodestrukcji. Bardzo ważne też, żeby nie być w postawie perfekcjonistki, która ciągle czuje się za mało doskonała, żeby coś robić, żeby wyjść ze swoim projektem do świata, bo taka postawa na pewno nie da ani radości, ani nie przybliży do osiągnięcia sukcesu.

 

Rak

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Raki, to będzie dla Was dobry miesiąc do totalnego zburzenia tego co już od dawana nie jest dla Was dobre, co nie funkcjonuje i w to miejsce przygotujecie już fundamenty pod nową budowę. To jest taki dobry czas przygotowujący do budowania nowej przestrzeni życiowej, albo do takiej totalnej rekonstrukcji waszego życia. W waszej sytuacji widząc po rozkładzie to będzie taki proces naprawdę zdrowej konfrontacji. Konfrontujecie się z tym, co było przez dłuższy czas zamiatane pod dywan. To jest proces uzdrawiania, oczyszczania z wszelkiego rodzaju toksyn.

Z czym musicie się skonfrontować?

Musicie wyjść z takiego myślowego zakleszczenia i zacząć widzieć więcej z poziomu własnych potrzeb. Tutaj trzeba poszukać rozwiązań, przygotować się do podróży w nowe, takiej mentalnej podróży. Czyli tutaj ważne jest takie przygotowanie się do mentalnego odrodzenia i takiego mocnego skupienia swoich myśli na tym, że my chcemy się skonfrontować ze swoim problemem i zrobić totalną przebudowę życia.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Nie odbierać sobie szansy na otwarcie się na profity z tej konfrontacji. Tutaj bardzo ważne jest, żeby uchwycić tą szansę na zbudowanie nowej stabilności życiowej. Nie wolno w tej energii przeoczyć tej szansy, a żeby jej właśnie nie przeoczyć trzeba chcieć zobaczyć więcej, zobaczyć możliwości dookoła siebie, uzbroić się w cierpliwość i jednocześnie wyjść z takiego mentalnego więzienia.

 

Lew

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do zademonstrowania światu z jednej strony nieprzeciętności, takiej wielkiej mocy twórczej i kreacji. A z drugiej strony jest to świetny czas na uwolnienie się z wszelkich kajdan, które ograniczają waszą inwencję twórczą i działanie. To jest dla was niesamowicie świetny czas na korzystanie z życia, realizowanie swojej pasji życiowej i przede wszystkim na zarabianie na tej swojej pasji. Dobry czas na podkręcenie swojej energii seksualnej, zmysłowości, kobiecości. Tutaj ważny jest też aspekt korzystania z dotychczasowej wiedzy i doświadczeń, wykorzystanie swojego całego ponadprzeciętnego potencjału. Warto też się zastanowić, co lub kto mnie ogranicza w dążeniu do mojego soczystego życia.

Co zrobić, żeby uchwycić tą fantastycznąenergię bycia w nieprzeciętności i uwolnienia się z blokad?

W tym przypadku ważne jest takie danie sobie czasu na analizę, takiego racjonalnego spojrzenia na swoje plany związane z eksplorowaniem świata, pokazaniem światu swojej pasji, swojej mocy. Warto też przyjrzeć się swoim poprzednim doświadczeniom, wyciągnąć nawet wnioski z tego co kiedyś nie wyszło, i znaleźć pomysł na siebie, nowy pomysł jak wyjść ze swoją mocą, kreacją i twórczością do świata. Jeżeli postanowicie się uwolnić od czegoś/kogoś to tutaj ważne jest, żeby w sposób racjonalny poszukać rozwiązań, wtedy ta energia będzie dla Was bardzo uzdrawiająca i przede wszystkim uzdrowi wasze myśli.

Czego w takim razie nie robić?

Przede wszystkim, nie zamykać się na poszukiwania swojej wolności i kreatywności, to jest pierwsza bardzo ważna rzecz. Tutaj jest taka prośba ze strony kart, żeby podejść do danego tematu z dużą dojrzałością emocjonalną, ale też unikać osób, które nie mają w sobie tej dojrzałości emocjonalnej, które wręcz blokują waszą kreację, twórczość. Energie sąsiadujące mówią o tym, żeby do danej kwestii podejść racjonalnie niż na miękko, pod wpływem emocji. Niektórzy z Was też mogą mieć taką potrzebę właśnie uwolnić się od kogoś, kto swoją niedojrzałą emocjonalnością, takim cwaniakowaniem nie przyczynia się do waszego wzrostu, a wręcz przeszkadza swoją postawą w kreowaniu waszej pasji, czy innych przedsięwzięć. Tutaj trzeba to wziąć pod uwagę.

 

Panna

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was dobry miesiąc do zademonstrowania światu swojej królewskiej energii, gdzie z jednej strony pokazujecie swoją subtelną kobiecość, z drugiej strony siłę i dumę lwa. W tym miesiącu zaczniecie też korzystać ze swoich najmocniejszych stron i będziecie w stanie pokonywać największe wyzwania. I tą swoją siłą, opanowaniem, spokojem będziecie napełniać też innych ludzi. To jest też taka energia witalności, pracy nad swoją kondycją psychiczną i fizyczną. Traktowanie z miłością swojego ciała, odżywianie organizmu, dostarczanie mu systematycznego ruchu. I będzieciew tym bardzo zdyscyplinowani. A warto przy tym wspomnieć, że aby mieć siłę do kreowania, energię życiową na wysokim poziomie to trzeba pamiętać o tym, żeby swój organizm zdrowo odżywiać i zapewniać mu ruch. To jest też energia pożądania, i nie tylko w sensie związkowym, ale to jest też pożądanie życia. Tutaj też karty pokazują, że będzie to świetny czas na dokonywanie mądrych wyborów życiowych. Będziecie wybierać to, co da wam docelowo siłę wewnętrzną, poczucie dumy, godności i co jest zgodne z Wami i waszymi wewnętrznymi przekonaniami. I to dotyczy każdego aspektu życia – uczuć, materii, naszej witalności

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię mocy wewnętrznej?

Wziąć odpowiedzialność za swoje życie. I tak jak przed chwilą też wspomniałam, trzeba dokonać wyboru między mocą a niemocą. Wybierz to, co jest spójne z Tobą, współpracuj ze sobą i ze swoimi potrzebami, tak, bo karta kochanków to nie tylko związek partnerski, to nie tylko dokonywanie wyborów, ale też stworzenie relacji z samym sobą i współpraca z poziomu własnych potrzeb. To są wszelkiego rodzaju wybory życiowe, które dają nam siłę, energię życiową, poczucie wolności, bycie w dumie, taką nieprzeciętność i dotyczy to każdej sfery życiowej: uczuć, pracy, finansów, pasji.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Moje Drogie Panny, nie pozostawajcie w opieszałości, nie marnujcie czasu na wieczne dylematy. Nie uprawiajcie nawykowego niezdecydowania. Spójrzcie na todługofalowo: co mi da ten konkretny wybór wdłuższej perspektywie? Co wybierasz: życie w mocy, czy życie z leniem przy tyłku?

 

Waga

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Wagi, to będzie dla Was przede wszystkim miesiąc pędu po Wasz osobisty sukces. To będzie świetny czas na uchwycenie energii sukcesu w takiej najczystszej postaci i jednocześnie uświadomienia sobie swojego wielkiego potencjału do jego osiągnięcia. To jest też energia świadomości swojej nowej drogi życiowej, potężnej zmiany życiowej, która otwiera nas na nowe horyzonty, prowadzi do wielkiej dumy. To jest też energia bardzo dużej aktywności, przemieszczania się, podróży. Patrząc na rozkład, dla wielu z Was będzie to podróż życia otwierająca nowe horyzonty myślowe i dobrobyt.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię sukcesu?

I w tym miejscu chcę podkreślić bardzo ważną rzecz: energia sukcesu, to nie jest coś co przychodzi samo. Potraktuj to jako zapowiedź wielkiego sukcesu, który trzeba wypracować własnymi rękami. Pokazuje się w tym miejscu energia takiej systematycznej, cierpliwej pracy, takiego wielokrotnego trenowania swoich umiejętności. W tym miejscu też warto się zastanowić czego mogę jeszcze się nauczyć, żeby bardziej podkręcić swoje umiejętności. Tutaj ważne jest, żeby się mocno zaangażować w budowanie tego sukcesu, czegokolwiek ten sukces by nie dotyczył: pracy, budowania biznesu, budowania związku.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Przede wszystkim nie tracić wiary w siebie, w swoje możliwości. Nawet jak będzie trudno, nie tracić nigdy tej świadomości tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Tutaj w tej energii bardzo ważne jest, żeby być w celu i mieć świadomość, że w drodze po sukces, zawsze będą lepsze i gorsze momenty – zwątpienie, spadek formy, jakieś przeszkody – wtedy dajemy sobie czas na odpoczynek, na świadome, kontrolowane lenistwo, ładujemy swoją energię dając sobie to wyciszenie, harmonię i potem wracamy na swoje tory drogi po sukces.

 

Skorpion

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Skorpiony to będzie dla Was dobry miesiąc do sprawiania sobie przyjemności i karmienia swoich zmysłów. To jest czas na zadbanie o swoje świetne samopoczucie psychiczne i fizyczne. A w jaki sposób możemy zadbać o swoją dobrą kondycję? Między innymi, w taki, że karmimy swoje zmysły: dobrym, odżywczym jedzeniem, dbałością o higienę snu, aktywnością fizyczną, unikaniem wszelkiej toksyczności. Wówczas uchwycimy tą energię takiej obfitości, spełnienia, komfortu emocjonalnego. To jest takie bycie w harmonii. To jest też energia radości, dobrej zabawy, świętowania i takiego ogólnego zadowolenia.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię spełnienia emocjonalnego?

W tym przypadku trzeba dokonać wyboru, który zapewni nam w dłuższej perspektywie to spełnienie. To jest taka energia, w której warto zadać sobie pytania: co muszę zrobić, żeby zapewnić sobie na długie lata ten komfort emocjonalny? Jaki mam w sobie potencjał teraz, a jaki mogę mieć w przyszłości? Co powinnam zrobić, albo co powinnam wybrać, żeby żyć w równowadze. Tutaj też jest taka sugestia od kart, żeby mądrze żonglować wydatkami na swoje przyjemności, żeby zadbać o tą równowagę w wydawaniu i pomnażaniu pieniędzy.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Tutaj pokazuje się energia mówiąca, żeby nie stawiać swojego komfortu emocjonalnego na równi z lenistwem i z takim odrealnieniem. Tutaj ważne jest żeby w tej energii odprężenia, karmienia swoich zmysłów wejść w takie kontrolowane lenistwo, czyli dajemy sobie świadomie czas na przyjemności, odpoczynek, zabawę, po czym wracamy do równowagi, w której szacujemy co dla nas jest dobre, analizujemy otoczenie i chronimy swoje bezpieczeństwo emocjonalne. Warto zawsze pamiętać, że Jedyną osobą, która może zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo emocjonalne to jesteśmy my sami. To jest też energia mówiąca wprost, żeby unikać ludzi z toksyczną, stresogenną energią. Ale też my sami bądźmy odpowiedzialni za kreowanie pozytywnych obrazów w innych ludziach. Tutaj ważny jest szacunek do emocji.

 

Strzelec

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do świętowania jakiegoś sukcesu, czy to osobistego, czy materialnego. Jest to czas ogromnej radości, jest to karta mówiąca o wszelkiego rodzaju uroczystościach, ceremoniach rodzinnych, spotkaniach w gronie osób, które są dla nas przyjazne, inspirujące. To jest też świetny moment wchodzenia w różne współprace, szczególnie z osobami, które są tak samo kreatywne jak my, z którymi współpraca będzie bardzo harmonijna, oparta na realizowaniu wspólnego celu. To jest energia pozytywnych emocji, przyjaźni, wchodzenia w bardzo harmonijne i owocne relacje, które dają nam spełnienie. Dla niektórych z Was pokazuje uroczystość ślubną. Piękna energia, bardzo radosna.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię świętowania swojego sukcesu?

Otworzyć się na szanse, dzięki którym będziemy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał i zbudować swoją osobistą i materialną stabilność. Jest to też świetny czas na formalizowanie związków i podjęciu decyzji o wspólnej inwestycji.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Przede wszystkim, nie pozostawać zanadto w takiej energii marzycielskiej i wizjonerskiej, tylko zacząć w sposób dojrzały kreować swój sukces, który będziemy później świętować. Tutaj płynie sugestia z Kart Tarota, że czas właśnie zacząć ukorzeniać i materializować, to co stanowi dla nas wartość.

 

Koziorożec

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

To będzie dla Was wspaniały miesiąc do ruszenia w nowe, na popłynięcie w nieznane. Macie już w sobie tą gotowość, żeby ruszyć z kopyta z nowym przedsięwzięciem, wejściem w nową relację, przeprowadzką do innego miejsca, wyruszyć w podróż. To też jest taki moment, w którym przekraczasz swoje wewnętrzne granice i otwierasz się na nowe propozycje, nowe wzorce myślenia i działania. Karta ta mówi: popłyń aktywnie za tą energią, jeśli czujesz, że wybrałaś już swój kierunek działania.

Co zrobić, żeby uchwycić tą fantastycznąenergię otwarcia się na nowe?

Bądź odważny, podejdź z entuzjazmem do tych zmian, bądź ciekawy świata i przyjmij z optymizmem wszystkie wiadomości, które płyną do Ciebie ze świata. W tej energii znajduje się odpowiedź na twoje pragnienia.

Czego nie robić w tej sytuacji?

W tym przypadku też ważne jest, żeby nie lekceważyć swojego bezpieczeństwa formalno-prawnego, czyli jeśli wchodzimy w coś nowego, stawiamy na swój interes prawny, ale też ważne jest to,czy to co robimy jest zgodne z naszymi zasadami i wartościami. W tej energii nie wchodzimy w coś, na co nie jesteśmy przygotowani psychicznie, formalnie i nie mamy w tym temacie wystarczającej wiedzy. Otwórz się z entuzjazmem na nowe, ale najpierw dokładnie rozeznaj się w temacie, który Ciebie interesuje.

 

Wodnik

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Wodniki, to będzie dla Was świetny czas, żeby rozświetlić swoje myśli, poddać się dokładnej i długiej analizie, po to, żeby uchronić się przed zranieniem. To jest też taka energia dokonywania wyboru między sobą, swoimi potrzebami, a tym, co oferują inni. To jest też taka karta konfliktu samego ze sobą. W jaki sposób podjąć właściwą dla siebie decyzję? Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy mój wybór jest w zgodzie ze mną i moimi wartościami i czy pozwoli mi pozostać w równowadze i harmonii? To jest taka realna ocena sytuacji pozbawiona emocji i lęku.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię intelektualnych możliwości?

Pokazują się tutaj energie mówiące o tym, żeby z etapu analizy, rozświetlania myśli przejść w doświadczanie, po to, żeby namacalnie przekonać się, czy moja idea, mój wybór jest dla mnie naprawdę dobry. Czasami warto właśnie sprawdzić obie opcje. To jest takie podejście do tematu na zasadzie próbowania, doświadczania, aktywnego rozeznania się w temacie. To jest taka ciekawość, otwartość umysłu. To nie jest jeszcze takie pójście po ogień, wejście pewnym krokiem w jakieś przedsięwzięcie, to jest początek, aktywne rozeznanie się w swoich pomysłach, wyborach.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Na pewno powiedziałabym, żeby nie poddawać się presji otoczenia. Nie poddajemy się sugestiom innych ludzi, bronimy wręcz swoich wartości, nawet jeśli spotykamy się z brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. Ważne jest, żeby do danej sprawy, wyboru podejść z przygotowaną strategią działania. Nie robić niczego impulsywnie, pod wpływem emocji. To jest też energia mówiąca o dyskrecji, o tym, żeby nie opowiadać się innym ludziom o swoich planach, rozważaniach, pomysłach. Bo wówczas przy tej energii jesteśmy narażeni na różnego rodzaju ataki z zewnątrz, najczęściej głosy zawiści, agresję słowną. Tutaj w tej energii chronimy swoje pomysły, plany i wartości.

 

Ryby

Do czego będzie dobry miesiąc dla Was?

Moje Drogie Ryby, to będzie dla Was bardzo dobry czas do zgłębiania wiedzy i jednocześnie korzystania ze swojej wewnętrznej mocy i wiedzy o życiu. To jest też takie zdobywanie coraz wyższych stopni wtajemniczenia do swojego własnego życia.To jest czas wyciszenia, refleksji i zadania sobie pytania: dlaczego w moim życiu jest tak, a nie inaczej i jaką muszę zdobyć jeszcze wiedzę, żeby moje życie było spełnione i harmonijne? To jest też energia mówiąca o pracy ze swoją intuicją, mówi o kierowaniu się zdrową intuicją. To jest też piękny czas na zwrócenie uwagi i zaopiekowanie się swoją kobiecością. Dla niektórych z Was ta karta może też oznaczać wpływ na Wasze życie jakiejś mądrej kobiety, która ma w sobie mądrość życiową i będzie chciała się nią z Wami podzielić.

Co zrobić, żeby uchwycić tą energię umacniania swojej mocy za pomocą wiedzy?

Przede wszystkim być w postawie osoby, która jest zdecydowana i zmobilizowana do zdobywania wiedzy, ale jednocześnie świadoma tego, że właśnie ta wiedza otworzy drzwi do jej niezależności. Z drugiej strony bardzo ważna informacja, jaka płynie z tej energii to jestodważne wychodzenie z tą wiedzą do świata, po to, żeby na niej zarabiać albo czerpać z niej korzyści osobiste. Tutaj jest sugestia, żeby nie chować się z tą wiedzą. Tutaj w kartach jest jasny przekaz: wiedza musi mieć ujście, w postaci materializowania jej, czy inspirowania siebie i innych za pomocą swojej wiedzy.

Czego nie robić w tej sytuacji?

Nie być w takiej permanentnej zmienności, chwiejności, zwłaszcza w obliczu trudności, które mogą się pojawić. Nie zapominamy o tym, żesukcesy osiągamy dzięki: wiedzy, cierpliwości i odwadze, a nie licząc na łut szczęścia, czy na to, że koło losu samo przyniesie nam spełnienie.