Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie?

Co to jest i co nam daje przesłanie anielskie?
Tarocistka Agnelya Tarocistka Agnelya 2015-03-23 00:00

Otóż są to krótkie komunikaty od aniołów za pomocą, których medytujemy czy też pracujemy nad sobą. Przesłania to komunikaty, ostrzeżenia i informacje jak rozwiązać nasz problem.

Przesłania nie są w żadnym wypadku forma wróżby bo one nie determinują przyszłości ani jej nie określają, nie przepowiadają, dają natomiast jak wspomniałam cenne wskazówki do pracy nad sobą, jeśli nawiążemy dobry kontakt z naszym opiekunem duchowym aniołem stróżem i jesteśmy wewnętrznie wyciszeni, potrafimy się zmobilizować do pracy nad sobą wtedy przesłanie anielskie jest dla nas cennym drogowskazem to tak jak w matematyce wzór na podstawie, którego liczymy określone działania. Przesłania są tak sprecyzowane że zawsze dają nam cenną wskazówkę, jaka w danym momencie jest nam najbardziej potrzebna. Pamiętajmy, że nic nie dzieje się przez przypadek, a wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, wiec i przesłanie dla nas jest taką cenną lekcją i informacja od Boga co zrobić by usprawnić nasze życie. To przez aniołów Bóg przemawia i daje nam rady.


Praca z aniołami jest naprawdę bardzo prosta bo nie ma potrzeby stosowania skomplikowanych rytuałów i ceremonii. Wszystko czego potrzebujemy to otwarte serce, wiara i zaufanie i gotowość do otrzymania pomocy. Anioły zawsze pomagają w realizacji naszych celów. Prosząc je otrzymujemy wskazówki a zmotywować się do działania i urzeczywistnienia naszych marzeń musimy sami.


Wzywając aniołów do pomocy musimy przeprogramować swoje myślenie, pozwolić by wyższe stany świadomości anielskiej zamanifestowały w naszym życiu. Anioły ludzie postrzegają na wiele różnych sposobów: najgłębsze spotkania są jako przejawy fizyczne. Niektórzy ludzie widzą anioły w formie podobnej do człowieka wraz z skrzydłami, podczas gdy inni są w stanie zobaczyć anioły okiem swojego umysłu.


Możemy czuć sie otoczone ciepłym blaskiem, możemy poczuć przypływ energii od dołu kręgosłupa, a następnie na całym ciele, możemy czuć jak pokój nagle wypełnia się pięknym zapachem lub słodkich perfum zapachem, możemy także znaleźć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach białe pióra.


Pamiętajmy anioły są po to by wyleczyć nas od problemów i przyziemnych wyzwań, są idealne do rozwiązania każdego problemu. Są posłańcami od Boga i ich celem jest pomóc nam wzrastać i rozwijać się materialnie i duchowo. Jeśli i Ty drogi czytelniku chciałbyś otrzymać przesłanie specjalnie dla Ciebie, wyślij SMS w odpowiedzi otrzymasz krótką informacje od Twojego opiekuna duchowego.